Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Pche³a coœ siê sypnê³a strona g³ówna, nie mo¿na przeczytac artyku³u i widaÌ kawa³ek kody html
powinno dziac, a nie dzialalo bo mialem cos usunac i usunolem za duzo... grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Juliet, a ktĂłra to byÂłaÂś Ty?     bo ja nie pamiĂŞtam Âżadnego imienia z tej imprezy, a co dopiero kojarzyc je z ludÂźmi
A ja to taka wysoka dzio³szka z d³ugimi w³osami, na imprezie mia³am morsk¹ bluzkê z dekoltem...Z forumowiczów zd¹¿y³am poznaÌ tylko Moto Christo, który wskaza³ mi drogê do Metamorfoz (dziêki Moto Christo sta³am jakieœ 20m od knajpy i by³¹bym zdolna nie trafiÌ tam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ÂżyjĂŞ ale miaÂłem dzisiaj rano (13:00) kapĂŞ buheheÂżartujĂŞ, nic mi nie byÂło   nigdy wiĂŞcej takiego mieszania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale impreza jak dla mnie byÂło bardzo fajnie, towarzystwo byÂło suuper, szczegĂłlnie jego piĂŞkniejsza czêœÌ cykn¹³em parĂŞfotek, co prawda marna jakoœÌ, ale co wymagaĂŚ od telefonu za zÂłotĂłwkĂŞ     http://rozbark.net.pl/~qdlaty/spotkanie_grudniowe/kiedy powtĂłrka :?:
Wojtek...no nie teraz to poszedÂłeÂś po bandzie z tymi zdjeciami.SzczegĂłlnie o jedno mi chodzi ...TY JUZ WIESZ O KTĂRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PochwaIlony !NatÂłukliscie przez te dwa dni po imprezie wiecej postow niz wypaliliscie fajek na samej imprze Wg mnie bylo calkiem sympatycznie, choc prawdziwa impra rozkrecila sie kolo 23 czyli od stripteasu w wykonaniu calkiem sympatycznej pani. pozdrowki Nie byÂło zle choc mnie brakowalo przestrzeni i mozliwosci posmigania wozkiem na wegiel tak jak to mialo miejsce w Siamoszycach Ogolnie pozdrowki dla tych na ktorych warto liczyc czyli zaczynajac od slicznych kobiet:Bart B oraz Virtual oraz plci pieknej: Agatki B, GabisÂławy oraz kolejnej Agatki. BuziaczkiA teraz dzieci pocaÂłujcie misia w dupke !PS. Virt oraz Bart w koncu mam oficjalnego nicka Byle do wiosnyA i jeszcze bym zapomniaÂł. Damiano - dzieki za wyklad i porade co do moich problemow z elektryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coz jestes taki ciekawy   
Zazdroscisz?? Mendel co do konkursu chodzenia po schodach proponuje 2 edycje.Ja zapraszam na druga do mnie do domu... A chyba bedzie okazja bo bede sie musial z Wami pozegnac niedlugo na dluuuuzszy czas A mieliscie after-party?U mnie bylo niezle bo zalatwilem mieszkanko na noc i byly niezle klimaty...tylko nadal nie wiem kim byl kolega Anielicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo prosze o napisanie o co chodzi z "dresiarzami", bo ja zapierdalam w dresie (nie w tym samym) praktycznie przez caÂły rok. TO MOÂŻE JA TO WSZYSTKO UKRADÂŁEM BO BYÂŁEM TAM PRZEZ GODZINKE.
Jak przeczytasz ze zrozumieniem to co napisalem to bedziesz wiedzial o co chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1, to sie nazywa stereotyp   
No wiec wlasnie o to mi chodzilo.Slowa "dresiarze" uzylem w kontekscie zachowania a nie ubioru.Wyraznie napisalem:"Przez to, ze na imprezy motocyklowe przychodzi pelno dresiarstwa, dla ktorych motocykl to tylko forma lansu,"Napisalem koledze balonowi zeby przeczytal raz jeszcze to co napisalem bo byc moze nie zrozumial kontekstu mojej wypowiedzi.Natomiast kolega balon od razu i chyba nie przemyslawszy wystukal jakoby ktos go oskarzal o cokolwiek.Natomiast w moim poscie nigdzie nie napisalem czegos co moglo by brzmiec jako oskarzenie kogokolwiek.Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co pisza inni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie o to mi chodzilo.Slowa "dresiarze" uzylem w kontekscie zachowania a nie ubioru.Wyraznie napisalem:"Przez to, ze na imprezy motocyklowe przychodzi pelno dresiarstwa, dla ktorych motocykl to tylko forma lansu,"Napisalem koledze balonowi zeby przeczytal raz jeszcze to co napisalem bo byc moze nie zrozumial kontekstu mojej wypowiedzi.Natomiast kolega balon od razu i chyba nie przemyslawszy wystukal jakoby ktos go oskarzal o cokolwiek.Natomiast w moim poscie nigdzie nie napisalem czegos co moglo by brzmiec jako oskarzenie kogokolwiek.Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co pisza inni.
BARDZO PRZEPRASZAM ÂŻE NIE ZROZUMIAÂŁEM TWOJEJ WYPOWIEDZI, TYLKO NIE WIEM DLACZEGO TAK JEST ÂŻE JAK KTOÂŚ JEST W DRESIE TO NAPEWNO ZÂŁODZIEJ ALBO HANDLARZ NARKOTYKĂW. (NIESTETY PRZEKONAÂŁEM SIE O TYM NIE RAZ)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mendel kur... gdzie ja bylem ze wszyscy widzieli te schody do biura a ja nie  ??????? hmmm.... A mama mowila zebym nie pil za duzo     
Nie wiem gdzie by³eœ, a ju¿ póŸniej nie mia³em si³y ¿eby lataÌ za Tob¹
Mendel co do konkursu chodzenia po schodach proponuje 2 edycje.Ja zapraszam na druga do mnie do domu... 
a jakie nagrody ?? Bo ja mam niez³¹ wprawê w bieganiu po swoich, to mo¿e coœ wygram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PRZEPRASZAM ÂŻE NIE ZROZUMIAÂŁEM TWOJEJ WYPOWIEDZI, TYLKO NIE WIEM DLACZEGO TAK JEST ÂŻE JAK KTOÂŚ JEST W DRESIE TO NAPEWNO ZÂŁODZIEJ ALBO HANDLARZ NARKOTYKĂW. (NIESTETY PRZEKONAÂŁEM SIE O TYM NIE RAZ)
Bo zupa byÂła za slona !! Juz nie placz!!Ja nie placze ze jezdzac na motocyklu jestem odbierany jako dawca,psychol itd itp. Stary-wybrales sobie taki styl to chyba wiesz z czym sie to wiaze i albo to przelkniesz albo masz problem.No skonczcie juz z ta dziecinada.Chyba kazdy wiedzial na co sie decysuje wybierajac swoja droge.Ja nie placze z powodu ze jestem motocyklista-jestem z tego faktu dumny i krocze moja droga z podniesiaona glowa i leje na mocherki i inne dewoty i ludzi ktorzy mysla stereotypowo. Sorry za off-topic!! !! !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.