Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4191


MANCIK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skalar standardowo sie pojawi tylko troszke odmieniony

jo byda,ino moÂże mje ktos zabrac??? przynajmniej spowrotem??? bo kule bela ostatni 655 jedzie o 22,14 Skalar jak jedziesz????????????????????????????pozdrawiam!
Do miko to mozna w najgorszym razie jechac tym 655, zrobi sie w nim mala wioche no chyba ze Gadgecik mnie zabierze No a nazot.. hmm jakos o 5 nad ranem jedzie nastepne 655? moze byc maly problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jeszcze koledzy o ktorej jest ta impra. wczesniej jak o 19 sie niestety nie dam rady zjawic (egzamin), a chetnie bym przyjechal.pozdrawiamwojtek
impra zaczyna siê o 18 skoùczy siê pewnie nad ranem wiêc chyba uda ci siê do nas przy³¹czyÌ choÌ mo¿esz siê ju¿ z nami wtedy nie dogadaÌ wpanij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mo¿e mi ktoœ napisaÌ wreszcie kaj mam wysiaœÌ z 41 i gdzie iœÌ:>
proponuje ze najlepiej Ci bedzie wysiasc na dworcu autobusowym w mikolowie Nio a jakbys sie bala ze nie trafisz sama to pisz na gadu... to jak cos to mozge na kogos na dworcu czekac i doprowadze do miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Mancika i reszty chlopakĂłw,mom braĂŚ przyrzÂąd do tankowania(ekspresowego picia piwa)??? bo nie wiem czy tam bedzie moÂżna tak piĂŚ........znowu mom jakaÂś takÂą obawe o iloÂśc miejsc to juÂż w piÂątek aha i jak ktoÂś chce to pisaĂŚ do mnie na PW albo GG to dam mĂłj numer w razie jakiÂś kÂłopotĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Mancika i reszty chlopakĂłw,mom braĂŚ przyrzÂąd do tankowania(ekspresowego picia piwa)??? bo nie wiem czy tam bedzie moÂżna tak piĂŚ........znowu mom jakaÂś takÂą obawe o iloÂśc miejsc  to juÂż w piÂątek       aha i jak ktoÂś chce to pisaĂŚ do mnie na PW albo GG to dam mĂłj numer w razie jakiÂś kÂłopotĂłw
bier co chcesz mosz zamiar pobiĂŚ wyczyn madmike w iloÂści wypitego piwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliœmy wczoraj z Leo zaj¹Ì wiêcej miejsc, rezerwacja jest na 20 osób, ale na pewno do siê jeszcze coœ dostawiÌ. Ka¿dy bêdzie móg³ poœmigaÌ na moto nawet po pijaku, mo¿e nawet zrobimy mistrzostwa imprezy z nagrod¹ do zwyciêzcy,jak bêd¹ chêtni nagrodê niespodziankê ufundowali SBS organizatorzy naszego spotkania. Rezerwacja jest od godziny 18 i proszê o przybycie na t¹ godzinê, poniewa¿ w³aœciciel powiedzia³, ¿e póŸniej mog¹ siê ludzie burzyÌ, ¿e musz¹ spadaÌ. Bardzo o to proszê !! Pyzatym do waszej dyspozycji jest 20 sto³ów do bilardu 14z³ za godzinê.Nasz stolik znajduje siê na lewym podeœcie patrz¹c od strony baru, info dla tych co bêd¹ wczeœniej! Jedyny minus to doœÌ drogie piwo 5 z³ kosztuje lany ¿ywiec, ale piêtro ni¿ej jest biedronka wiêc myœlê ¿e sobie jakoœ poradzimy. Pozdrawiam wszystkich ! do zobaczenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.