Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok,dla mnie 19:00 jak najabardziej! nie bedĂŞ musiaÂła siĂŞ urywaĂŚ w poÂłowie wykÂładĂłw A teraz pytanie do tych co siĂŞ chcÂą spotkaĂŚ pod schodami Dworca PKP, o ktĂłrej siĂŞ spotykamy ? Na dojÂście tak musimy liczyĂŚ te 15minut no i jakiÂś margines ,,poÂślizgu"...wiadomo,komuÂś moÂże autobus uciec,korek itd....to moÂże o 18:30 ? Jeszcze zaleÂży ile by nas tam siĂŞ chciaÂło spotkaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przy okazji takiego spotkania (mysle tu o tak licznej grupie forumowiczow) mozna zebrac troszke kaski na "III Charytatywny Zlot w Sarnowie" co wy na to?? Niech kazdy zabierze ze soba 2zÂł i w prosty sposob zorganizujemy troszke kaski na wiosne. Mam prosbe do Pchely niech rozesle emile do forumowiczow zeby byli przygotowani na zbiorke pieniedzy (skladka dowolna ale obowiazkowa) przynajmniej symboliczna zlotowka!!! Platne przy wejsciu - tak zeby kazdy cos dal. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przy okazji takiego spotkania (mysle tu o tak licznej grupie forumowiczow) mozna zebrac troszke kaski na  "III Charytatywny Zlot w Sarnowie" co wy na to??
ja bym wolala zebysmy pozbierali na splate mandatu, ktory mi ostatnio wlepili kazdy da te 2 zÂł i bedzie git a jak nie to jestem jak najbardziej za pozbieraniem kasiorry na wiosenny wypad do sarnowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przy okazji takiego spotkania (mysle tu o tak licznej grupie forumowiczow) mozna zebrac troszke kaski na  "III Charytatywny Zlot w Sarnowie" co wy na to?? Niech kazdy zabierze ze soba 2zÂł i w prosty sposob zorganizujemy troszke kaski na wiosne. Mam prosbe do Pchely niech rozesle emile do forumowiczow zeby byli przygotowani na zbiorke pieniedzy (skladka dowolna ale obowiazkowa) przynajmniej symboliczna zlotowka!!! Platne przy wejsciu - tak zeby kazdy cos dal. Pozdrawiam.
Mysle, ze to bedzie dobry pomysl Albo ktos przejdzie po klubie....jak z ksiaz z taca i bedzie zbieral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.