Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

O KUR** powrĂłt z kompostu PRAWIE NIE SKOĂ�CZYŁ SIE TRAGEDIĄ


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic tylko woziĂŚ pod rĂŞkÂą jak¹œ pa³ê    :mÂłotek2:  (sÂą takie teleskopowe, po zÂłoÂżeniu zajmuje niewiele miejsca a rozkÂłada siĂŞ naciÂśniĂŞciem przycisku, no i to coÂś jest metalowe - chyba sobie takÂą sprawiĂŞ)
Polecam...juz sam widok tego budzi respekt...ps. nie bierz sprĂŞzynowej, tylko sztywnÂą z rurek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale w tej sytuacji to nas o maÂło nie zabili.. bo jakis koles wylecial na mnie popchnal mnie ledwo sie utrzymaÂłem na skuterze wjechalem na jakas wysepke potem na pas przeciwny po imijalem puszki z przeciwka a koles mnie jeszcze goniÂł ja Âłycha i jakos uciekÂłem.. ale szkoda myslec co by byÂło jakby on mnie jednek zrzucil z tego skutera.. hmm naszcescie mialem kask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy piszecie trzeba by³o sie zatrzymac wjebac im itd!!! Ciekawe jestem czy wszyscy bylibyœcie tego samego zdania jakby to was dwoch dresów chcia³o obiÌ !! Sory ale mam ju¿ swoje lata i raz wpeirdol dosta³em za nic na imprezie by³o 80 osob z czego 60 zna³em mniej wiecej i jak wpad³o kilku koksów mianowicie czterech to ¿aden palcem nei kiwn¹³ ¿eby mi pomoc wyjebali mi zêby og³uch³em na jedno ucho mia³em operacje wstrz¹s mózgu a wszyscy zawsze cwaniakowali jak co to jeden za wszystkich wszyscy za jednego !! Wielki szacunek dla was ze uciekliscie bo lepiej zdupic dwom palantom ni¿ dostac po kapie mieÌ wyjebane zêby i kto wie co jeszcze i zap³acic kupe kasy za leczenie ?Pozdrówki dla was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadostalem po kapie bo typki chcia³y sie wbiÌ do mnie na inna impreze keidyœ ale ich wyprosi³em !! wiedzieli ze bede na nastepnej i mi obili kape !! a w szpitalu jak juz straci³em praktycznie przyto,mnoœÌ jeden z nich porozcina³ sobie wszystkei sciegna na moich zêbach i tez przyjecha³ do szpiatala to potme jak go opatrzyli to mnei szukali po szpitalu i jeszcze chcieli mi dowaliÌ to mnie moja dziewcyna po ubikacjach w szpitalu chowa³a bo i tam mozna dostac po kapie nie mowi¹Ì ju¿ o tym ze nic nie zd¹¿y³em wypiÌ a w szpitalu powiedzieli mi ze tak d³ugo sie mna nei zajm¹ a¹z nie wytrzeŸwieje i moja dziewczyna msuia³¹ sie t³umaczyc ze ledwo stoje na nogach z pobocia a nei ze jestem pijany Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBX 550 F , czy myslisz, Âże twoja historia jest tez jedyna w swoim rodzaju i niecodzienna ?? Nie Ty pierwszy i ostatni - to amo dotyczy suzi250 P.S. Ja tez dostaÂłem gonga miĂŞdzy oczy jak drech chcial sie przejechac na moim moto, ale przeca u nas to normalne i niema nad czym debatowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niektorzy zachowuja sie za kolkiem jak idioci. Poza pucha sa normalni a tak swiruja. Znam jednego takie goscia. Normalny a za kolkiem drze ryja, grozi kazdemu itp. Jezdzi szybko i niebezpiecznie ale jak ktos go wyprzedzi dosc gwaltownie itp to od razu furia. Przyznam ze gdybym jechal samochodem i wyprzedzilbys mnie po prawej stwierdzilbym ze nie jest to OK ale ktos iiny bedzie chcial ciebie za to kopac po twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.