Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

PISZCIE TU W STANIE UPOJENIA ALKOHOLOWEGO!!!!!!!!


Cebul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to tak jakpisaÂłam Gabrys mo babe, Timac MO BABE!!!!!!! saint mnie wiejk ale swierty nie jest madzia jako babe mnie ma a ja madzie i jest ok aLE WYCHODZIMY NA najwiekszych alkaczy a tak (chyba) nie jest nie no sorry ja odpoczywam od pracy i sie zwalniam, bo za taka kase tak apiereniczac to az zal...... ziobaczymy.... ale jeskli chodzi o imprezy to ja jestem jak najbardziej zaaa!!!!!!!!!!Madzia :* Ty GabryÂś hmmm a moze czwartek ??? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano po to :du¿o dziewczyn ma problem z wypiciem wódki -> maja s³ab¹ ³eb i pij¹ powoli 3 piwa przez impreze i i tak siê fajnie czuj¹.ja nie preferuje tego stylu- jest niezwykle p³ytki-ale za to ekonomiczny i sprawdza siê u dam i peda³ów-bo chyba lepiej przez impre piÌ 3 piwa ni¿ 3 kieliszkipozdroczekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wola³abym 3 kieliszki niz 3 piwa ktore mi nie smakuje oststnimi czasy:) a poza tym zregó³y na trzech sie nie konczy:) jak chce to wypije wiecej a jak nie mam ohcoty pic to jeden albo i wcale i nie uwa¿am tego za pedalstwo czy tez p³ytkoœc trzeba robic to na co sie ma ochote a nie to naco ktos ma ochote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA NIE PIJE WODKI BO JEST NIE DOBRA I NIE WIEM JAK KTOS MOZE TAKIE SWINSTWO PIC..............A CO DO DZIEWCZYN I PICIA TO NIEKTORE POTRAFIA SIE BAWIC BEZ ALKOCHOLU NP JA I PRZYZNAJE SIE DO TEGO CZASMAI JAK MAM OCHOTE TO WYPIJE 1 PIWO I WTEDY COOO//////FAZAAAA//// NIESTETY ALE EKONOMICZNA JESTEM SA I TAKIE CO PIJA ZEBY SIE UPIC I FACECI TEZ TACY SA NIEKTORZY BO MYSLA ZE LASKOM TO IMPONUJE ........BZDURA.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie qfa najebakrem !!!!!!ludzie powiedzcie mi ?? dlaczego tak jest.....................do dupy !! melancholia mi sie zalaczyla !! i tak zawsze z kazdym problemem i tak bedziesz musial sobie poradzic ty sam i nikt ci nie pomozze !!! ehhhhhhCebul po co wogole o tym wszystkim pisac !!!!!!!!! nie ma sensu,,,,,,,,,,,,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie rowniez ekonomiczna dziewczyna 2piwka faza 3 bania i dosc, czasem wypije wodke a teraz smaki mam na krwawÂą mery jakos mi zasmakowaÂła owszem mialam pare mocnych baĂą i byÂły fajne, hehe no tylko poranny kac i swiadomosc tego ze po piciu sie pojawia sprawia ze nie pije alkoholu tylko sie nim delektuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leoto kiedy jako flaszka pijemy? amoze i dwie Midanium szkoda ze nie bylas dzis w grancie koles chial swtawiac krwawa mery, niestety jo tego niepija wole czysta vodeczke co do ekonomicznego picia hmmm jak ja bym chciala 3 piwka i koniec jezzzzuuu.... juz by dawno moto bylo ale nie umiem sobie odmowic tej przyjemnoscipiweczka, droneczka czy czysciochy jo yno czekom na zawodnika odpowiedniego dobra to tela na bani co mialam powiedziec ida spac i niech mniektos obudzi to normalnie wlasnymi rekoma...........................................................................przytule (coby bylo ze sniodanim) aha ja sobie odbijalam moje ostatnie 2 tydnie co sie smucialm... z powodu takiego jsakiego sie smucialm i dalej jest smuuurtnooo naswet bardzo... choc mialo byc inaczyj yno do tego dzoszlo jeszcze co innego...smierc zabiera nam cala radosc... ;(i nikt nie wie dlaczego... (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.