Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JRk starogardzka bleh fuj juz wole akademikowe przepalany...Gedor ano tak zech sie wprawila w kilku miejscach, a jak sie impra skoczyla rto kuzyn zrobil after party i praktycznie mnie z pizamy z chalupy wyciagnaly i bylo warto... ale mimo takiej biby humor nie wrocil.. zas trza czekac na jaka wieksza, dzis to byllajt ale mysla ze z weekendem to co przyjdzie fajnego:P]]tak w ogole kochani jakpo andrzejkowym wieczorze?? jo ide spac rano robota czeko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 23.15 a ja jestem lekko fest zanietrzeŸwiony a o 5.30 wstaje fuck ciekawe czy jutro bede w stanie podj¹Ì w miare racjonalne decyzje? pewnie nie i znowu spierdole pewne rzeczy i bed¹ mnie opierdalaÌ i opierdalaÌ , a¿ w koùcu zrozumiej¹ ¿e sie nie nadaje i mnie wypierdol¹ . Szkoda ¿e mnie wypierdalaj¹ od 7 lat i jakoœ sie im to nie udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRk starogardzka bleh fuj juz wole akademikowe przepalany...
Sie wie Âże domowe specjaÂły babuni sa najlepsze Ale jak siĂŞ niema co siĂŞ lubi to siĂŞ lubi StarogardzkÂąPrzed starogardzkÂą byÂła Beherowka to jest dopiero perfumo paskudne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JRK yto jo juz wola Âłokera z takich ciulstw... kurde ni ma tojak w polednie wracac z imprezy jo s etak mysla ze teraz yno spac... a nie wiem jak to bydziepisac kolosa po imprezie motocyklistow to bydzie ciezko... czizys ide sprzatac i nyny bo ledwo widze... do jutra rana na bani kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beng beng its dÂżast mi hehehe jo yno tak zech wlazÂła zeby wom napisac: KOCHANI MOI FORUMOWICZE SLODKICH ZBOCZONYCH SNOW I SE TAK MYSLE ZE W NOCY PO 16.12 POSTOW TUKEJ PRZYBEDZIE. sesese ide spac na 8:00 zajecia trza dojechac... oÂł cpip zaspaÂłam dobra pojade po wykladzie cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zas jo najgorszo sie musza w sobote wpisywac ale chlopaki to normalnie co wy kurde tak zalewac ze nei macie silkompa zalaczyc(a kto go wylacza) takze tylko do niegopodejsc ruszyc myszka i cokolwiek wpisac tukej kaj mozecie wsio niyyyyy no tak byc nie moze...wyszlo jak wyszlo przyszly urodziny barbĂłrki i trza byÂło (zaÂś) wiec jedziemy dalej ze chata wolna robimy bal!!!! o ile jutro wstane nie umarta znowu jak dzis z goraczka ale wieczorem jak sie kieremu/ kierej nudzi zapraszam wpisowe male 0,75 kazdy z wpisowym mile widziany adres ewentualnie na PW sesrese a takl jak zawsze przy okazji do zobaczenia 16.12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siê wpisujê, bania mi pêka, niestety ju¿ trzeŸwnê, ale by³o nieŸle, od wczoraj, z ma³¹ przerw¹ na sen, bomba, bomba, bomba, wychla³em wszystko, co by³o w domu, nawet jakiegœ walkera, treudno, cz³wiek w potrzebie spo¿yje wszystko, a teraz nie mogê spaÌ i mnie straszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry na wieczor... hmmm w sumiejeszcze je wczas.. ale lekko bania juz jest trza jakies mini stukanomiec przed piatekiem tylko czemu zas jo sie wpisuja zaraz zapodam jakas zdjecie z imprezki tylko mam daleko po aparat hehe ale jest oki za jakies 2 h dam znac i dodam kilka fotek z tego jak jest a jest super babski comber gora!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.