Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ta Pani to nie ja!!! No, kudÂłaty...hihi - nieÂźle tam wywijamy... Kompromitacja...  
có¿ za skromnoœÌ wywijamy, bo przecie¿ nie mieliœmy tam siedzieÌ jak ko³ki i jaka kompromitacja?ja uwa¿am, ze jest OK, tylko na Szombierki siê nie bêdê wybira³ przez jakiœ czas, nawet przejazdem
co wy tak tu z sylwestrem wyjezdzacie? mamy czuĂŚ siĂŞ zaproszeni?
no ja myÂślĂŞ, Âże to coÂś w stylu takiego zaproszenia, co niby nie, ale jednak hahahahdajcie chÂłopaki jeszcze dokÂładne namiary, a na pewno bĂŞdzie wiĂŞcej takich filmikĂłw jak ze spotkania, a moÂże i lepszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

có¿ za skromnoœÌ wywijamy, bo przecie¿ nie mieliœmy tam siedzieÌ jak ko³ki i jaka kompromitacja?ja uwa¿am, ze jest OK, tylko na Szombierki siê nie bêdê wybira³ przez jakiœ czas, nawet przejazdemno ja myœlê, ¿e to coœ w stylu takiego zaproszenia, co niby nie, ale jednak hahahahdajcie ch³opaki jeszcze dok³adne namiary, a na pewno bêdzie wiêcej takich filmików jak ze spotkania, a mo¿e i lepszych
SkromnoœÌ...skromnoœÌ...naprawde mi g³upio No jak ko³ki to nie fajnie siê taùczy³o ale nie spodziewa³am siê, ¿e zostanie to zarejestrowane Generalnie jest ok Tylko troche ma³o miejsca do taùczenia by³o...wiêc trzeba by³o siê do motocykli przytulaÌ PozdrowionkaKarolciaP.S A czemu na Szombierki nie bêdziesz siê wybiera³??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie obraÂże i opublikuje jeszcze kilka klatek Do usÂług
A jest jeszcze coÂś wiĂŞcej??!!!! Gorzej juÂż chyba byĂŚ nie moÂże hihi
...poza KarolciÂą i jej bluzeczka a w sumie zawart...yghmm...zaraz chyba pojde do kumpla-on ma bardzo szybki net
Boszzzzz.... A czy ktoÂś mnie wogole pytal o prawa autorskie do emitowania publicznie tego filmiku?? Yyyyhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.