Jump to content

ARCHER

Użytkownicy
 • Content Count

  142
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

1 Follower

About ARCHER

 • Rank
  Wąchacz spalin
 1. Wszyskiego najlepszegoZdrowych Spokojnych Obfitych i Radosnych Świąt
 2. Dzięki za reaktywację, zaglądam na forum ale pewnie już w tym sezonie jestem myślami gdzie indziej, jak tylko sprawy rodzinne sie unormują to jasne że się nadal kulamy od wioski do wioski. Dzięki za wsparcie.misiek600 BKS to moja ulubiona zgraja wariatów pozytywnie zakręconych i nie ma mowy żeby było inaczej. Jak tylko będę mógł to sie widzimy.Pozdr dla całej ekipy i przyjaciół.
 3. Mmmmm, fajnie Was znów w trasie zobaczyć. Pozdrowienia dla wszystkich ridersów szwadronu.
 4. Ja z przyczyn rodzinnych pasuje na cały weekend. No trudno, mam nadzieję że nam jeszcze pogoda do grudnia nie raz dopisze.
 5. Van, dobrze że wróciłeś do dom, napisz co nawaliło.Panowie , dzięki za super rajzę i do zaś.Dajcie znać kto by się wybierał na Solinę.
 6. Tak , kierunek Kraków. Jadymy na Pieskową Skałę pojeść jakichś szaszłyków i innych specyałów. Widze że słońce już sie pokazuje.
 7. Olo, myśl i tańcz w koło jabłonki.A jak nie, to sie gibko jutro na BP (kierunek Kraków!!!) jakie 200 km wykombinuje.Olo, do jutra http://www.fototube.pl/thumbnails/dsc02312.jpg
 8. W piątek, jak się wyrobie w robocie to sie wybiore, zdzwonimy sie.
 9. No i Balaton poległ, wobec tego szukamy pomysła na weekend ?Co z sobotą Co z niedzielą
 10. No ależ to był weekend.Pogan dzięki za gościnę i dobrą zabawę, sprawę trza powtarzać.Przemysł zbrojeniowy Finlandii został wielokrotnie i szczegółowo omówiony.A że nie jest o temat bezpieczny to już wiemy A dzisiaj Kryspinów oaza spokoju i piękna , dzięki za rajzę i do zaś.2/4 września - objazd Balatonu i w drodze powrotnej Budapeszt 11/14 września ! Solina, jeśli pogoda pozwoli to jestem ZA
 11. Pogan, bania mi napier...ala ale jade 13.00 BP Tychy Browar - cel Kryspinów
 12. Ja to pewnie za wami nie nadąże, ale ciekaw jestem o której w tygodniu Towarzystwo na 3 Stawach by sie miało zameldować.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.