Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

daÂłyÂśmy dziecakom wygraĂŚ i tyle.
hehe...tak wlasnie bylo, nie chcialysmy zasmucac dzieciakow ich przegrana :wink:
smiem go nazwac czarna maskotkÂą imprezy, bo to jedyny czarny charakter z calego naszego spotkania
co sie tak do tego koloru przyczepiles :wink: czorny fajny jest, so:P :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niestety nie moglem byc z wami w sarnowie, szkoda.Tak czytam te posty i normalnie wierzyc sie nie chce, chodzi o kolesia na zielonej kawie.Wszyscy pisza, ze widzieli ze koles jest w stanie wskazujacym i zero reakcji?Trzeba bylo go wyjebac z imprezy, skoro dla niego wazniejsze bylo piwo, niz zrobienie dzieciakom frajdy.O jego zachowaniu nie bede pisal, bo wiadomo, ze bylo nieodpowiedzialne, gluupie i karygodne, ale ta biernosc z waszej strony?Cale szczescie, ze temu dzieciakowi, z ktorym koles sie wyglebil nic sie nie stalo, bo przekichane mielibyscie wszyscy.Nie bylo mnie tam, tak wiec nie bierzcie tego posta jako oskarzania wszystkich, po prostu opisywana sytuacja ruszyla mnie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KtoÂś sie wie moÂże jakie media byÂły wczoraj w Sarnowie i czy coÂś sie gdzieÂś ukaÂże?
Na bank byl Dziennik Zachodni bo przepytywali kolesia kolo mnie... Co jeszcze nie wiem...A wogole to bylo zajebiscie, koles z Kawy - no comment - zobaczymy jak opisza w prasie, ze nawet podczas takiej imprezy sie rozbijamy, brak slow...PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamhttp://www.members.lycos.co.uk/hormon20/Zl...tywny%20Sarnow/ - pod tym adresem bĂŞdÂą dostĂŞpne zdjĂŞcia (narazie je wgrywam - koniec to 5053), w sumie ponad 50 fotek.Impreza bardzo siĂŞ udaÂła, pozdrowienia dla Maka i Rozussa za ÂświetnÂą organizacjĂŞ.I pozdro dla kilku wymiataczy na maszynach: na CBR600 (najbardziej mi pozostanie), KTM 250, KTM 650, Yamaha Fazer, Derbi Senda SM 50 i jeszcze paru innych.Pozdro rĂłwniez dla goÂści z klubu ÂŚKS.Pozdrawiam, i czemak na nastepny zlot Dylus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i normalnie wierzyc sie nie chce, chodzi o kolesia na zielonej kawie.  Wszyscy pisza, ze widzieli ze koles jest w stanie wskazujacym i zero reakcji?  Trzeba bylo go wyjebac z imprezy, skoro dla niego wazniejsze bylo piwo, niz zrobienie dzieciakom frajdy.  O jego zachowaniu nie bede pisal, bo wiadomo, ze bylo nieodpowiedzialne, gluupie i karygodne, ale ta biernosc z waszej strony?
Niestety nie widzia³em osobiœcie jak pi³ piwo (dowiedzia³em siê o tym jak ju¿ zawin¹³ siê na tym s³upie), gdybym widzia³ to osobiœcie wezwa³bym gliny ¿eby go zgarnêli, a ju¿ na pewno nie pozwoli³bym mu wozic dzieciaków. :m³otek2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Ktos wie dokÂładnie kiedy i w jakiej gazecie o tym bĂŞdzie, bo chĂŞtnie kupiĂŞ.JeÂśli chodzi o zdjĂŞcia, to zamieszczajcie je na www.yousendit.com albo www.yourfilehost.com.Sam to zrobiĂŞ niedÂługo i wstawiĂŞ link..Najlepiej to Âśmierdziala guma jak zawiaÂło na nas podczas pokazu pozdrawiam i niedÂługo przeÂślĂŞ koÂło 30 fotek i 5 filmikĂłw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !! Mam serdeczna prosbĂŞ ja daÂłem z siebie wszytsko i chciaÂłbym mieĂŚ wielkÂą PamiÂątke po zlocie dlatego proszĂŞ wszystkich ktorzy posiadaja jakieÂś filmy bÂądÂź filmiki ze zlotu ProszĂŞ o wysÂłanie mi ich na CD pocztÂą poniewaz mam cienki internet i nie wyrobie ze sciÂąganiem. Podaje adresik :Dawid MakuÂłaul. Radosna 6/1942-504 BĂŞdzinZ gory thx 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.