Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm wlasnie.... a kto ma puszke ktora byÂła na MBS 2005 w Zabrzu? moze postawimy tam z kartkÂą ze na dzieciaki... kto bĂŞdzie chciaÂł to wrzuci....
nie bylo puszki bo nei mielismy pomyslu i czasu na nia... no i mala by byla...D zbieralismy do sakwy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bêdzie okazja poznaÌ forumowiczów czy jest ktoœ, kto jeszcze nie wie jak siê dostaÌ do knajpy? ¿eby nie by³o, ¿e nam jakaœ duszyczka b³¹dzi³a po Katowicach
Wojtku jeszcze ja,jeszcze ja,bo jak nie bede miaÂła sie z kim zabrac to smigam busem i pozniej zabieram sie z Wami spod dworca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze, ale ja nie jestem cfffffaniak
to sie ciesz ze piataka a nie dwadziescia
Hmmm wlasnie.... a kto ma puszke ktora byÂła na MBS 2005 w Zabrzu? moze postawimy tam z kartkÂą ze na dzieciaki... kto bĂŞdzie chciaÂł to wrzuci....
Wlasnie...kto chce to wrzuci Po powiem Wam ze to juz chyba taka tradycja z tego co na forum widze ze jak jest jakas akcja to tez pieniazki na dzieciaki ida.Ja wrzuce-czem nie.Tylko prosze o jedno...nie licytujcie sie tak o to kto tu bardziej jest humanitarny,dobroduszny itp bo jak sie temu przyjzec to mozna odniesc inne wrazenie.Jest cos takiego to fajnie...nie trabic o tym i tak wrzuci kto chce,bez przymusu. Mam nadzieje ze dzieciaki tego nie sledza i tego typu postow bo mnie na ich miejscu zrobilo by sie smutno ze prubuja "mnie" wcisnac gdzie sie tylko da...Liczy sie przeciez dobre serce a nie rozreklamowanie tematu i branie ludzi na litosc... Mam nadzieje ze mnie rozumiecie.Ja naprawde popieram ta akcej-ale chyba nikt nie chce z powodu swojej sytuacji litosci od ludzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.