Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zzhop, od niedzieli je¿dzê w deszczu, jak wraca³em z Wapienicy, to zmok³em i mam wszystko uwalone, mokre i jeden diabe³ wie co jeszcze wiêc sobie je¿dzê codziennie i moknê zbieram doœwiadczenie 8) deejay24h, sk¹d taka pewnoœÌ? :wink: mam nadziejê, ¿e nie bêdzie pada³o, to podskoczê

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo myÂśla ze stali bywalcy bydom na bank bez wzglĂŞdu na pogoda, som niy obiecuja czy w dyszczu na motku przyjada, ale byda na pewno! Skoro mo byc pogoda jak juÂż nos tu zapewnioÂł deejay24h to proponuja temat rozkrĂŞciĂŚ tak co ci ktĂłrzy jeszcze nie byli tysz przyjechali.KudÂłaty bytom a ty motora niy myj do jutra bo moÂżesz zdanie zmieniĂŚ, a pamiyntej naleÂżysz do tych co zawsze som i to do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej loodzie!do której jutro bêdziecie chcieli siedzieÌ?dosta³em cynka, ze jutro o 18 mam spotkanie z ekipom z uczelni i tak myœlem sobie, ze pojadem tam na 18, posiedze pó³ godziny moze troszke d³uzej i po 19 bym przyjechau oczywiœcie na grilla mnie nie liczcie jakby co, to byda som na Ska³ce, wienc moga poszaleÌ i byÌtrocha niegrzecznym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sta³a ekipa sie rozrasta. Przy dobrych uk³adach w przysz³ym sezonie bêdziemy œrodowym postrachem Chorzowa i okolic. Ostatnio s³ysza³em jak dwie stare dewotki gada³y o bandytach na motorach co ca³¹ Wolnoœci zablokowali i cytuje "a¿ strach by³o iœÌ chodnikiem i ten cha³as"Kurde ale by³em dumny hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopuki bydymy normalnie jeÂździĂŚ to se mogom te akta zbiyraĂŚ aÂż im papioru braknie, moga pedzieĂŚ Âże nima tak Âżle skoro w sobota nom pozwolili pod Tawerna wjechaĂŚ mimo Âże zmienili znak B1 zakaz ruchu na zakaz wjazdu i to w czasie kiedy peÂłno luda boÂło na festynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopuki bydymy normalnie jeÂździĂŚ to se mogom te akta zbiyraĂŚ aÂż im papioru braknie,
DOKÂŁADNIE NIC NAM "NARAZIE" NIEGROZI chyba ...ino Âże Âże czasami normalnie nieda sie jeÂżdzic :-) i nawet niewidzisz a tu grubo ponad 200km/h no ale to sÂą wyjatki i niebĂŞde sie rozpisywaÂł kto jeÂżdÂżi jak zbir (Kolo) ...nie no ogĂłlnie to kulturka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.