Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cze! No i ja bylem i piwko pilem. Niestety tylko jedno i tylko male bo przyjechalem do knajpy moim wrc/lpg. Musialem tez wczesniej opuscic plac boju i to jeszcze przed tym jak impreza sie wkrecila na wyzsze obroty, tak jak ten zx10r. Poza kilkoma twarzami znanymi z avatarow i innych foto okazkji forumowych nieznalem nikogo i przez dlugi czas nie bylo do kogo geby otworzyc. Manka (obiecalas mi piwko) przechodzila obook mnie kilka razy, ale przyrzeczonego rewanzu sie nie doczekalem. Mam nadzieje, ze mnie po prostu nie poznala. Z opresji uratowal mnie Sasiad!!! sie sklada, ze moj sasiad (mieszkanie obok) jest tez forumowiczem, no i impreza zaczela sie jakby od nowa. Pozdro Sasiad.Ogolnie zapowiadalo sie sympatycznie...szkoda, ze nie moglem zostac do konca. Przegladalem wczesniejsze posty ale nie zauwazylem, zeby byla mowa o kalendarzach boosterowskich (fajne demo -gratulacje!) no i wiadomosciach dotyczacych wyprawawy na tor Poznan. Przykra sprawa z tymi kradziezami, ale tak to jest. Przypomina mi sie straszny dwor i "studenckie imprezy", na ktorych czasami cos bardzo po "studencku" i miedzy "studentami" ginelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tyle... ze smieszne jest dla mnie nastawienie Tomcia... ja zawsze jestem otwarty do ludzi w pozytywnym tego slowa znaczxeniu ale jersli ktos glupio mi odpisuje na kazdy moj temat to dlaczego ja mam odpuszczac... to tylko na marginesie... poprostu ja juz nie wypowiadam sie na twoje posty a ty nie wypowiadaj sie na moje...Jesli chodzi o kradzieze... to tak na dobrÂą sprawe Gabi byla caly czas w biurze raz widzialem jak rozmawiala przez tel na dworku no ale kurde... kto moglby byc tak beszczelny... wrrrNo nic nastepna impra musi byc zamknieta i kazdy przy wyjsciu musi sprawdzic czy wszytsko ma ....Dla mnie zÂłodziejstwo jest zaÂłosne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ktoÂś za....aÂł nasz baner "Kawasaki", taki zielony z czarnym napisem...wisiaÂł na ogrodzeniu przy wjeÂździe...... myÂślĂŞ Âże wiĂŞcej zrobi u nas dobrego - reklamujÂąc markĂŞ na naszym ogrodzeniu - niÂż u kogoÂś w pokoju      ... dla "znalazcy" nagroda ...
No to (i inne kradzieze) to juz jest przesada.Przez to, ze na imprezy motocyklowe przychodzi pelno dresiarstwa, dla ktorych motocykl to tylko forma lansu, w zapomnienie odeszly czasy gdy wszystkie manatki zostawialo sie w namiotach, na motocyklach i nikt niczego nie ruszal.Co wiecej, w zapomnienie tez odchodzi stara dobra zasada, nie dotykaj a juz na pewno nie siadaj na czyims motocyklu bez zgody jego wlasciciela.Na takie zachowania jest tylko jeden sposob: mianowicie walic w morde bez uprzedzenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku i tpmcio bo jak dla mnie to jakies 15 ale wspolnie. slyszeli o gg albo telefonie?to se kurwa porozmawiajcie bez swiadkow bo mnie gowno interesuje co tomcio slyszal o maku od forumowiczow i odwrotnie. tomcio cos kiedys pisales o robieniu spamu....A kradzieze to sprawa niestety normalna na tego typu spedach i tsza se pilnowac fantĂłw co nie zmienia faktu ze nie popieram takiego zachowania. 3manie sie za portfel to srednio przyjemna sprawa...ostek i gixer tylko zalujcie ze was nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baneru Kawasaki to widziaÂłem jak go odpina 2 goÂści, z tego co pamietam to wsiedli zaraz po tym do samochodu (busa) ale nie jestem pewien. A tak wogĂłle to myÂślaÂłem ze odpina go jego wÂłaÂściciel Âżeby go ktoÂś nie podjebaÂł a tu wyszÂło inaczej. Mam nadziejĂŞ Âże ukradzione rzeczy siĂŞ odnajdÂą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vader alias Toitoino zesz chyyba zartujesz??.. teraz to mi tak g³upio zee maskara ja cie strasnzie przepraszam ale seryjnie nawet sie zastanawia³am cyz gdzies cie nie maa a tu wa³ek:(nie pozna³am widac no ja pierdziele wielkie przepraszam:( na przysz³y raz szczel mnie przez ³ep,albo cus bo za krotko widac cis ie przyglada³am zeby dok³¹ndie zapamietac no to teraz wisze dyuzego Browca jejku naserio strasznie mi g³upio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.