Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz jaka ja niedobra jestem  DzioÂłcho pewnie Arczi pojedzie i Cie zabierze wiec nie masz sie o co martwic 
' NIO JA NIE WIEM CZY ZASÂŁUZYLAM HAHAHHA WIDZISZ NAPISAL ZE JAK DOZYJE TO POJEDZIE A CO BEDZIE JAK NIE ALE FAJNIE BY BYLO GDYBYSMY SIE WSZYSCY SPOTKALI TAK MI TEGO BRAKUJE SZKODA ZE ZIMA JEST ........KTO JET ZA TYM BY ZMIENIC KLIMAT BY TYLKI SIEPLO BYLO I NA MOTO MOZNA BYLO CALY CZAS SMIGAC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dniu dzisiejszym chcialem jeszcze dopisac do siebie jeszcze 3  osoby czyli w sumie 5cioro
Te! Bart...nie pomylilo Ci sie cos?Ty+Agata+Jureczek+Agnieszka+Marcin+Ja+chyba osoba towarzyszaca to juz 7osob... W piatek standardowo sie widzimy...trza tarnsport dogadac
no to troszke nas bedzie ale jak sie pietrami poukladamy to bedzie ok 
Ja kcem w srodku miedzy dwoma kobietami moze byc ich wiecej... Nico...no z tarnsportem to cie nie pociesze bo nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO no skalarku... zes sie rozbrykaÂł.. hie hie A winc tak. Manka planowaÂła i zaplanowaÂła. jedzie ze mna autkiem razem ze spunem skalarem i szalonaanka (hieh skalar skalar se pogadamu bo czegos tu chyba nie wim hie hie) takze wiecej osob chocbym chcial to nie moge zabrac. Leon jak wykombinujesz woza to bedize git !! zawezmniesz reszte ekipy i bedizem smigac na dwa autka no a moze i arczi sie dolaczy o ile bedize zasmigowywaÂł.takze jeszcem siem dogadam ya coz to sie Anielicko stalo ???? tak co cie tam zobacze !!!! bez dwoch zdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te! Bart...nie pomylilo Ci sie cos?Ty+Agata+Jureczek+Agnieszka+Marcin+Ja+chyba osoba towarzyszaca to juz 7osob... W piatek standardowo sie widzimy...trza tarnsport dogadacJa kcem w srodku miedzy dwoma kobietami moze byc ich wiecej... Nico...no z tarnsportem to cie nie pociesze bo nie mam...
bo widzisz stary ciebie nie policzylem bo postanowilismy cie wyalienowac A tak serio to faktycznie cos mi sie cyferki pojebaÂły. sory. no to mowisz ze sie zgadujemy na piatek czyli jutro dla odmiany w bostonie o 20tej ?? hahaha sory za offtopic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze tak zapytam bo nie wyczytalem nic , tam sie placi jakis wjazd czy jak ????
Tak, skÂładamy sie na wiosenna impreze dla dzieciakow z sarnowa (dowolne datki, nin.1zÂł)
nie wydaje wam sie ze tutaj sie zrobil jakis ,,czat''?Zero konkretnych informacji, tylko goadanie o pierdolach....
Dokladnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.