Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Heya ludziska, Imprezka coraz bliÂżej, maÂła proÂśba o muzyke. Muzyka bĂŞdzie puszczana z komputera oczywiÂście utwory mp3. JesteÂśmy troche zabiegani i nasza dysgografia konczy sie na latach 90' Teraz proÂśba do Was, jeÂśli kilka osĂłb przyniesie po 1 CD nagranych mp3, (tylko nie caÂłe dyskografie) juÂż skÂładanki fajnych utworĂłw ktĂłre chcielibyÂście usÂłyszeĂŚ na imprezce. ByÂło by super. Pewnie u wiĂŞkszoÂści wiele sie bĂŞdzie powtarzaĂŚ Powtarzam po 1 CD podpisanym, ryzygo, Âże zginie pÂłytka duÂże Wejdzie w szeregi naszej muzyki. Pozdrawiam BrodaP.S. Nie zapomnijcie, bo zapuÂścimy MOCHEROWE BERETY.
OÂłkej CoÂś sie tam poszuka i powrzuca na pÂłytke K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

stukanie!! stukanie!! stukanie....Madzia Janusz jedzie wiec ja moge bez problemu ci dac jego tel. albo nr gg wiec dajesz smialo do mnie na gadulca:) i smigamy z tego co wiem to Januszek ma jechac z kumplem wie cchyba miejsc eby sie znalazÂło ale bedziee BiBa:P:P mmm...
Agacia jestes kochana,dziekuje Ci bardzo,juz do Ciebie pisze na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze wiedziaÂłam ze jestem super fajna i mam to cos yhh...korde jeszcze dwa dni yhh..ale jak jutro ludzie zalicze 100zmiennym to juz pojdzie z gorki mowie wam:)lecme na treningi paszczurki :*Madzia no mam nadzieje ze wypali z januszem a jak nie to cos wykombinujemy:) bo my jedziemy juz z gadgedem wiec mamy ful w srodku ale gadged ma pojemny bagaznik bo sprawdzalismy ostatnio(niehc sie bronx wypowie) wiec poradizmy se:)ewentualnie pociagiem z bronxem bo on sma jedzie dziczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadged ma pojemny bagaznik bo sprawdzalismy ostatnio(niehc sie bronx wypowie) wiec poradizmy se:)ewentualnie pociagiem z bronxem bo on sma jedzie dziczyc
No ba pewnie ze pojemny i jaka klasa , tylko w tleczek cos wlazilo , ale to chyba byla butelka bo Gadged na mnie lezal ( bez skojazen swintyszki )No wlasnie nie bardzo mi sie chce tym pociagiem tluc... narazie kabinuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz nic z tego nei wiem: kto sie stuka z kim? i dlaczego? kto idzie w stringach kogo nie bedzie... normalnie coraz bardziej zaczyna mnie ta impreza intrygowac i coraz bardziej nie moge doczelac sie tego piatkuP.S. ktory z panĂłw zrobi dla nas striptiz???????????
Ja moge wysjc na striptiz...nawet mam spodnie chipendaila...ale sam nie bede sie rozbieral-moze jakas pani bedzie mi dotrzymywac kroku na estradzie
Jakich zartach ciebie tylko trzeba odpowiednio rozgrzac dopingiem W siamkach wszystcy byli za bardzo pijani i nie dali rady cie rozgrzac a moglo sie dziac oj moglo
Nie dali rady rozgrzac bo mnie juz nie bylo...ale tym razem nie ma przebacz A co do muzyki.......to koniecznie musi byc MP3?????????!!!!!!!!!!!!!!Bo mam troche fajnej muzy ale wlasnie w audio a nie mp3.......Jak cos moge sie pobawic w DJ-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaa taaaaaaa a swinki lataja a swistak siedzi i patrzy na nie  
qtwa a jeszcze ani jednej nie wiedzialam na niebie, chyba tylko w zawierciu sa latajace swinie
Ja moge wysjc na striptiz...nawet mam spodnie chipendaila...ale sam nie bede sie rozbieral-moze jakas pani bedzie mi dotrzymywac kroku na estradzie Nie dali rady rozgrzac bo mnie juz nie bylo...ale tym razem nie ma przebacz
jak sie Âściapram to Ci dotrzymam kroq no i ofkors jak faktycznie dasz rade mnie "rozgrzac"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.