Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaa dzioÂłskzi dejcie se po szlagu:)w tym temacioe kazyd moze gadac co mu sie podobaa jak se yno % zapoda:) szkoda ze my nie wpadlismy na ten pomysÂł by wejsc na kompa i cos popisac gdy popijalismy winko wujka i kukuÂłke Arcziego
Manka: niewarto sobie rÂąk mazaĂŚ No z pewnoscia gdybys cos napisaÂła fajnie byÂło by to teraz czytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manko naukochansza forumowiczko jo zawsze tu pisza jak jestem po % jeszcze mi sie na trzezwo nei zdarzyÂło... kurde mialam isc spac yno telmi przeszkodzilto tes pisza....Manko szkoda ze nie pisaliscie... fajnie sie to pozniej na trzezwo czytac.. jak sie obudzepoczytam zas bedzie smiesznie dzis... a co dopiero jakpo dzisiejszej imprezie sie napise bedzie wzmocniona sila % i ztrojona:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie wczoraj sie z kumpla smialam ze o tej porze mial kaca, a dzis ja mam jeszcze banie tylko on padlo 2 jak stonka a ja do rana.. do rana.. do rana bede szÂła( z maÂłymi przystankami) nic leca sie zbierac na kolejna imprezeGadged dopiero zes z sylwestra do chalupy przyloz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdzienko moja kochana teraz w niedzele masz byc u mnie (mozesz ze swoim mochNYM CHLIOPEM) jest gdzie spac zapraszam bo to moja ostatnia niedziela jak moge pic poznie bedzie tytlko praca napidz kochanie na gygy a tal w ogolre kovchani to im[reA NOWOROCZNA JAKNAJBARDZIEJ UDANA MadziuÂś kochanie czekam na odp albo PW albo ygy albo kom pisz aoe tylko jak nbedziesz pod wplywem %, bo wiessz ta dzioÂłszka jedna pisaÂła nbez %dobranoc idre spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anielica ladnie to o Tobie swiedczy ze nonstop pijesz i jestes na bani
JA jak banie mialam na sylwka to nie byÂłam wstanie pisac na kom a co dopiero na kompie, hehe )) ale impra na rynku wrocÂławskim byÂła zajebista i caÂły CPR odwaliÂł kupe zajebistej roboty jesteÂśmy dumni z siebie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurwa cebul w dupe z takim pomyslemjestem zaledwie w stanie o podwyzszonym poczociu humoru-zabawowo-imprezowo-rozluznionymi za nim znalazlem ten temat to prawie rozwalilem klawiature.w dupe z takim pomyslem, ze niby jak ktos kto bylby w stanie upojenia, w ktorym jeszce nie jestem, moglby nawet kompa odpalici to tylealbo jeszce niewiecie na co mam ochote?przydala by sie na prawde hardkorowa imprezka, taka jak kiedys, wycinanie lasow, podpalanie samochodow i ogolnie zajebista hardkorowa impreza, gdzie w dupie sie ma to gdzie bedzie sie spalo, to co ludziew pomysla,Moto wie po czesci o co chodziimprezy takie jak kiedys, pale i juz tam jestemhardkor na maxa i w dobrym tego slowa rozumieniu, bawia sie wszyscy ze wszystkimi, nikt do nikogo nie ma problemow, najebany pomaga wstac bardiej najebanemu, rozmowy do samego rana, wszyscy ze wszystkimi normalnie sie bawia, zadnych niesnasek, nikt nikomu w ryja nie chgce dac, bo i po co, ktos katuje sprzeta przy aplauzie wszystkichimprezy tak jak kiedys, nikt z nikogo sie nie smieje ze przyjechal na niemodnym motocykluzabawa do ranarano wszyscy sie budza i dopiero poznaja sie ze sobapatrza, przypominaja sobie cosie wczoraj dzialo, zawiazuja sie znajomosci, dobre znajomosci na cale lataot prawdziwe, rzec juz teraz trzeba oldskulowe hardkorowe imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.