Jump to content

maniura

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About maniura

 • Rank
  Podglądacz
 1. Witam. dawno mnie tutaj nie byłoa szukam gościa który się bawi w tworzenie trajek lub dokładanie do datkowych kół.chodzi mi o taki wynalazek jak na zdjęciu
 2. a czy leci ktoś ze śląska na tą impreze.bo ja się wybieram sam z żor.....
 3. Zapraszam wszystkich motocyklistów i oczywiście motocyklistki do Roju w przyszłą sobotę czyli 9 lipca na festyn .Każdy kto Nas odwiedzi zostanie poczęstowany kawą ,kołoczem a i konsek wusztu z zymftem też się znajdzie.Będzie okazja do zaprezentowania swoich sprzętów .Jest również zaplanowana parada ulicami Żor.Serdecznie zapraszam,....
 4. Zapraszam wszystkich motocyklistów i oczywiście motocyklistki do Roju w przyszłą sobotę czyli 9 lipca na festyn .Każdy kto Nas odwiedzi zostanie poczęstowany kawą ,kołoczem a i konsek wusztu z zymftem też się znajdzie.Będzie okazja do zaprezentowania swoich sprzętów .Jest również zaplanowana parada ulicami Żor.Serdecznie zapraszam,....
 5. Sorry, ale mój komputer zwariował.
 6. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 7. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 8. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 9. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 10. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 11. Dzięki kolego. Jutro tam dzwonię i mam nadzieję że mi pomogą.Dam znak jaka będzie odpowiedż bo jeszcze komuś może się to przydać.
 12. prosił bym o pomoc. siadł mi amortyzator z tyłu w classicu z roku 2000.czy jest możliwość wyleczenia tego bez potrzeby wyrzucenia kasy na nowy.byłbym wdzięczny o namiary jakiegoś doktorka. dodam że mieszkam w Żorach.będę bardzo wdzięczny o pomoc.
 13. to ja zaczynam zbierać ekipę z ŻOR. kto chce się podłączyć to proszę o zgłoszenia. ja z Miśkiem jadę na pewno, jak będzie pogoda.
 14. zbiórka dla chętnych w dniu 19.07 o godz. 12.30 na Shellu w Żorach za drugimi światłami jadąc na Wisłe. Tempo przelotowe to około 80 km/h. zapraszam bo zaklinacz pogody poleca wycieczki. Będzie się okazja poznać po zlocie w Roju. A może omówimy coś większego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.