Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty kudlaty_bytom, niy narzekej tyla. Jak mosz skĂłra jeszcze mokro to ci niy bydzie szkoda Âże je mokro nazot.Jo w niedzielo z MilĂłwki wracoÂł i jak mie w Bielsku ÂłapnoÂł dyszcz to bez Âłosporek mi sie do galot i butĂłw wlewaÂło ale skĂłra wyschÂła to ja cza zmoczyĂŚ zaÂś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx wszystkim ktĂłrzy przybyli. Jo jak Âżech obiecoÂł byÂłek na moto. Charakterem wykazali siĂŞ teÂż Bogas i zzhop ktĂłrzy tyÂż przybyli na swoich maszynach. PrzyjechaÂło tyÂż czterech kumpli autkiem kerym tyÂż naleÂży sie szacunek. Siedzieli my pod paryzolem tyskich a nasze moto tyÂż pod paryzolem obok. Pogoda chciaÂła nos sprawdziĂŚ ale my hanysy somy twardziele i dyszczu sie niy boimy. Zaproszom wszytkich zaÂś w Âśroda 10-tego. Bydzie wtedy sÂłoĂące bo juÂżech za nie wpÂłacioÂł pierwszo rata.Do wtajemniczonych: Suzi Mariusza juÂż iskrzy. BoÂłek u niego w garaÂżu po imprezie i dali my jej rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mom nadzieja zes se pokwitowanie wzion No to nastypnym razem go za fraki i niech doloczy do nos !!!A tulejka sius mom jeno ja wpakowac [ Dodano: 2005-08-08, 10:06 ]Cosik temat pod czy cos ???Sroda aktualno ???Asmo, A co z tom pogodom ???Na wiela rat zes miol ta platnosc rozlozono moznu sie trza dociepac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ChciaÂłem zapytaĂŚ czy w sobotĂŞ 27.08 bĂŞdzie siĂŞ coÂś dziaÂło w Parku Chorzowskim na przeciwko Tauzena ??MoÂże jakieÂś koncerty organizowane z okazji 25 rocznicy SolidarnoÂści tak jak to ma miejsce w MysÂłowicach na wesoÂłej. :? Jak tak to chetnie bym przyjechaÂł z Plecaczkiem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youthan w parku to mo¿esz sie za³apaÌ na jak¹œ kampaniê wyborcz¹ przy której bawi¹c sie jedniczeœnie popilnujesz swojego sprzêta, a na dodatek jak znajdzie sie ktoœ nie zadowolony z odg³osu Twojej maszyny to i policja sie zjawi.Jezeli chcesz dobrze spêdziÌ czas w Chrzowie to œleŸ ten temat i zapraszamy na œrody w nowym miejscu o którym to niebawem napiszemy, a tymczasem rozwa¿ temat zlotu w Wiœle, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkaÂłka godz 19.ÂŚrodowe spotkania przeniesione sÂą na SkaÂłke bar "Tawerna" chyba. Najlepiej wjechaĂŚ od tyÂłu przy basenie od Gwareckiej. Z szefem zaÂłatwione podobno nawet siĂŞ ucieszyÂł. Ja na moto chyba nie przyjade bo raczej kasa nie pozwoli mi na szybkÂą naprawe ale jakoÂś siĂŞ stawie na miejscu.Do zobaczenia w Âśrode. Na skaÂłke przychodzi wiĂŞcej kobiet wiĂŞc moÂże to i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudlaty_bytom, ja pracujê w Œwiêtoch³owicach 100m za dworcem wiêc pojadê tam prosto z pracy. Wiêc mo¿esz przyjechaÌ do mnie do roboty albo jedŸ prosto na Ska³kê a ja znajdê gdzie to jest. Pytanie tylko czy godzina 19.00 to nie za póŸno. W koùcu dzieù jest ju¿ zauwa¿alnie krótszy i o 20.00 jest ju¿ ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , chĂŞtnie siĂŞ do³¹czĂŞ do Was na te Âśrodowe spotkanka .Drugi sezon jeÂżd¿ê na moto i praktycznie tylko sam !!!jestem z Chorzowa!! [ Dodano: 2005-08-29, 17:40 ]A jeÂżeli ktoÂś ma ochotĂŞ pojeÂździĂŚ a nie chce sam to niech wyÂślĂŞ meil [email protected] to siĂŞ jakoÂś umĂłwimy [ Dodano: 2005-08-29, 18:11 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLO przyjacielu , wiem Âże twĂłj tlumik w cebrze brzmi dosyĂŚ gÂłoÂśno a trasa do WisÂły trochĂŞ ci siĂŞ dÂłuÂżyÂła .Sam powiedziaÂłeÂś w drodze powrotnej Âże sÂłuch ci trochĂŞ przytĂŞpiÂło wieĂŚ nie obracaj kota ogonem i nie zmieniaj faktu Âże ,, KOLO STAWIA PIERWSZÂĄ KOLEJKĂ '' a jeÂżeli ci zaleÂży to bez problemu postawiĂŞ drugÂą - warunek jeden - nie wycofasz siĂŞ z obietnicy pierwszej kolejki . Pozdro Bikan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.