Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Aloha!Nie plakejcie bo mi tu zas net sie zrypal Admin szmata powiedzial ze naprawi dopiero jak sie zrobi cieplej  Tera siedze na laptopie kumpla na uczelni.Fotki sa juz gotowe do wyslania na serw, ale kiedy to bedzie to nie wiem.JACA jak bedzie sie cos dziac to daj info na komorke pozdro, do zobaczenia po ociepleniu
wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma ju¿ ktoœ zdjêcia jak tak to proszê o podzielenie siê choÌ nie wiem czy chcê to ogl¹daÌ nad nastêpnym spotakniem ju¿ poma³u myœlê ale jeszcze nie zdradzê szczegu³ów najprawdopodobniej w miko tak ¿eby ka¿dy móg³ dojechaÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaÂżdy robi co uwaÂża, ale twoje poglÂądy sÂą szceniackie i jesteÂś tak podniecony pierwszym spotkaniem, Âże czytaĂŚ zapomniaÂłeÂś - kto napisaÂł Âże do koĂąca roku    WeÂź przykÂład z Leo, ktĂłry rozsÂądnie opowiedziaÂł na mĂłj post    MYÂŚLISZ ÂŻE ZAKISISZ OGĂRA    Ciekae stwierdzenie, hhhmm   
Te kolego chyba ci sie cos poprzewracaÂło jak, chcesz komuÂś popsuc albo zniecheciĂŚ impre to zapraszam na czat "randki.pl" bo widze Âże to dla ciebie odpowiednie miejsce a te twoje gupie gadki o szczeniackich poglÂądach i "kiszeniu ogĂłra" ÂświadczÂą tylko o tobie ( a i przy okazji "zakisiÂłem" ), pozatym nie mam 18 lat Âżeby sie takimi imprezami podniecaĂŚ bo juz nie jedna impreza za mnÂą.W kazdym bÂądÂź razie tym razem ci sie nie udaÂło nikogo zniechĂŞciĂŚ a cytowany przez ciebie "Leo" jak i reszta forumowiczĂłw razem ze mna sie z tymi browarami "jednoczyli" Do wszystkich ktĂłrzy ze mna tam byli : impra super , za niedÂługo powtarzamy (jak wytrzeÂźwieje ), Mancik juz cos kombinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ambitne wypowiedzi moÂżna tu przeczytaĂŚ !! ok nie waÂżne !!! pogadajcie sobie na priv !MYÂŚLAÂŁEM NAD NASZYM SPOTKANIEM I PO MAÂŁEJ DYSKUSJI Z KILKOMA OSOBNIKAMI USTALILIÂŚMY ÂŻE NASTĂPNE SPOTKANIE CHCEMY ZORGANIZOWAĂ 24 LUTEGO W MIKOÂŁOWIE NARaZIE W KNAJPIE ZWANIEJ FRAKTAL JEST JESZCZE JEDNA OPCJA KTĂRÂĄ ROZPATRUJĂ MIANOWICIE WYNAJEM TAKIEJ INNEJ NOWEJ KNAJPY TEÂŻ W MIKO WÂŁAÂŚCICIELEM JEST JACA TAK JAK MY MOTOCYKLISTA ALE TO SIĂ JESZCZE WSZYSTKO WYJAÂŚNI O CZYM NAPEWNO POINFORMUJĂ WSZYSKICH !!!PROSZĂ OCZYWIÂŚCIE O WASZE ZDANIA NA TEN TEMAT A TAKÂŻE O POTWIERDZANIE SWOJEGO UDZIAÂŁU W TEJ IMPREZIE (jest to zwiÂązane z rezerwacjÂą miejsc w fraktalu - co do wynajĂŞcia kanjpy to muszĂŞ wiedzieĂŚ ile nas jest i czy siĂŞ zmieÂścimy Mam nadzijejĂŞ Âże ta impra uda siĂŞ jeszcze bardziej niÂż ostania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest chyba 8 ? To ponawiam propozycje na 17 chyba ze wiecej osob bedzie za 24. Mancik da sie jakas knajpe zalatwic ?
coœ trzeba by by³o wymyœliÌ ale ja zajmnê siê spotakniem 24 luty a co do 17 to niech ktoœ pomysli i napisze bo ja narazie jestem doœÌ zabiegany a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mrozy póœci³y, net zatrybi³ heheTu se mocie linki do fotek:-> wersja pe³na 96 MB wraz z niewyaŸnymi fotkami po tym jak Anushka zjeba³a aparat -> http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=1UVPQ9Q...AI0MXZWOSNG3PV5-> wersja bez kilku dupiatych fotek i z nizszej rozdzielczosci - dla tych co im s³abo ssie (net ) 15 MB -> http://s46.yousendit.com/d.aspx?id=3M88TKU...9R2SLQE9Z16XEZOOwocnego ssania i nie marudzic ju¿ tela Szacun i pozdro, do zaœ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> wersja peÂłna 96 MB wraz z niewyaÂźnymi fotkami po tym jak Anushka zjebaÂła aparat -> http://s50.yousendit.com/d.aspx?id=1UVPQ9Q...AI0MXZWOSNG3PV5
Jakie ja zjebaÂłam to Skalar naciskal tymi swoimi paluchami gdzie popadnie i sie skepilo! Wszysko zas na mnie zwalosz bogu winna Hehehe boze... ja nic nie mowie te zdjecia sa okropne :):D hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.