Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto ChorzĂłw i okolice


Asmo

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie uwierzÂą w pchanie? niech mi udowodniÂą, ze tam wjechaÂłem, to wtedy pogadamy gorzej jak bĂŞdÂą mieli filma to bĂŞdzie zonk jak pierun
Fajnie sie wom pitoli jo prosta na nich wjechol !!!Ale deko czasu mnie kosztowala przekonanie ich ze jo moto tak daleko nie lostawia coby sie gratuf z taszy pozbyc !!! Skonczylo sie na upomnieniu i pouczeniu ze se go mom drugi roz przypchac !!!!Ale moznu ich przekonac coby se na park placu stanyli i moto pilnowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bogas, ja tak powiedziaÂłm kiedyÂś gliniarzowi, zeby mi popilnowaÂł skoro nie mogĂŞ na zakaz wjechaĂŚ, popatrzyÂł na mnie krzywo i powiedziaÂł, zebym uwaÂżaÂł na ludzi czasami siĂŞ zdaÂży taki, co ma ludzki odruchy, a nie jakiÂś sÂłuÂżbista to samo mieÂłem pod platanem w Zabrzu, wjechaÂłem na chodnik i postawiÂłem siĂŞ pod samymi drzwiami, a ochroniarz mi kazaÂł pojechaĂŚ na parking i pilnowaÂł :!: :!: :!: 8) sÂą ludzie i taborety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogas, ja tak powiedziaÂłm kiedyÂś gliniarzowi, zeby mi popilnowaÂł skoro nie mogĂŞ na zakaz wjechaĂŚ, popatrzyÂł na mnie krzywo i powiedziaÂł, zebym uwaÂżaÂł na ludzi  czasami siĂŞ zdaÂży taki, co ma ludzki odruchy, a nie jakiÂś sÂłuÂżbista to samo mieÂłem pod platanem w Zabrzu, wjechaÂłem na chodnik i postawiÂłem siĂŞ pod samymi drzwiami, a ochroniarz mi kazaÂł pojechaĂŚ na parking i pilnowaÂł :!:  :!:  :!:  8)  sÂą ludzie i taborety
No fakt mosz recht !!!Jo w oszolomie tyz zawsze szukom ochroniaza i nie ma problema miejsce wskaze i moto pilnuje !!!Ci co mnie myczyli byli spoko raczej sie sadzili na wozy i jazda na kole ale jednym !!!Ale najlepsze je to ze jeno se prawko sprawdzili a papieruf z moto nie chcieli !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktor, sorrki ale ¿one musisz przyzwyczaiÌ. Z nami jest przechlapane jak siê dowiemy gdzie mieszkasz ...... dziennie pe³ny bak i nad ranem w domu. W te œrody to przynajmniej troche mniej jeŸdzimy.Niestety Salmopol bêdzie mnie troszkê wiêcej kosztowa³ ni¿ myœla³em ale jestem ca³y i mam nadziejê ¿e w nastêpn¹ œrodê moja Viki na kole œmignie.Ze wzglêdu na s³abe oœwietlenie z niebios s¹ propozycje przyœpieszenia spotkaù na godzinê 18:00. Godzinkê posiedzieÌ a pó¿niej podzieliÌ siê na dwie grupy : mniejszych i wiêkszych szajbusów jad¹cych w jedno miejsce.Bikan, ty coœ wykombinuj z tym œmiesznym zakazem. Chyba ¿e wyrwiemy chwasta?kudlaty_bytom, faktycznie ..... jak bêdziesz grozi³ naszej Pumie7 , zast¹pisz znak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asmo, ja to bym chyba swojÂą gĂŞbÂą odstraszaÂł jedynie dzieci na rowerkach, wiĂŞc chyba to nie bĂŞdzie dobry pomysÂł.Ale z godzinkÂą uwaÂżam za GUT!Znak zakazu moÂżna przestawiĂŚ w okolice knajpki, tak, zeby moÂżna do niego dojechaĂŚ i przed nim wjechaĂŚ na placyk 8) W razie czego powiemy, ze tak jakoÂś wiatr go przeniĂłsÂł chyba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyjechaliÂście o 20 a ja czekaÂłem jeszcze chwilkĂŞ na Chamsina. Skutek byÂł taki Âże musiaÂłem jak palant pchaĂŚ sprzĂŞta na parking pod znakiem (dobrze Âże z gĂłrki letko byÂło) bo nie chciaÂłem odpalaĂŚ jak paÂły mi na rĂŞce patrzyÂły. Jak znam Âżycie to za tydzieĂą teÂż siĂŞ zaczajÂą i bĂŞdÂą ÂłapaĂŚ po sztuce bo kupy siĂŞ nie rusza... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna czy mnie nikt nie czytol ????Pisol jo lo tym co by na jednawym kole nie smigac !!!!Kupy nie ruszom za malo ich na ÂŚwiÂątkach !!!Oni som spoko puki im psychy sie nie zloro !!!!Moznu sie na park placu spotkac i jako ludziska dlo pokoza im moto pode knajpa pocisnoc !!!!My przecie pakiery 8) No jo jeno chudzinka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.