Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szybkie Pytanie, Szybka Odpowiedź *PRZYKLEJONY*


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli wymieniam olej po zimie (nie oczekuje pouczeń że wymienia się przed zimą), to lepiej wymienić tak jak jest czyli na zimno czy jeszcze przepalić silnik żeby spłynął ?Lepiej odpalić go po zimie już na nowym oleju czy przed wymianą starego?
Olej wymienia sie po wczesniejszym rozgrzaniu silnika. Bo jak olej jest ciepły to lepiej i wiecej go spływa. Takze najpierw go rozgrzej a potem odkrec korek spustowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130/80, a 130/90 to nie szersza opona tylko wyższa (o 13 mm )Czym opona jest wyższa to moto robi sie słabsze, czym mniejsza tym mocniejsze.Ale przy takiej małej różnicy nie wiem czy da sie coś odczuć.Oryginalnie u Ciebie powinna być opona przód: 110/70-17, a tył: 140/70-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwie się za taka szeroka bo np gs 500 ma 130, ja mam 120 a motocykl V125 140? Nie potrafię znaleźć serwisówki tego cuda i stąd ta niepewność. Za szeroka oponka w takich bzykach spowoduje gorsze przyśpieszenie. Tego chyba nie chcemy Trzeba poszukać i instalować jak fabryka.Evil przy mniejszej mocy dopiero można odczuć moim zdaniem takie rzeczy. Jak było 140/70 to nie zakładaj 130/90. Po co się potem niepotrzebnie wku*wiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisówki to też problem był ze znalezieniem i nie znalazłem...na pocieszenie szukałem do Virago 125 ale też nie znalazłem Co do przyśpieszenia to oczywiście że nie chcemy go zmniejszyć Chyba wiem z jakiej stronki zobaczyłeś rozmiar "fabryczny" opony:http://www.wemoto.com/bikes/Sachs/Roadster...5_V_Twin/98-04/??P.S - było 130/80 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te. Szkło jest niebieski ale świecą raczej na biało a kolor szkła mi nie przeszkadza ponieważ mam niebieski lakier więc nie rzuca się to w oczy że mam tam jakąśniebieską kropkę w lampie. kiedyś widziałem jak ktoś miał zamiast zarówki właśnie białe diody i efekt był inny światło było całkowicie białe ale czy to dobrze wyglądało to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.