Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Mendel u mnie nagroda glowna jest sprzatanie mojego pokoju.Druga nagroda to odsiezanie podjazdu przed domem(po dlugosci ze 32m i na szerokosc ze 4 ale przed domeem znaczaco sie rozszerza)A nagroda trzecia to sprzatanie mojej lazienki. Dla kobiet beda inne nagrody ale to tak ten...yhm...no-dogadam sie juz z nimi A jakie nagrody beda Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mendel u mnie nagroda glowna jest sprzatanie mojego pokoju.Druga nagroda to odsiezanie podjazdu przed domem(po dlugosci ze 32m i na szerokosc ze 4 ale przed domeem znaczaco sie rozszerza)A nagroda trzecia to sprzatanie mojej lazienki.   Dla kobiet beda inne nagrody ale to tak ten...yhm...no-dogadam sie juz z nimi A jakie nagrody beda Ciebie??
Dla kazdej pani cos sie znajdzie ...w zaleznosci od preferencji i aparycji... 
To ja specjalnie przegram, Âżeby nie sprzÂątaĂŚ Ci pokoju a pejczyk to raczej teÂż nie z TobÂą bo jak przyp..lisz to bĂŞdzie za bardzo boleĂŚ No i ja raczej nie kobieta ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin imprezka byla boska co do schodow to fajnie mozna bylo ogladac popisy forumowiczow podczas wspinaczki na nie siedzac sobie w magazynie...hehe zabawy bylo duzo a zwlaszcza dzieki makowi ja spadl by prawie na sam dol....:PPPKudlaty dzieki za bibe szkoda troche tej wodki co sie stlukla przed wejsciem bylo fajnie zwlaszcza twoje turlanie w sniegu na Pl Wolnosci hehe ale uludzie mieli miny...trzeba nakrecic boostera na kolejna impreze....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie watpie w to, ze dla kazdej sie cos znajdzie, tylko zeby to jeszcze cos przyjemnego byÂło w razie gdybym wygraÂła
Sie dogadamy! Mendelchyba ze z racji tego ze impreza na naszym terenie bedziemy jury?A zeby wygrac trzeba byc uprzejmym w stosunku do jury-czyz nie?"...z gory przyklad idzie jak to robic mamy..." KAZIKKtos tu jeszcze wspominal o domowce...hmm...impreza bedzie na 100% A w jakim stylu...to sie jeszcze okaze-dam znac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawy bylo duzo a zwlaszcza dzieki makowi ja spadl by prawie na sam dol....:PPP
czemu mnie to ominelo?!
trzeba nakrecic boostera na kolejna impreze....
oi trzeba trzeba i to jak najszybciej
Wy chcecie prosic Booster o kolejne spotkanie, a gdzie podziekowanie za wczesniejsza?
podziekowanie jest "miedzy wersami" w postach tych, ktorzy byli na imprezie, i ktorym sie podobaÂło a jak chcesz czarno na biaÂłym to bardzo dzieqje i porsze o jeszcze
Ktos tu jeszcze wspominal o domowce...hmm...impreza bedzie na 100%
nie ktoÂś tylko JA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zupa byÂła za slona !! Juz nie placz!!Ja nie placze ze jezdzac na motocyklu jestem odbierany jako dawca,psychol itd itp. Stary-wybrales sobie taki styl to chyba wiesz z czym sie to wiaze i albo to przelkniesz albo masz problem.No skonczcie juz z ta dziecinada.Chyba kazdy wiedzial na co sie decysuje wybierajac swoja droge.Ja nie placze z powodu ze jestem motocyklista-jestem z tego faktu dumny i krocze moja droga z podniesiaona glowa i leje na mocherki i inne dewoty i ludzi ktorzy mysla stereotypowo. Sorry za off-topic!! !! !!
WIELKIE DZIĂKI ZA PRZYWOÂŁANIE MNIE DO POÂŻÂĄDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO ZACZOÂŁEM SIE NAD SOBÂĄ ROZCZULAĂ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takÂże dziĂŞkuje za imprezĂŞ Boosterowi, choĂŚ szkoda Âże tak szybko wszyscy pouciekali, bo nawet 0,7 nie miaÂł kto wypiĂŚ, szkoda Âże parĂŞ rzeczy znikÂło, dziĂŞki dla Mendela za uÂżyczenie biura w celach konsumpcyjnych, Nasch we flaszce byÂło gorzÂły moÂże na 2 kieliszki naprawde nie wiem jak mi z kieszeni wypadla hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli, fajnie, ze Âżyjesz, bo siĂŞ lekko martwiÂłem czy dotarÂłeÂś od razu do domu przez ciĂŞÂżki sen flaszka na SkaÂłkĂŞ jutro ma przyjechaĂŚ razem z TobÂą nasch, musiaÂło byĂŚ fajnie i wesoÂło, a co turlania w Âśniegu, to zrobiÂłbym to jeszcze raz na takiej imprezie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.