Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

O KUR** powrĂłt z kompostu PRAWIE NIE SKOĂ�CZYŁ SIE TRAGEDIĄ


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie mogê dodaÌ tylko tyle, ¿e moze i Miêsko nerwowy jest... ale tylko troszkê, i bynajmniej nie jest mocny tylko w gêbie.A mi chodzi³o o to, ¿eby z ca³ej sytuacji wyjœÌ z twarz¹..tak jak juz wczesniej napisalam moze byc na niej pare siniakow,ale przynajmniej sie jej nie straci. A honor..to swoja droga... chyba kazdy inaczej to rozumie.. Acha i zeby nie bylo. nie jestem za bezmyslnym ok³adaniem siê po mordzie, ale sorki jesli ktoœ mnie uderza w jeden policzek nie nastwiam drugiego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic tylko woziĂŚ pod rĂŞkÂą jak¹œ pa³ê    :mÂłotek2:  (sÂą takie teleskopowe, po zÂłoÂżeniu zajmuje niewiele miejsca a rozkÂłada siĂŞ naciÂśniĂŞciem przycisku, no i to coÂś jest metalowe - chyba sobie takÂą sprawiĂŞ)
gdzieÂś ty widziaÂł paÂły na przycisk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogê dodaÌ tylko tyle, ¿e moze i Miêsko nerwowy jest... ale tylko troszkê, i bynajmniej nie jest mocny tylko w gêbie.A mi chodzi³o o to, ¿eby z ca³ej sytuacji wyjœÌ z twarz¹..tak jak juz wczesniej napisalam moze byc na niej pare siniakow,ale przynajmniej sie jej nie straci. A honor..to swoja droga... chyba kazdy inaczej to rozumie.. Acha i zeby nie bylo. nie jestem za bezmyslnym ok³adaniem siê po mordzie, ale sorki jesli ktoœ mnie uderza w jeden policzek nie nastwiam drugiego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko woziĂŚ pod rĂŞkÂą jak¹œ pa³ê    :mÂłotek2:  (sÂą takie teleskopowe, po zÂłoÂżeniu zajmuje niewiele miejsca a rozkÂłada siĂŞ naciÂśniĂŞciem przycisku, no i to coÂś jest metalowe - chyba sobie takÂą sprawiĂŞ)
gdzieÂś ty widziaÂł paÂły na przycisk?
teleskopowo dostaniesz w kazdym sklepie z broniÂą wq roÂżnych cenach roznego rodzaju, na przycisk jeszcze niewidzialem powiem szczerze, ale jesli chcesz sobie taki prezent sprawic, polecam sztyle od siekiery.. lepsze w uzyciu, niemusisz sie przed nikim tÂłumaczyc z nich, sÂą dÂłuÂższe, taĂąsze pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko woziĂŚ pod rĂŞkÂą jak¹œ pa³ê    :mÂłotek2:  (sÂą takie teleskopowe, po zÂłoÂżeniu zajmuje niewiele miejsca a rozkÂłada siĂŞ naciÂśniĂŞciem przycisku, no i to coÂś jest metalowe - chyba sobie takÂą sprawiĂŞ)
gdzieÂś ty widziaÂł paÂły na przycisk?
teleskopowo dostaniesz w kazdym sklepie z broniÂą wq roÂżnych cenach roznego rodzaju, na przycisk jeszcze niewidzialem powiem szczerze, ale jesli chcesz sobie taki prezent sprawic, polecam sztyle od siekiery.. lepsze w uzyciu, niemusisz sie przed nikim tÂłumaczyc z nich, sÂą dÂłuÂższe, taĂąsze pozdrawiam
tego mi akurat mĂłwiĂŚ nie musisz. paÂłki teleskopowe to fajna rzecz - szczegĂłlnie te sztywne :mrgreen: , ale takiej na przycisk to jeszcze nie widziaÂłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko woziĂŚ pod rĂŞkÂą jak¹œ pa³ê    :mÂłotek2:  (sÂą takie teleskopowe, po zÂłoÂżeniu zajmuje niewiele miejsca a rozkÂłada siĂŞ naciÂśniĂŞciem przycisku, no i to coÂś jest metalowe - chyba sobie takÂą sprawiĂŞ)
gdzieÂś ty widziaÂł paÂły na przycisk?
teleskopowo dostaniesz w kazdym sklepie z broniÂą wq roÂżnych cenach roznego rodzaju, na przycisk jeszcze niewidzialem powiem szczerze, ale jesli chcesz sobie taki prezent sprawic, polecam sztyle od siekiery.. lepsze w uzyciu, niemusisz sie przed nikim tÂłumaczyc z nich, sÂą dÂłuÂższe, taĂąsze pozdrawiam
tego mi akurat mĂłwiĂŚ nie musisz. paÂłki teleskopowe to fajna rzecz - szczegĂłlnie te sztywne :mrgreen: , ale takiej na przycisk to jeszcze nie widziaÂłem...
ja wole te sprĂŞzynkowe hehe fedra ponad wszystko.. mimo to ze sie czasem wykrzywiaja i nieda sie ich spowrotem odkrzywic.. ale ile razy mialem taka co byla potzrebna to po uzyciu ja gdzies gubilem, takze wole gubic sztyle od siekiery za 5 zÂł niÂż paÂłki za 50 pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiĂŞsko mnie poniekÂąd zmusiÂł do wziĂŞcia gÂłosu w tej jakÂże burzliwej dyskusji WiĂŞc ja myÂśle Âże goÂście zachowali siĂŞ jak cioty bo czy by mieli 12 lat czy 80 to laĂŚ siĂŞ powinni jeÂśli jest tylko o co i za co :!: Wiem Âże nie Âżyjemy w czasach rycerzy gdzie honor na pierwszym miejscu ale takich gnoi co mi zajeÂżdzajÂą droge i coÂś tam jeszcze naleÂży zbutowaĂŚ i koniec...trza to byÂło robiĂŚ odrazu a nie ograÂżaĂŚ siĂŞ Âże mu "jaja urwiecie" jak kiedyÂś tam spotkacie...prawda jest taka Âże jak kiedyÂś spotkacie tego goÂścia to spiepszycie jak ostatnio.......Nieraz siĂŞ laÂłem i z drechami i z "motocyklistami"nieraz zwyciĂŞsko a nieraz nie....ale zawsze miaÂłem ku temu powĂłd,za nic siĂŞ w morde nie daje...a czasem jak siĂŞ spierdoli to goÂżej jak by siĂŞ nie sprubowaÂło...jak se raz dasz to cie caÂłe Âżycie bĂŞdÂą jebaĂŚ.......takie sÂą fakty i basta!!A co do paÂłek,spraÂłem ostatnio teleskopem 3 burakĂłw (odrazu gadam Âże byÂłem sam i nie spierdoliÂłem),teleskop byÂł sprĂŞÂżynowy i tylko dlatego chyba ci goÂście jeszcze ÂżyjÂą(metalowym to siĂŞ Âłby rozÂłupuje...wiem bo raz dostaÂłem 4 szwy na Âłbie mi zostaÂły:D:D ).W kaÂżdym razie polecam woziĂŚ przy sobie na takie okazje jak wymieniona w temacie rozmowy...PaÂłek na przycisk nie ma i nie byÂło wiĂŞc nie wiem co to za piepszenie...Sa w peÂłni legalne a na allegro po 30 dychy chodza :!: Aha i miĂŞsa69 nie radze lekcewarzyĂŚ bo to dobry harpagan:D:Dtaka maÂła bestia jak siĂŞ nakuje....No to wszystko..takie jest moje zdjanie w tej kwesti...CHÂŁOPAKI NIE DAJ CJE SJEBIA ZA SKÂŁO (to chyba po ruskiemu:D )Na Gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zazwyczaj przy sobie jakies 'narzĂŞdzie persfazji"...jak juÂż pisaÂłem paÂłka teleskopowa budzi respekt...czasem sam widok odstrasza ludzi...Niestety zyjemy w czasach, gdzie koksy na jeden cykl kosztujÂą 200 zÂł i zaczynajÂą to braĂŚ dzieci w wieku 13-14 lat,znam kilku takich. Mam 3 bliskich kumpli-koksĂłw i bardzo duÂżo znajomych...wiem jak one dziaÂłajÂą na psychikĂŞ i jak siĂŞ kumple pozmieniali, wiem Âże z takimi jak siĂŞ zacznie bĂłjkĂŞ to trzeba miec albo coÂś pod rĂŞkÂą, albo chĂŞci samobĂłjcze. Popieram sÂłowa Dragona, dla mnie nie jest sztukÂą postawiĂŚ siĂŞ dostaĂŚ...SkazĂŞ na honorze mozna przeboleĂŚ, a podrutowana szczĂŞka boli bardziej. DuÂżo jest cwaniakĂłw, co mĂłwiÂą albo pisÂża co nie zrobiÂą ..ale w twarz Âżadko kto siĂŞ odwazy powiedzieĂŚ i na solo wyskoczyĂŚ-to jest brak honoru. A ucieczka przed wiĂŞkszym i silniejszym to jest zdrowy rozsÂądek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lanie sie po mordach niczym prymitywy z epoki kamienia lupanego to honorowa sprawa? Epoka rycerzy i ksiezniczek dawno juz minela i porachunki mozna zalatwiac inaczej. A podskakiwanie trzem bezmozgim koksom to glupota a nie honor. Tego typu sprawy przechodzilem juz w techniukum i z tego co wiem to ci najbardziej honorowi nigdy nie mieli odwagi wyjsc 1 na 1...  :doh:
dokladnie Skalar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to siê nazywa szpicruta!!!!! fachowo oczywiœcie,a swoj¹ droga to dzia³a w obie strony-jeœli my bedziemy takie nosiÌ to oni napewno wczeœniej czy pó¿niej te¿,op³aca siê????jak na treningi Vale Tudo chodzi³em to tam prawie same kibole by³y itp(ale oczywiœcie nie wszyscy)pomijam fakt ¿e wiêkszoœÌ by³a naprawde wporz¹dku,ale na sparingach to naprawde by³o wporz¹dku,polecam takie zajêcia,dla nie wtajemniczonych-brazylijskie jiu-jitsu i Vale tudo wystarczy ¿eby sobie w google wpisali,proszê poczytaÌ.forme mo¿na utrzymaÌ,nie ma miejsca dla cieniasów,na ka¿dym treningu sparingi po pare minut(w sumie ok 30min),jak ktoœ ma jakieœ kompleksy albo coœ to wystarczy siê zapisaÌ i mieÌ trochê ducha walki,a morale na ulicy same podskocz¹ do góry,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miaÂłem takÂą sytuacjĂŞ. JechaliÂśmy z lawetÂą, wracaliÂśmy od Maku_CSI RIDERS, dumnego wÂłaÂściciela Aprilli. Jedziemy na Pogoni, nagle widzĂŞ jakiegoÂś zioma na skuterze z laskÂą na plecaczku. Dziewczynce nogi wystawaÂły z metr od obrysu skutera (z daleka wszyscy siĂŞ zastanawiali co to wystaje, ale to niewaÂżne ).Stajemy na ÂświatÂłach, a ja, standardowym swym zwyczajem wyciÂągam wizytĂłwkĂŞi chcĂŞ goÂściowi daĂŚ, ale ten patrzy siĂŞ na mnie z przestrachem, mĂłwi "nie, dziĂŞkujĂŞ", skrĂŞca w prawo i odjeÂżdÂża. Pewnie myÂślaÂł, Âże go zÂłapiĂŞ za nadgarstek i wciÂągnĂŞ do samochodu. StrzeÂżcie siĂŞ rozdajÂących wizytĂłwki w samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

StrzeÂżcie siĂŞ rozdajÂących wizytĂłwki w samochodach
he he, dobrze ze ci ³apek nie poprzetr¹ca³ pa³eczk¹.....ja te¿ czasem rozdaje tak wizytówki,ale moi klienci je¿dz¹ koparkami wiêc z wistu s¹ wy¿ej ni¿ ja i w razie draki ³ych¹ mo¿e pozamiataÌ .... popieram, ¿e start solo na przewa¿aj¹c¹ si³ê wroga to g³upota a nie heroizm...nastêpnym razem, ch³opaki, zapiszcie rejestracje... znajdziemy G£UPKA i pogadamy z pozycji takiej jak gadali z Wami, a jeœli chodzi o "pa³y" to sam znam kilku, którzy s¹ motocyklistami, a brak ¿ywej reakcji by³ za pewne spowodowany Waszym wiekiem i ogólnym defetyzmem panuj¹cym w szeregach naszych stró¿ów porz¹dku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesko69, drech nie drech,poprostu nie dac sie taka moja maÂła recepta jesli drech mi nie przeszkadza to ok w koncu drech tez czÂłowiek,ale gdyby mie zaatakowal to z buta czas potraktowac i tak z kazdym hcocby to byl np.motocyklista/tka znerwowala to czemu by mu/jej nie maznoc co lepszy/a jakis/as??a sama chodze w dresach np.po uczelni 8) [ Dodano: 2005-10-16, 23:50 ]a chce dodac ze jestem starsznie opanowana i ciezko mnie z rownowagi wyprowadzic i umiem sie opanowac przez dÂługi czas....co niektorzy mieli okazje sie przekonac ( o moim opanowaniu oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.