Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaproszenie Do Żor...w Dniu 11 Lipca.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałbym zaprosić kolegów, i koleżanki oczywiście też, na festyn " Rajskie Lato". Impreza odbędzie się w dzielnicy Żor, Roju.Chcę rozpropagować spotkania motocyklistów i pokazać że ludzie na motorach to nie idioci z przywiązaną linką do szyi.A taka opinia niestety panuje.Przewiduję niewielką paradę oraz dla każdego po porcji " wusztu" za free.Po paradzie przeciąganie liny pomiędzy motocyklistami a mieszkańcami Roju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję następne infa na temat festynu i udziału moto- od godziny 16 zjazd na imprezę, można oczywiście przyjechać wcześniej.O godzinie 17 wyjazd na paradę do Żor - po powrocie ogłoszenie wyników konkursu na najładniejsze moto.Będzie również przeciąganie liny pomiędzy motocyklistami a pozostałymi uczestnikami festynu - nagrodą będzie skrzynka BROWARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie jest to sie wpadnie. Maniura, trzeba by jakie miejsce i czas określić coby maszynki nie ganiały po całej okolicy i może parada nie być taka mała hehe.Lepiej za wczasu o organizacji pomyśleć coby nas ludzie za idiotów nie mieli ;), niech sie lepiej jeno odrobinę lękają i zazdroszczą. Ale jeśli to ma wypalić to trzeba termin i zezwolenie uzgodnić i to już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podawałem szczegóły ,ale powtórzyć warto. Impreza odbędzie się 11 lipca w dzielnicy Żor - Roju.Miejsce imprezy - pawilon sportowy- boisko przy ulicy Wodzisławskiej.Zbiórka od godziny 16 do 17. O godzinie 17 wyjazd na paradę do Żor.Po powrocie z parady ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszy motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 17 wyjazd na paradę do Żor.Po powrocie z parady ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszy motocykl.
jak tak dalej pójdzie i sprawdzą się prognozy na lipiec, że będzie tak, jak od kilku dni, to proponuję konkurs na najbardziej ubłocony motocykl... ech...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Maniurę żorskie bractwo motocyklowe z ochotą przyjęło Twoje zaproszenie na zlocik w Roju.Jednocześnie informuję motocyklistów z Żor i okolic o naszej grupce:ZBM Feniks istnieje w Żorach od kilku lat,ale dopiero w tym roku posiadamy naszą tymczasową stronę.Adres strony http//www zbm yoyo pl. Spotykamy się cyklicznie w czwartki w Kleszczowie przy Targu Końskim o17.00.Naszym logiem jest Feniks Odradzamy się z popiołów na żorskiej ziemi.Pozdro1Krzysiek.post-14373-1246103254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się cyklicznie w czwartki w Kleszczowie przy Targu Końskim o17.00.Naszym logiem jest Feniks Odradzamy się z popiołów na żorskiej ziemi.Pozdro1Krzysiek.
heh, czyli taka konkurencja dla Chudowa? chyba się skuszę zobaczyć..
Witam wszystkich jak kawałek do zor mam bo z bielska jestem ale mysle ze to bedzie dosc ciekawa imprezka no oczywiscie jak pogoda dopisze i powinienem sie pojawic wiec do zobaczenia
Przyjeżdżajcie, ja już rozpowiedziałam znajomym, że będa mieli na co popatrzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jednocześnie informuję motocyklistów z Żor i okolic o naszej grupce:ZBM Feniks istnieje w Żorach od kilku lat,ale dopiero w tym roku posiadamy naszą tymczasową stronę.
Smigam juz parenascie lat, znam tzw. "stara zorska gwardie" i jakos o Zorskim Feniksie nie slyszalem.Wiem, ze kiedys w czasach zamierzchlych byl w zorach klub motocyklowy, ktory zwal sie Sari, ale to dosc dawne czasy. Kupmpel chcial kiedys to reaktywowac, ale pomysl upadl.Na tym konskim targu spotykacie sie cyklicznie?I dlaczego tam?Moze blizej centrum?Tak czy siak, jak czas pozwoli to podjade, ale widze ze zdecydowana wiekszosc waszych motocykli to blyszczace armatury.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Bractwo Feniks jak pisałem istnieje w żorach od kilku lat.Początkowo bractwo prowadził WOJ.Obecnie Komandorem bractwa jest Buggy58.Znać się nie musimy wszyscy bo ja też nie znam wszystkich motonitów Spotykamy się w czwartki bo tak niektórym z nas pasuje,inni jeżdżą w weekendy lub codziennie jak jest pogoda i za co nalać do baku Targ koński pasuje bractwu bo to jest super miejsce i wybraliśmy go z Buugym Nie stanowimy konkurencji dla Chudowa bo czasem z targu prujemy tam Cykliczność spotkań zależy od aury i od nas wszystkich.Zachęcamy was do współpracy,żorskie bractwo jest otwarte dla motnitów z miasta i okolic.pozdrawiam Krzysztofmal63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podawałem szczegóły ,ale powtórzyć warto. Impreza odbędzie się 11 lipca w dzielnicy Żor - Roju.Miejsce imprezy - pawilon sportowy- boisko przy ulicy Wodzisławskiej.Zbiórka od godziny 16 do 17. O godzinie 17 wyjazd na paradę do Żor.Po powrocie z parady ogłoszenie wyników konkursu na najpiękniejszy motocykl.
Czyli jakoś tutaj ..prawie pod moim nosem.Czy parada po Żorach jest zgłoszona?W Żorach jest masa policmajstrów, a do tego komisariat na wodzisławskiej.Jak pogoda dopisze to z chęcią się zjawię, a nóż widelec jakąś nagrode zdobędę... pifko u Hanki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancka sprawa,musze skladac szybko swoja honde i smigac do was z gl mam blisko a te okolice znam bo jezdze tam srednio co 2gi tydzien, a jesli by pogoda nie dopisywala i bylo bloto to proponuje zalatwic jakie 2 ruski z wozami i zapiac line z opona i np slalom albo jeszcze co innego ,widzialem takie akcje dobrych kilka lat temu na zlotach ciezkich jezdzac ruskiem jeszcze,zabawa byla konkretna w efekcie zrobila sie blotna slizgawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.