Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde musze przybliÂżyĂŚ wam widzĂŞ ideĂŞ tego tematu:mianowicie piszĂŞ siĂŞ tu jak jest siĂŞ "schlanym" ,oto chodzi Âże p[isaĂŚ gÂłupoty mniejsze lub wiĂŞksze ale nie na trzeÂźwo,wtedy fajne pierdoÂły wychodzÂą,a jeÂśli nie piÂłeÂś to nie pisz tu bo spam siĂŞ robi i tyle :wink: tak przynajmniej na domeczku byÂło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WCZORAJ SOBIE WYPILAM OD NIEPAMIETAM KIEDY UBAWILAM SIE NAMAXA SMIECHAWA MNIE DOPADÂŁA I NIE CHCEIALA PUSCIC ALE FAJNIE BYLO ...................................PIJAM OD CZASU DO CZASU JAK JUZ CO NIEKTORZY WIEDZA REDSY..........NIC INNEGO Z PIWA NIE LUBIECZY WOGOLE TO MOZNA NAZWAC PIWEH HEHEHEHEHEH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to jadymy uuuups majezan na klawiaturze hehe kanapki sa dobte szit pomirod spierniczyl hehe Bronx nie wiem o co ci chpodzi w Twojej wypowiedzi ale kochom Cie synek za to... Gabrysa toz to sie umawiosz ze mna nap ieczenie a tu godosz(piszesz) o siakiejs dupie o nie co Ty drugi Timac co przystan to dupa???? :mrgreen: mroofka, piszesz calkiem poprawnie hmmm i ide odpoczywac... spac ni ma z kim, bo Gabrys zagaduje o pieczeniu a jakis dupy ma ooo kanapki czekaja idzierm odpoczywac Madziulka jak sie za tydzien jeb...rdziela plany tak jak dzis to bede u Ciebie w pracy 8) ale pic o ile zalatwie wole a chyba da rade slodkich i zboczonych wszystkim :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzula a co ty zemnie robisz jakeigos najgorszego ??
eh nie no przeciez Ty najslodszy jestes... te Timac przeca tu mialo byc tylko po upojeniu alkoholowym a ja Cie w takim stanie tylko raz widzialam... i tolekko na lapaniu ostrosci... so Âłot da fak ju Âłont from mi ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit to nowe forum jest do dupy nie mozna pisac szybkich odp fuck wiecie co staram sie pewnie wyjdzie smiesznie mega... nie bede tegopoprawiac jak na banio to na bani ale bania jest jak w koncu sie udao z praca prawie co niedzoiela...kochaNI8E WYBAczysz mi :") chyba...ide spac na 14:"30 do pracy... kto wymyslil takie wczesne fgodziny GabryÂś to jak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm powiadaÌ w stanie upojenia ,a czym ¿ eniby jst upojenie i jak siê ono reprezentuje, bo jeœli ja teraz jestem po wypiciu 5 browarów to jesytm w stanie upojenia czy jeszce nie, a oze ten stan przekroczy³em. Bo wed³ug mnie zalezy to od masy cz³owieka stanu jego w¹troby i innych czynników zenêtrznych,ale moge siê myliÌ.Wiêc tak ja wypilem tyle co napisalem,ale w stasnie upojenia jestem tylko w polowie, druga poleowe zaraz bed emia³ jak skoùÌze drina piÌ wiê zpbaczymy co wyjdzie, i napisze tu jakieœ g³upoty wiêksz e ni¿ te )a tak woógle to Pozdrawiam wszystkich co tydzieù od chlania zaczynaj¹ , to chyba nie zdrowe jest i siê tak nie powinno robiÌ,ale wszystko mnie wkurwai wiec zaczo³e piÌ wi koùec basta AVE niech wszechmogocny bedzie szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Âłoj saint toz to pozno zaczynosz u nos na slonsku to my juz od poniedziali doponiedzialu (ja nialam mala przerwe ale Tytus nadrovbil za mnie ) jak sie dowiem ktio jutro u mnie w ubie robi na wieczor to bydzie git bo w czwartek zas napisze... oby nie jakokerowca bo juz tego za wiele dobranoc dzieciatka kochane...P.S. GabryÂś pasi Ci ten piatek o i;le nie bedzie impry w katona kltora i tak jedziemy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znĂłw pilem ,juÂż 4 dzien z rzĂŞdu chyba coÂś zaczesto tak mi mĂłwia,ale dzis totak do monitora noc leci 4 piwko mija,a jeszcze troche w lodowce jest wiec zas zobaczymy jak bedzoe, bo po wczrajszym wstakem dzis o 12 ale alkoholikiem nie jeste chyba ) a wogole to jest zajebisciehi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.