Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jo myÂśla co by z nimi po dobroci. ZaprosiĂŚ do stolika, pifko zaproponowac (bezalkoholowe), pogodaĂŚ. KoÂżdy wie, ze dzikie psy lepiej oswoic niz... uspic (?)
No ja sie z tym w 100% zgadzam tylko nigdy nic niewiadomo z paÂłami, moze ktĂłrys z nich wpadnie na pomysÂł zeby prawka posprawdzac a nie wszyscy takowe posiadajÂą . Ja tam z policjÂą wole nie miec do czynienia :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj byliœmy zobaczyÌ dok³adnie miejsce w którym Asmo mia³ wypadek i niestety tak nieszczêœliwie sie z³o¿y³o ¿e Bikan te¿ zaliczy³ szlif. Po czêœci by³a to moja wina poniewa¿ chcia³em wzi¹Ì zakrêt du¿ym ³ukiem i nie spoj¿a³em w lusterko. Bikan nie chc¹c najechaÌ na mój ty³ z³apa³ szuter na poboczu i polecia³ w pokrzywy. Przyznajê ¿e gdyby nie zachowa³ zimnej krwi mog³o by byÌ ró¿nie. Skoùczy³o siê na paru pêkniêciach plastiku i po³amanej dŸwigni zmiany biegów.Ogólnie wypad zaliczyliœmy do udanych. I z teo miejsca dziêkujê Ci Bikan ¿e mnie nie zmiot³eœ Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko dobrze , motor w ca³oœci ,ogólnie dwie owiewki lewe porysowane - ale i tak warto bylo jechaÌ .Nic nie zast¹pi tej Salmopolskiej adrenaliny.Niebawem znów tam wyruszymy bez cienia strachu , ale przejazd zorganizujemy trochê inaczej . KOLO zaœ co do ciebie my jak stare dobre ma³¿enstwo po 15 latach nawet takie zdrady siê wybacza , a ryzyko szlifu trzeba w jazdê z 1.5 paczki po zakêtach wkalkulowaÌ w takie wypady.Zapraszam wszystkich chêtnych ju¿ niebawem na Salmopol , a szczególy obgadamy na œrodowym ,,mieleniu ozorami '' na Ska³ce. Pozdro BIKAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kole¿anka Puma7 zaproponowa³a, ¿eby na Ska³ce zrobiÌ grilla, takiego jak to nam siê w £agiewnikach uda³o zorganizowaÌ. Tylko czy pieczenie kie³basek zrobilibyœmy na samym pocz¹tku, czy w ramach przeja¿d¿ki pojechalibyœmy po padlinê i wrócili ze zdobycz¹.Trzebaby siê jeszcze dowiedzieÌ, czy moglibyœmy skorzystaÌ z grilla i zeby nam w³¹czyli tam jakieœ oœwietlenie Jak to organizujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koniec koncuf na kiero tam byc cobyscie mi zasik nie zwiali ???Tego znaka juz ktosik zwinoÂł ??? Jo moga byc wele 18:20 jak sie posklodom do kupy jo i moto !!!!Widza ze jakosik czorno serja nos chycila !!!Jo noga we kolanie skrecono i w kostce !!!Moto lusterko uwalone i kierunek z przodku i lampka przednio przeszlifowano !!!Jeronie muszymy bardziej lo siebie dbac i uwazac !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas, coÂś ty zaÂś zbrojoÂł? Szkoda ci boÂło Âże my sami asfalt szlifowali i tyÂż ÂżeÂś sie chcioÂł czymÂś pochwoliĂŚ? Jak dosz rada przyjechaĂŚ to zaczynomy juÂż o 18 bo maÂło kobiet i nie mo wto nos ogrzoĂŚ jak sie zeĂŚmi.Puma7, Ty jako starszy straÂżak gasisz plomienie czy je rozniecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deejay24h, nie pĂŞkaj. Z paÂłami jakoÂś sobie poradzimy. Jak stoisz to prawka nie musisz pokazywaĂŚ a ten kawaÂłek to jak poczekasz to w pare motorĂłw sie wjedzie. Co do jedzenia to na miejscu ustalimy. WypadaÂło by sie zapytaĂŚ szefa lokalu jak on to widzi Âżeby nie byÂło problemĂłw. Daje nam miejsce do parkowania to dajmy mu teÂż coÂś na tym zarobiĂŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUDÂŁATY , !!! - JAK SIĂ SPOTYKACIE TAKÂĄ FAJNA EKIPKÂĄ KTĂRA LUBI DOBRÂĄ IMPRĂ TO ZAPRASZAMY 24.09. DO ZAWIERCIA NA NIEFORMALNY ZLOCIK POÂŁÂĄCZONY Z ZAKOĂCZENIEM SEZONU.BĂDZIE DUÂŻO LUDZI- ALE CZYM WIĂCEJ TYM LEPIEJ SIĂ VĂDKE PIJE.DLA ZAINTERESOWANYCH-CZYTAĂ TEMAT- POPRAWINY KOSTKOWIC I MORSKA.POZDR Z ZAWIERCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.