Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szybkie Pytanie, Szybka Odpowiedź *PRZYKLEJONY*


.:BadMan:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co widze z tej HD jakości zdjęcia to pokazałeś nam tylko złączki kablowe a nie kości. szukając przerywacza powinieneś poszukać małego (zwykle czornego) pudełka z przeważnie trzema kabelkami (czasami z dwoma) nie wiem jaki masz tam pśtyk zastosowany. Jak właczysz migacza to jeśli słychać cykanie to po słuchu wybadasz kaj to je. jeśli nie to masz elektroniczny (jak w większości juz chyba przypadkach). Domniemam że nie chciało Ci sie zerkać do manuala. czasami warto, bo tam mozesz mieć narysowane. Jak patrzyłeś i nie ma to sory. na razie tyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W manualu tylko obrazki oglądam bo po japońsku nieumię No niestety takie są uroki motocykla na rynek japoński. Jeśli chodzi o problem to jest tak. Włączam kierunkowskaz i on nie mruga więc to chyba przerywacz. Niestety nic nie cyka i nic nie słychać może ktoś coś doradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam dość spory problem,po zimie w łańcuchu niektóre ogniwa się zastały,tzn,. bardzo ciężko chodzą,konsekwencją tego jest to,że łańcuch przy obracaniu kołem robi się raz za luźny po czym momentalnie napręża się za bardzo,czy to może mi coś uszkodzić w motocyklu? Czy da sie ten łańcuch uratować? Dodam,że łańcuch czyściłem już naftą i smarowałem, troszkę to pomogło ale nie w stopniu zadawalającym.
a nie przeciągłeś łańcucha ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z rozrusznikiem...sprawia wrazenie jakby sie zawieszal i wtedy ciezko kreci...czasami trzeba krecic nim 10 razy zeby zapalila maszyna....jak sie rozgrzeje to wszystko jest ok...czy to bendix sprzęgła ?

...cos takiego sie dzieje z tym ze na filniku jak sie zawiesi to nie ma oporu...a u mnie az czuc ze akku dostaje w d...pe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z rozrusznikiem...sprawia wrazenie jakby sie zawieszal i wtedy ciezko kreci...czasami trzeba krecic nim 10 razy zeby zapalila maszyna....jak sie rozgrzeje to wszystko jest ok...czy to bendix sprzęgła ?
...cos takiego sie dzieje z tym ze na filniku jak sie zawiesi to nie ma oporu...a u mnie az czuc ze akku dostaje w d...pe
na filmiku który pokazałeś słychać że problem jest z połączeniem między ośką rozrusznika a kołem zębowym służącym do zapalania. Tam to bedzie do roboty tzw. sprzęgiełko - ale tego nie macałam nigdy to nie zabieram głosu.u Ciebie... co rozumiesz przez słowo zawieszał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciskam starter i rozrusznik kreci, kreci, kreci i nagle przerywa i muli...tak jakby ktos mi cisł na tłok....jakby momantalnie mu mocy brakuje....i po kulku kliknieciach startera sie odwiesza i chodzi normalnieupdate: dzisiaj dla pewności jeszcze przeczyściłem styki ale to nic nie dało.. moje ucho mówi mi że starter zacina sie zawsze w 1 i tym samym miejscu...gdy dostaje duzy opór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sprawa jest taka. Mam bardzo słaby akumulator. Kilka tygodni temu jak chciałem go odpalić, to rozrusznik już nie chciał zaskoczyć, był tylko ten śmieszny dźwięk co sygnalizuje słaby akumulator. Odpaliłem go od samochodu i chodził normalnieDzisiaj chciałem go odpalić niestety akumulator już nawet nie dawał oznak życia (nawet przyrządy się nie świeciły). Udało mi się motor odpalić na popych, ale nie zgasła dioda niepięcia na desce i generalnie akumulator nie był ładowany (silnik miał obroty na jałowym ok 6rpm, żeby nie zgasnąć)Czy może to być wina zużytego akumulatora, czy może jest to jednoznacznie popsuty alternator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
pognieciony tłumik, wgniotka od upadku, da się to naprawić? blacharz? szpecu od układów wydechowych? środek cały na szczęscie
kiedys na allegro oglaszal sie chlop ktory zajmowal sie takimi rzeczami. roznitowywal wydech walcowal i skladal to dokupy. wyslalem mu dosc mocno pokiereszowany wydech odeslal mi go.I co? I bylem mile zaskoczony efektem koncowym, a chlop zrobil to za niewielkie pieniadze.Jak znajde kontakt do faceta to wysle Ci PW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.