Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytasz ze zrozumieniem, więc doczytaj dobrze :P bo np. ja stwiedziłam, że nie mam parcia i ironizuję w kwestii prawa do nazywania się motocyklistą. W Chudowie bywam jedynie od czasu do czasu, bo z reguły wolę ten czas wykorzystać na jeżdżenie. Natomiast zdjęcia może akurat przydadzą się, kiedy się do nich w ogóle ktoś przyzna i zacznie być rozpoznawalny. Bo jak na razie widzę, na forum to każdy kolega i koleżnaka a w Chudowie większość "obcina wzrokiem" jeden drugiego i nie odezwie buzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz ze zrozumieniem, więc doczytaj dobrze :P bo np. ja stwiedziłam, że nie mam parcia i ironizuję w kwestii prawa do nazywania się motocyklistą. W Chudowie bywam jedynie od czasu do czasu, bo z reguły wolę ten czas wykorzystać na jeżdżenie. Natomiast zdjęcia może akurat przydadzą się, kiedy się do nich w ogóle ktoś przyzna i zacznie być rozpoznawalny. Bo jak na razie widzę, na forum to każdy kolega i koleżnaka a w Chudowie większość "obcina wzrokiem" jeden drugiego i nie odezwie buzi...

Mówimy o całokształcie dwóch ostatnich stron a nie tylko o Twoich postach. :)

Na nazywanie kogoś "motocyklistą" lub nie, mam swój pogląd ale to możemy omówić przy okazji spotkania (nie chce mi się rozpisywać). ;)

W tym roku nie bywam na Chudowie bo nie mam czasu ale w zeszłym bywałem bardzo często

co nie przeszkadzało mi w nawijaniu dużej ilości km :D i spotykaniu znajomych oraz nawiązywaniu nawych znajomości.

Jeżeli spotkam Cię gdziekolwiek to na pewno się odezwe !!

(Teraz będe musiał zagadywać wszystkie napotkane motocyklistki !!) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o całokształcie dwóch ostatnich stron a nie tylko o Twoich postach. :)

Dobra, dobra, nie tylko ja w tym "całokształcie" ironizowałam :P

(Teraz będe musiał zagadywać wszystkie napotkane motocyklistki !!) :lol:

No nie, bo moje zdjęcie tu jest i się przyznałam do niego. Z uwagi na fakt, że nie widać mojej twarzy ale moto i resztę, masz może ok. 30% mniej do zagadywania. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D wrzucam linka do fotek z imprezy KOMANDOSI , kto znajdzie siebie lub swoja maszyne dawać linka :P:P:P trochę tego jest ;);) pozdro LwG :ph34r:

https://picasaweb.google.com/home

Hej!

coś z tym linkiem jest nie teges - mogłabyś koleżanko Lwiaczek go sprawdzić i ew. poprawić? chętnie obejrzę foty z KOMANDOSÓW! dzięki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, nie tylko ja w tym "całokształcie" ironizowałam :P

No nie, bo moje zdjęcie tu jest i się przyznałam do niego. Z uwagi na fakt, że nie widać mojej twarzy ale moto i resztę, masz może ok. 30% mniej do zagadywania. :lol:

Super !!

Rozpoznam Cię bez najmniejszego problemu.

Czarne moto, czarny kombik, czarny kask,

takich nie ma wielu !! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

coś z tym linkiem jest nie teges - mogłabyś koleżanko Lwiaczek go sprawdzić i ew. poprawić? chętnie obejrzę foty z KOMANDOSÓW! dzięki i pozdro!

hej link dziala bez problemu ^_^ ale jak cos to wpisz w google julita stasiowska picasa i tam są albumy :):P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.