Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No moze i nie dojechaÂł 
jak nie dojechaÂł jak dojechaÂł a raczej doszedl w ta zamiec ledwo ledwo ale dotarlem co prawda troche spozniony bo o 21 z przyczyna atmosferycznych ale dotarlem:) imprezka spoko troche ciasnawo ale cieplo przynajmniej bylo wogole nie pamietam jak dotarlem do domu ale wiem ze przez cala soboite umieralem ale narodzilem sie ponownie hehhe dzieki wsyztskim za imprezke !!!! Madziu ja ciebie tez szukalem ale chyba nie poznalem cie a moze i poznalem tylko nie pamietam POZDRAWIAM WSZYTKICH kiedy nastepna imprezka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ !!nie jestem w stanie podziêkowaÌ wszystkim za œwietn¹ zabawê, ale spróbuje Manka - za tradycyjne ju¿ picie wódeczki Madzia Kawabusa - za to samo co powy¿ej i za gor¹ce powitanie Moto Christo - za przytulanie siê do motocykliAccord - wreszcie wiem jak masz na imiê i ¿e .. lubisz wódkê z dêbu Kud³aty - dawno Ciê nie widzia³em , heheMario - fajnie ¿e odstawi³eœ samochód i mog³eœ siê napiÌ z namiMaku, Rozuss - za ca³okszta³tCebul, Motobandit i Zawiercie - jak zwykle z Wami wódeczka smakuje wyj¹tkowoAdzio, Baton - Was te¿ œwietnie by³o zobaczyÌBolek - wleczone by³o ?? Nasch - za pomoc w opiekowaniu siê pewn¹ Pani¹ ...Chamsin - widzia³em ¿e idziemy na ca³oœÌ, ale Ty pobi³eœ rekord - i jeszcze Czarna, Ziobu, Anielica, Przemi, Ekipa z Rybnika i wszyscy którzy przewinêli siê przez moje biura a ja ju¿ nie by³em w stanie zapamiêtaÌ ich nicków Imprezkê zepsu³ jakiœ z³odziej, dziwi mnie to, ¿e wsród nas s¹ takie sqrw..ny ale ja te¿ kiedyœ pad³em ofiar¹ z³odzieja na zlocie w Wapienicy. Jeœli dowiem siê kto to jest to opublikuje jego nick na forum i mam w dupie jak¹œ ustawê o ochronie danych osobowych czy coœ takiego...Proponuje zorganizowaÌ konkurs z nagrodami w bieganiu po schodach w moim biurze Ktoœ zostawi³ kalendarz Boostera w moim biurze, dajcie znaÌ na priv to umówimy siê jakoœ na odbiór. Jeszcze raz dziekuje za imprezkê, ja bawi³em siê œwietnie i mi³o by³o wszystkich zobaczyÌ.P.S.Jakaœ œliczna brunetka mówi³a mi czeœÌ, ale nie mogê przypomnieÌ sobie jej nicka, mo¿e owa brunetka lub ktoœ powie mi kto to , tak mi g³upio ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jooker ale my cie nawet wzywali do baru a tu nic:(no tak co do picia to niewatpliwie Mendelek-to juz tradycja podobnie jak i finlandia z Cebulemhaha.. i Borys-to jest gigant kolejny raz,mowi: A wiesz ja cie,sk¹dœ znam,no a nastepnie debata na temat kuraka z Kotwicy Uwielbiam tych ludzii...no i ca³¹ reszte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin! To ja zostawiÂłem ten kalendarz. PrzypomniaÂłem sobie jak juÂż zszedÂłem po tych schodach. ChciaÂłem wrĂłciĂŚ po niego ale rzuciÂłem z doÂłu okiem na te schody i daÂłem sobie spokĂłj. Po co ryzykowaĂŚ Âżyciem na koniec imprezki :D:D:DRĂłwnieÂż wszystkim dziĂŞkujĂŞ za ÂświetnÂą zabawĂŞ. Z Wami tradycyjnie nie moÂżna siĂŞ nudziĂŚ. Dodatkowo dziĂŞkujĂŞ PcheÂłce za ciekawÂą rozmowĂŞ na tematy forumowo-informatyczno-biznesowe ObyÂś zrealizowaÂł wszystkie plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie zajebiscie i jak napisal Mendel poszedlem na calosc  nie pamietam jak wyszedlem i zgory wszystkich przepraszam za zachowanie ale co tam mysle ze mi wybaczycie
Hehehehejak cie ostatni raz widziaÂłem to zastanawiaÂłem siĂŞ jak to jest moÂżliwe Âże jeszcze utrzymujesz pion !?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehejak cie ostatni raz widziaÂłem to zastanawiaÂłem siĂŞ jak to jest moÂżliwe Âże jeszcze utrzymujesz pion !?     
Przyznajmy siĂŞ do tego, Âże wszyscy mieliÂśmy kÂłopot z utrzymaniem pionu, ale przecieÂż o to chodziÂło. W moim przypadku ten "reset" byÂł zaplanowany z premedytacjÂą. Chamsin a Ty nie przepraszaj bo nic zÂłego siĂŞ nie staÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie galerie z zdjec jaki dosalem.. jesli ktos ma jeszcze jakeis ciekawe to niech sle jak najszybciej na [email protected] udana oprocz kilku wpadek ... mam nadzie ze sprawa z znikajacymi rzecami sie wyjasni ... i tak jak pisano poprzednio bedziemy wpuszczac nastepnym razem po nickach ewentualnie +1Dziekuje wszystkim ktĂłrzy sie zjawili !Jako ciekawostaka:http://img387.imageshack.us/img387/7418/staty5zc.jpgwidac kto byl na imrezie i ile osob na 2 dzien dochodilo do siebie nie wchodzac na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie galerie z zdjec jaki dosalem.. jesli ktos ma jeszcze jakeis ciekawe to niech sle jak najszybciej na [email protected] udana oprocz kilku wpadek ... mam nadzie ze sprawa z znikajacymi rzecami sie wyjasni ... i tak jak pisano poprzednio bedziemy wpuszczac nastepnym razem po nickach ewentualnie +1Dziekuje wszystkim ktĂłrzy sie zjawili !Jako ciekawostaka:http://img387.imageshack.us/img387/7418/staty5zc.jpgwidac kto byl na imrezie i ile osob na 2 dzien dochodilo do siebie nie wchodzac na forum
Oj tam zaraz "dochodzi³o do siebie"to by³y po prostu chwilowe problemy nawi¹zania po³¹czenia z netem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to dopiero dzis doszlam do siebie Impreza niczego sobie, najbardziej jednak podobaly mi sie przegazĂłwki Kawy i ten przyjemny zapach benzyny, ktory od razu zabil wstrĂŞtny papierosowy dym P.S. Maciek dziekuje, ze nie pozwoliÂłeÂś mi sie nudzic podziekuj teÂż koledze, ktĂłry z resztÂą byÂł bardzo sympatyczny i wiedziaÂł kiedy ma odwracaĂŚ gÂłowĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie zajebiscie i jak napisal Mendel poszedlem na calosc  nie pamietam jak wyszedlem i zgory wszystkich przepraszam za zachowanie ale co tam mysle ze mi wybaczycie
Nie pamietasz bo nie mo¿esz Ja Ciê asekurowa³em po tych krêtych schodach z Przemo lub z Moto christo ju¿ sam nie wiem za duzo tego pieroùstwa % by³o No ch³opie poszed³eœ na ca³oœÌ ale co tam ...trzeba ¿yÌ.Mendel dziêki za zajebist¹ impreze...szkoda tylko ¿e zniknê³o pare fantów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cykn¹³em parêfotek, co prawda marna jakoœÌ, ale co wymagaÌ od telefonu za z³otówkê
A SMS'a podczas imprezy odemnie dostaÂł i przekazÂła forumowiczÂąc to co napisaÂłem ) Pozdrawiam i mam nadzieje Âże na nastĂŞpnej imprezie juÂż z Wami bĂŞde siĂŞ bawiÂł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.