Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3929


Youthan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Suzuki GSX 600 FJazda kombinowana (czêœciowo œl¹skie miasta a czêsciowo wiœlanka, jedynka, œrednicówka itp) 6,0-6,5 L. Jeden raz uda³o mi siê zejœc do 5,2L i to jest jak na razie minimumPowrót ze Slowacji: Zakopianka - prêdkoœÌ 100-130 km/h + A4 - prêdkoœc miêdzy bramkami 210 non stop - sumaryczne zu¿ycie 8,8L. Czyli na A4 przy 210 poch³ania³ ponad 10L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R1 z 1999 rokuUwagi wstêpne:1. Spokojny kierowca, który jeszcze boi siê tej mocy 2. T³umik Acrapovic3. Filtr powietrza K&NSpokojna jazda w trasie (nie przypominaj¹ca motrocykla), gdzie nawet puszki mnie czasem wyprzedza³y: 5,13 l/100 km (trasa 400 km) Zawiercie - Szczawnica i z powrotem przez Kraków w du¿ym ruchuPo³owa w mieœcie (nie przekraczaj¹c 6000 rpm): 6,3 l/100 kmŒrednia turystyczna za miastem: 5,5 - 6,0 l/100 kmP.S. Jeœli ktoœ zapyta po co mi 1000, a nie wykorzysta³bym 600, to odpowiedzi¹ jest: 1. elastycznoœÌ i du¿y moment na niskich obrotach.2. mo¿e kiedyœ wykorzystam, a nie muszê zmieniaÌ moto -----------------Honda NSR 125:Tutaj ju¿ ci¹gle do deski na trasie: 5,5 - 6,0 l/100 kmpozdrawiam i Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varadero XL1000V na gaznikach:trasa 120-150 ----> 7,5 l/100kmtrasa 180-200 ----> 9,5 l/100kmmiasto + fun + zabawa -----> patrz trasa 180-200 :-)))Moje najnizsze spalanie to 6,5 l/100km niestety bardzo rzadko osiagalne (zupelny lajcik na trasie + dlubanie w nosie i podziwianie piekna natury)Droga zabawa to "motocyklowanie" ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB450s '87na trasie 4.5 l w miescie 5.5 lzuÂżycie oleju 0,5 l na 4000 km w tym sezonie z racji zmiany moto na FZ750 '94 spalanie wzroÂśnie na Âśrednie zuÂżycie okoÂło 6,2 litra na 100 km, ale podobno benzyna ma stanieĂŚ @gossy Varadero ma takie spalanie jak TransAlp z 120Tkm przebiegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gsxr 600 '99r po kupnie liczyÂłem wyszÂło jakieÂś 6,5l/100 normalnej jazdy, choĂŚ czĂŞsto mnie zaskakuje jak szybko lampka moÂże siĂŞ zaÂświeciĂŚ po zalaniu do peÂłna, wtedy na pewno duÂżo wiĂŞcej ale nie chciaÂło mi siĂŞ liczyĂŚ, tylko siĂŞ jechaÂło zatankowaĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa,jak moglem...Ula-przebacz!!No to jeszcze zapomnialem o mojej Uli:Silnik:Ural przerobiony na 700ccm,elektroniczny zaplon z dwoma charakterystykami zaplonu i z nowymi gaznikami k68,zalozona "aparatura" do wyrownania podcisnienia miedzy gaznikami.Skrzynia z szybka czworka+dyfer 9Przy spokojnej jezdzie tak to 80km/h spala ok 5.5l do 6lPrzy szybkich przelotach (jak na Ule) czyli w okolicach 110-120km/h okolo 8litrow.Ale czasami ma humory(jak kazda kobieta) i spala mniej lub wiecej.Znaczenie ma tez trasa.Czy duzo wzniesien zatrzyman itp.Chcialem zauwazyc ze jest to silnik wolnoobrotowy!!Max ok 5500obr/minOprocz tego KTM EXC 520 rok 2000Ile wlejesz to spali a jak duzo to zalezy od tego ile potrafisz.Ale trzeba sie liczyc z 6-7litr w spokojnej mojej jezdzie enduro nastawionej na przebieg a nie komplikace trasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja VTR 1000 '98 trochĂŞ wchÂłania. 7,8l na 100km w dwie osoby nie przekraczajÂąc 120km/h ale raczej spalanie wynosi minimum 9l (trasa-miasto) przy spokojnej jeÂździe. Jak chce poszalec to zrobie max 120km na 16litrach. Ale za luksus trzeba pÂłacic!
Kumple co maja VTR-y i to nie wazne czy SP-1 czy Firestorm strasznie narzekaja na zuzycie paliwa,ponizej 10l na 100km nie moga zejsc przy normalnej jezdzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFR 750 No to na trasie jak lecialem na Chorwacje z wiatrem 6l .... spowrotem jechalem pod wiatr to juÂż byÂło 6.5 ...i qrna na autobanie w SÂłowacji stanoÂłem trza bylo przez pola smigaĂŚ z butelka po pepsi po goliwo .......a ogolnie przy spokojnej jezdzie 6,5-7 ......a przy palowaniu 7,5 - 8 a moze i wiecej .....niewaÂżne grunt Âże jezdzi ...........za to Moj komarek z 1967 paliÂł 2 litry przy palowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.