Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy jest sprawa do obgodanio. Rybnik siĂŞ juÂż zbiera do kupy. A my ludzie z Chorzowa? ÂŚroda to taki nudny dzieĂą w Âśrodku tygodnia. Jo i kilku kumpli jadymy czasem na liga posiedzieĂŚ przy jakiejÂś „koli”. Mom propozycjo. Jak by ustaliĂŚ jakiÂś dzieĂą, miejsce i godzina na spotkania moto z Chorzowa i okolic to moÂże by wyszÂło coÂś z tego ciekawego. ÂŚmigomy po tych samych ulicach a nawet sie nie znomy, cza by to zmieniĂŚ. Czekom na jakieÂś propozycje a w razie czego to w Âśroda 3 sierpnia przyjada na liga koÂło 19:00Liga nieaktualna. Spotkania Âśrodowe przeniesione na SkaÂłkĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bogas i jak ci idzie z moto. MoÂże pomogymy? Kumpel tysz mo rozebrano Suzi ale na Âśroda myÂśla poskÂłodo. A jak nie do rady to mu poskÂłodomy sami .... mogymy robiĂŚ hurtem dwie na roz. A tak na powaÂżnie to mosz coÂś powaÂżnego z qunakiem? MoÂże faktycznie mogymy coÂś pomĂłc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas, tak trzymaj. Niestety kumpel na GSX ma dalej moto w rozsypce i to coraz wiĂŞkszej wiĂŞc skoro z Twoim wszystko oki to moÂże jemu pomogĂŞ.Puma7, moÂże jednak nie wpadaj mÂłoda jeszcze jesteÂś ale z twojego towarzystwa napewno siĂŞ ucieszymy.kudlaty_bytom, w sumie to liczyÂłem na TwĂłj odzew w tym poÂście. Specjalnie dodaÂłem ".... i okolice"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, nie wiem co powiedzieÌ ahh! i tak bym siê tam do Was wcisn¹³ nawet bez tych 'okolic', taki ze mnie cfaniaczek hahaPuma7, zapraszamy przedstawicielki p³ci przeciwnej, ja uwielbiam piêkne motocykle i szybkie dziewczyny, czy jak to tam na odwrót mia³o byÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto Christo - momy w planie co œroda, ale to zale¿y ile nos bydzie bo we trzech czy cztyrech to sie idzie wszyndzie spotkaÌ, a tam miejsca je doœ. G³ównie nom chodzi o to jak piso³ wczeœni ASMO ¿eby sie zebraÌ do kupy i poznaÌ, no i tyn dziyù œroda niykoliduje z innymi dniami spotkaù motocyklistów. Mysla ¿e i tak poci¹gnymy tyn tymat ¿eby coœ z tego wysz³o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widza ¿e trocha sie to dzisiok ruszy³o. Pod³ mi w jednyj firmie serwer i dopiero ¿ech przyjecho³ co by jutro mieÌ czas na moto. TrefiÌ tam jest ³atwo. Jak by ftoœ jecho³ od Bytomia na Katowice to w Chorzowie jedzie Katowick¹. Mijosz po lewej MediaMarkt a po prawej Obi. Potym pierwszo krzy¿ówka ze œwiat³ami w lewo na Stabika i jedziesz co³ki czos jak droga prowadzi a¿ wjedziesz pod taki w¹ski wiadukt na jedno auto. Zaros za wiaduktem jest skrzy¿owanie i zaœ w lewo we Wiejsko i zaœ co³ki czos prosto jak droga a¿ dojedziesz na liga. Nie idzie sie straciÌ Od Bytomia idzie proœciej dojechaÌ ale jak by ktoœ jecho³ od Katowic to jedzie tak samo : z Katowickiej tylko skrêco w prawo na Stabika na trzecich œwiat³ach jak minie huta Koœciuszko .Bogas, hmmmm mo¿e cuœ bli¿szego o tyj kamratce? Jak je gryfno to czymu nie. Dej znaÌ to coœ sie za³atwi.kudlaty_bytom, ale Puma7, to chyba ¿eœ wystraszo³ Chyba ¿e to jo zrobio³

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas, hmmmm moÂże cuÂś bliÂższego o tyj kamratce? Jak je gryfno to czymu nie. Dej znaĂŚ to coÂś sie zaÂłatwi.
Loj ni znom :mrgreen: sie pojawila zapytowywala :
hej no chetnie bym sie spotkaÂła niestety obecnie nie mam moto  ale zawsze moge wpasc
to jeno niesmialo zaproponowol coby ja zabrac !!!Ale terozki sie nie lodzywo
kudlaty_bytom,  ale Puma7,  to chyba ÂżeÂś wystraszoÂł  Chyba Âże to jo zrobioÂł  :doh:
E no kudlaty_bytom to juz chyba wszyskie szwarne dziolchy znajom i sie nie lobrazajom a fajnawo by bylo miec aby jedna wancka miedzy nami A czepianie sie godki chyba jeno nom moze humory poprawic !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, z tego co ja wiem, to w lewo na tych ÂświatÂłach nie moÂżna skrĂŞcaĂŚ trzeba spkrĂŞciĂŚ w prawo, nawrĂłciĂŚ i pojechaĂŚ prosto co do Pumy, to siĂŞ nie dziwiĂŞ mnie siĂŞ wszystkie bojÂą, szczegĂłlnie jak zdejmĂŞ kask Âłomatko!to widzimy siĂŞ o 19 w Dolinie GĂłrnika 3mta siĂŞ chopy :!: i dzioÂłszki tyÂż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, z tego co ja wiem, to w lewo na tych ÂświatÂłach nie moÂżna skrĂŞcaĂŚ trzeba spkrĂŞciĂŚ w prawo, nawrĂłciĂŚ i pojechaĂŚ prosto
Dobrze godosz nalac ci :tak: [ Dodano: 2005-08-03, 15:47 ]Jo ino chcion zapytac czy jak bydzie zabami ciepac to tyz sie spotykomy ??Bo nie chcionbych gupio wyglondac jak tam na moto podjada !!!Acha zjawom zasik przyjada swiczka mnie w Qunaku wydmuchalo !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.