Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

haha SZKODA ZE TEGO NIE WIDZIALAM JAK SIE MANKA Z ARCZIM STUKALA HAHHAAATAK WOGOLE TO TYLKO WEJDZIE JAKIES HASLO NA FORUM NP """"'STUKAC""""W NIE WIEM DLACZEGO WSZYSCY O JEDNYM MYSLA CO DO MUZY TO MA BYC HARDCORE!! I BEDZIE GIT A CO DO OBSCISKIWANIA SIE TO ZAWSZE NAPRZYWITAĂSKO SIE SCISKAMY A KOMU BYDZIE MAÂŁO TO ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zero konkretow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wez wyjdz, zaczynasz mnie irytowac wszystkie konkrety zostaly podane, wiec jak Ci cos nie pasuje to nie czytaj i nie marudz tylko przyjdz w piatek(gdzie i o ktorej zostalo juz dawno podane)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze co nieco zostalo uzgodnione... A ja mam DRUGI PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juz wiem w co sie ubrac tylko nie mam z kim isc...i znowu sam bede musial na parkiecie wywijac.co prawda dziewczyny zapowiadaja ostra impreze ale uwierze jak zobacze...P.S: HARDCORE mniam,mniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zero konkretow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale sobie chat zrobiliscie... 
o kurcze... ale SPAM...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zero konkretow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest specjalnie for youw piatek o 19tej w Metamorfozach w katowicach zaczyna sie stukanie chardcore z lamaniem oplatkiem i punkrockiem. virtual bedzie w stringach bez dziewczyny a gixera nie bedzieamen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wroci³am z treningu kolejna lekcja stukania za mn¹ wiec bedzie naprawde hardcorowo:PPpiciestukaniemuzaobsciskiwanieca³owanieczy jest cos jeszcze w planach??..Virtual a mowisz towarzysza/ki szukasz hmm.. mysle ze przed wejsciem znajhdziesz tez jakiegos singlaa to go przygarniesz(ktos z forum) i bedzie towarzysz:)Ps.fajna z¹³uj zes tego nie wiedzia³aa bo to by³a istna dominacja kobiety nad mezczyna:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze co nieco zostalo uzgodnione...   A ja mam DRUGI PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juz wiem w co sie ubrac tylko nie mam z kim isc...i znowu sam bede musial na parkiecie wywijac.co prawda dziewczyny zapowiadaja ostra impreze ale uwierze jak zobacze...P.S: HARDCORE mniam,mniam...
chodÂź pojdziemy razem LOL o nic sie nie bĂłj, nie bylo Was na Rybniku ani na 1Sarnowie hehehe my juz tam umiemy wywijaĂŚ! no nie kobitki ? :D:D:D hehe jeden dupny spam, kocham to forum :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre !!!!!!!!!!     Aha Bart Hardcore samo H
a bo kurna mnie zmylili to byla wersja OEM ale jak ktos chce to moge zapodac taka specjal edition z tych 30 stron. Bo to co zapodalem to z 29Bandit zapomnialem ci powiedziec ze ja tu ostro pracuje nad kolezanka Aneta zeby sie z nami wybrali. tak wiec zlaczmy sily i moze sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze ze co nieco zostalo uzgodnione...   A ja mam DRUGI PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juz wiem w co sie ubrac tylko nie mam z kim isc...i znowu sam bede musial na parkiecie wywijac.co prawda dziewczyny zapowiadaja ostra impreze ale uwierze jak zobacze...
JESLI CHODZI O WYWYJANIE NA PARKIECIE TO MOGE CI TOWAZYSZYC NIE MA PROBLEMU MANKAGadged bedzie sie stukac z gixerem bo Timac nie jedzieWIESZ KACZMAR CHYBA TEGO GADGETOWI BY NIE WYBACZYL HHAHAHAHAPS::: W DODATKU TO BYLA DOMINACJA MALEJ KOBITKI NAD DUZYM MEZCZYZNA HAHAHAHAHAHAHAHHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.