Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pozyskałem droga kupna Berik GPX. Polecam dla osób, które tak jak ja mają wysoką noge na podbiciu. Juz bylem tak zdesperowany ze zaczalem szukac niskich butów - ale niespodzianka i tutaj. Zarówno z wysokich jak i niskich z kolekcji SIDI, Dinese, Diadora, Falco i kilku mniej znanych nic nie moglem zapiąć. Juz bylem tak zdesperowany ze zaczalem szukac niskich butów - ale niespodzianka i tutaj. Jedyne w które wszedłem to Arlen Ness BOT-1161 AN. Dzieki za pomoc obsludze PITSTOP S-ec - posiadam Berik`i GPX.LasTom
Nie zapomnijcie stosować środków pielęgnacyjnych do tych bucików, strasznie skóra pęka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidi B-2. Rewelacja, wygodne, raczej nieprzemakalne, no chyba że jest oberwanie chmury, noga się nie poci, podczas chodzenia nie obcierają. Cenowo w miarę dobrze, coś ok 700 żł.
Mam ten sam model jestem bardzo zadowolony ! jeszcze udalo mi sie wyrwać w rewelacyjnej cenie ;) troche skrzypia poza tym nie zauwazylem minusów !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIDI Vertebra RACEhttp://img638.imageshack.us/img638/7282/2243179200000032.th.jpgButy mają już przemęczone cztery sezony . Do jazdy bajka . Zajebiste czucie wajchy biegów i hamulca .Sztywne tak bardzo ,że pomimo że mają już poleku dość , nie zmieniam bo nie znalazłem zamiennika. Miałem poważny wypadek w nich , gościu uderzył mi centralnie autem w bok motocykla . Dostałem centralnie w nogę i co ?? I nic !! Te buciory ratują nogi . Wady :- do chodzenia porażka - po dwóch latach, podczas chodzenia zaczął się wypinać regulator slajdera w prawym bucie - na deszczu nie za bardzo ( ale nie impregnowałem )- rzepy obecnie( po 4 sezonach ) trzymają tak sobie Pomimo nie najlepszego już wyglądu , myślę , że z dwa sezony jeszcze pożyją . Pomimo ,że przesiadłem się z plastików na turystyki , jeżdżę dalej w tych butach . Trochę nie stylowo , ludzie się śmieją , ale mi to tito . (Tak oftopem -to kombika też nie zmieniam na syntetyki , bo uważam że najbardziej chroni i jest zajebiście wygodny ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

moje pierwsze przechrzczone Falco Hootzdały egzamin!!! Plusy: szybkie i łatwe zakładanie, wygodne nie tylko do jazdy ale i do chodzenia :) cena 445zł

moje drugie SIDI VERTIGO-R super wygodne do jazdy i na spacery! Plusy: Chroniony piszczel polykarbonową osłoną, zajebista wentylacja poprzez otwierany kanał wentylacyjny doprowadzający powietrze do wnętrza buta :) osłona na pięty chroniąca przed uderzeniami :)minusów BRAK!!! cena ok 950zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no właśnie zajrzałem i są takie w cenie 270,dlatego chciałem poprosić o opinie,,żeby w razie czego po nie podjechać :)

sorry za offtop ale zółwik może jak pojedziesz to daj znać jeśli nie masz nic przeciwko to skoczyłbym z Toba, a jak wiadomo we dwoje zawsze raźniej! A ja wlasnie robie prawko na kat A i wypada przez zime skompletowac parw rzeczy i wybieram si epo kask rekawiczki i moze kurtke jak finanse pozwola!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos pisal o jezdzie w glanach, rowniez czesto pomykam ! bardzo fajne butki w lato.... Ale przy temperaturach padziernikowych zupelnie sie nie nadaja do jazdy nogi zamarzaja! ;) Sam musialem przy wyjezdzie sie wrocic po paru km, nie dawalem rady w glanach ... :) Wiec smigam nie wiem w czym ale motocyklowym, bylo o niebo lepiej chociaz i tak nie idealnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie: http://allegro.pl/buty-adrenaline-sbr-210-okazja-i1921694407.html

W pizdu wygodne.Jakieś tam miałem wcześniej różnych inny firm chińskie,falco,ozone,rst,forma a te n końcu wygodne więc polecam.

Przypuszczam że jakościowo będą podobne do tych wysokich i pieta jest fajnie cofnięta do tyłu.Bez problemu można w nich chodzić,do jazdy mieszanej te krótkie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie: http://allegro.pl/bu...1921694407.html

W pizdu wygodne.Jakieś tam miałem wcześniej różnych inny firm chińskie,falco,ozone,rst,forma a te n końcu wygodne więc polecam.

Przypuszczam że jakościowo będą podobne do tych wysokich i pieta jest fajnie cofnięta do tyłu.Bez problemu można w nich chodzić,do jazdy mieszanej te krótkie w sam raz.

Toż to syntetyk!!!

Sorry - ale takich butów nie polecałbym. W dodatku krótkie rzepy:/

To buty na sezon, albo i to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.