Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ehhh..... kurde mam nadzieje ze sie bede mogl napic bo jak narazie to siedze w domciu bo jestem jeszcze troche chory i biore antybiotyk    
Kurde ja wÂłasnie przezywam tez kryzys chorobowy, ej weÂź, wszystko to co ja robisz Chrype mam taka jakbym butelki nie odstepowala W piatek tak czy siak sie napijemy! Twardy masz byc nie miĂŞtki heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym Was poprosic o pomoc-mam WIELKI PROBLEM!!Ja nie wiem W CO MAM SIE UBRAC!!!!Impreza juz nie dlugo a ja niewiem...czy stringi,boxerki w motorki czy gacie po tacie...kreacje balowa,koktajlowa,wieczorowa a moze garnitur??A jakie kolory sa teraz w modzie i jaka fryzure sobie zrobic i makijaz... POMOZCIE...P.S:Motobandit...jak muza bedzie nie teges to dj-ke szturmem wezniemy i zagramy tak ze wszyscy bede happy.A jak cos to gitare przywioze i tez damy chadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza juz nie dlugo a ja niewiem...czy stringi,boxerki w motorki czy gacie po tacie...kreacje balowa,koktajlowa,wieczorowa a moze garnitur??A jakie kolory sa teraz w modzie i jaka fryzure sobie zrobic i makijaz...
Ja wybieram opcje bexerek + garnitura w paski hehe gangsta rulez Accord masz szczescie, ze sie zapisaÂłes! Pamietaj, ze musimy razem chlupnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam stringi
Ja wybieram opcje bexerek + garnitura  w paski hehe gangsta rulez
No dzieki,dzieki za odzew...juz pare opcji wykluczylem ale nadal nie wiem...A samych stringach przeciez nie wyjde... Garnitura w paski niestety nie mam Co do zieleni to ja nadal ale juz mniej...Pomozcie...co ja mam na siebie wlozyc??!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki,dzieki za odzew...juz pare opcji wykluczylem ale nadal nie wiem...A samych stringach przeciez nie wyjde... Garnitura w paski niestety nie mam Co do zieleni to ja nadal ale juz mniej...Pomozcie...co ja mam na siebie wlozyc??!!
Ale Ty wybredny jestes!! Nosz kurcze nie masz garnitura w paski to ani sie nie pokazuj hehehe No to jak juz ubierasz te stringi to i gacie z goÂła dupa heheh takie jak kowboje mieli + ten Twoj kapelusik + buty z ostrogami koszula w krate i jazda! hehehehoch bedzie groznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S:Motobandit...jak muza bedzie nie teges to dj-ke szturmem wezniemy i zagramy tak ze wszyscy bede happy.A jak cos to gitare przywioze i tez damy chadu...
Mogliby mi zarzucic pare kawalkow jakiegos punk rocka ale nie wiem czy inni by to wytrzymali heheh w ostatecznosci moze juz byc delikatny californian punk Chociarz z drugiej strony sporo osob jest na forum ktore sluchaja tych klimatow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatecznosci moze juz byc delikatny californian punk   Chociarz z drugiej strony sporo osob jest na forum ktore sluchaja tych klimatow
w ostatecznosci to mogli bo zrobic wies party i wszystcy i tak dobrze by sie bawili wesolo by boylo przy okazji a ze my tzw""""MOTO ÂŚWIRY"""' JESTESMY TO TYM BARDZIEJ UBAW PO PACHY BY BYÂŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysÂła,moze tak poÂłaczymy to spotkanie ze zblizajacymi sie swietami ?? I kazdy przyniesie po opÂłatku i bedziemy sobie skÂładac zyczonka i sie obsciskiwac i caÂłowac No chyba ze ktos jest innego wyznania,to wtedy inna sprawa Ale nie uwazacie,ze byÂłoby tak miÂło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.