Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

O KUR** powrĂłt z kompostu PRAWIE NIE SKOĂ�CZYŁ SIE TRAGEDIĄ


suzi250

Rekomendowane odpowiedzi

TO CO TU NAPISZE MOÂŻEcIE UWARZAĂ ZA ÂŚCIEME ALE SPOTKAÂŁĂM SIE Z TYM PRZEd #) MIN I DOKÂŁADNIE OPISUJĂ TE WYDARZENIE Jedziemy na dwa skuterki ja i Gawron on na simalku jedzie przed nami fiat 125 juÂż jedziemy za nim z ok 0,5km jedziemy juÂż w miare wolno wiĂŞc z prawej strony kumpel chciaÂł wyprzedziĂŚ ten zaczoÂł go wyprzedzaĂŚ po prawej ten mu zajechaÂł droge jedziemy obok siebie (rĂłwnolegle) a ten nagle po hamulcach nie wiele brakowaÂło o zderzenie i to tak 3 razy wkur** sie zaczeÂłem go normalnie wyprzedzaĂŚ ten nagle drzwi mi otwarÂł ale wzieÂłem w miare duÂży Âłuk i jakoÂś to omineÂłem i na odwet jeb po hamulcach na Âżyletki mi sie trzymaÂł ale kumpel dalej za nim nagle staje tym heblem otwierajÂą sie drzwi z dwuch stron wybiega 2 kolesi ten jak ich wymijaÂł to doskoczyli do niego prĂłbowali go wyjebaĂŚ zjechaÂł na przeciwny pas z naprzeciwka auta jechaÂły on sie wpier** na takÂą wysepke o maÂło co nie skasowaÂł z naprzeciwka nadjeÂżdÂżajÂącego auta pojechaÂł dalej wyprzedziÂł mnie ja powoli jechaÂłem czekaÂłem na nich patrze niebiescy jadÂą (skurwysyny zajebane zdania o nich nie zmieniam!!!!) macham rĂŞkÂą zawracajÂą podbijajÂą do mnie mĂłwie jak sprawa wyglÂąda niestety rejestracji nie spisaÂłem kolega juÂż uciekÂł opisaÂłem dok³¹dnie to auto nagle nadjeÂżdÂża inne i mĂłwi Âże teÂż blokowaÂł ruch itd... spisali mnie i powiedzieli ze sie porozglÂądajÂą co sie dzieje na tych drochaÂł paÂłarze zamiast takimi sie zajmowaĂŚ zajmuje sie nami a jak gdzieÂś bym dojrzaÂł tych kolesi z fiata to osobiÂście bym im jaja ucioÂł!!!! SKURWIELE ZAJEBANE BURAKI PIERDOLONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: (sory za wulgaryzm ) potem szukaÂłem kumpla jeszcze po uliczkach i pojechaÂłem do domu na GG mi pisze ze jest jemu wszystko ok [ Dodano: 2005-09-30, 20:26 ]przed 30 min miaÂło byĂŚ :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to wcale nie jest emiszene tak byÂło i do mnie wyskoczyÂło dwĂłch kolesi z iata i cheicili mnie zrzucic ja byÂłem lekko "zgydany" popchneli mnie jakos fartem sie utrzymalem i lycha !! ucieklaem na jakies pobliskie osiedle zgasilem simka i sie chcialem uspokoicpotem pojechalem do domu.. ehh co za dzien.. [ Dodano: 2005-09-30, 21:02 ]jak nam nie wierzycie to wielka szkoda.. ;/ ze tak oceniacie modych a wcale nie mamy ohcoty pisac tu jakis stworzonych przerz nas bajek tylko to sie nam dzis zdarzyÂło i dlatego myslelcilsmy ze warto wam sprawe przedstawic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje na tych drochaÂł paÂłarze zamiast takimi sie zajmowaĂŚ zajmuje sie nami a jak gdzieÂś bym dojrzaÂł tych kolesi z fiata to osobiÂście bym im jaja ucioÂł!!!! SKURWIELE ZAJEBANE BURAKI PIERDOLONE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    
czemu wtedy sie nie zatrzymaÂłeÂś i tego nie zrobiÂłeÂś?? :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojrzaÂł tych kolesi z fiata to osobiÂście bym im jaja ucioÂł!!!!
czemu wtedy sie nie zatrzymaÂłeÂś i tego nie zrobiÂłeÂś?? Neutral doh
respekt zajebista sprawa byc mocnym w gebie Ja pamietam sytulacje gdyu nam koles w maluchu zajezdzal droge i plul sie cos....pamietam ze dostal buty na drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojrzaÂł tych kolesi z fiata to osobiÂście bym im jaja ucioÂł!!!!
czemu wtedy sie nie zatrzymaÂłeÂś i tego nie zrobiÂłeÂś?? Neutral doh
respekt zajebista sprawa byc mocnym w gebie Ja pamietam sytulacje gdyu nam koles w maluchu zajezdzal droge i plul sie cos....pamietam ze dostal buty na drzwi
to o uciĂŞciu jaj to suzi250 pisaÂł :>ja zacytowaÂłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.