Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

To sie nazywa potraktowanie :[[[[[


Tomcio

Rekomendowane odpowiedzi

SÂłuchajcie, kupilem sobie GS'a 500 jakis miesiac temu i chcialem dac do regulacji zawory....To ze papiery dostalem dopiero wczoraj sklonilo mnie do znalezienia jaknajblizszego serwisu zeby nie jechac bez niczego na przypal pare kilometrow....I znalazlem, niecale 3 km odemnie renomowany serwic....pojechalem tam oczywiscie na GS'e i spytalem sie o regulacje, odpowiedzieli : ,,nie ma sprawy od 200 do 300zl, mozesz nawet teraz zostawic sprzet'' pwoiedzialem ze przyjade w najblizszym czasie..bo kase musze ustukac.Na drugi dzien pojechalem z kumplem na 2 maszyny (zeby jakos wrocic) i zostawilem GS'a, poprosilem zeby koles zrobil go po kosztach.......zarzadal odemnie z miejsca 200-230zl! Ucieszylem sie ze tak tanio <wyadawlo mi sie ze tanio>Na zajutrz podjezdzam z kumplem, wchodze na hale i co widze? GS nawet nie ruszony :[ to sie pytam dlaczego itp :| koles powiedzial ze nie mial czasu(a prosilem zeby szybko to zrobil...bo w piatek ma byc ,,zlot''w MIlowicach)((((aaaa....zapomnialem dodac ze w miedzy czasie doszly mnie sluchy, ze koles mnie naliczyl tak tanio bo chce zrobic to na lewo, a takze ze moze mnie oszukac:[))))I wtedy sie zaczelo kombinowanie jego, ze on mi wczesniej powiedzial 200zl za sama robocizne, ze nie policzyl kosztow czesci(fragment cennika: minimum 45 zl za jedna blaszke pod zawor--paranoja). A wczesniej nie bylo o tym mowy...Powiedzial ze zacznie robic i tak go dopiero wieczorem...Wkurzylem sie, wrocilem do domu z kolega po nowa blache 8) i wrocilem po GS'a....trwalo to moze 15 minetek....w miedzyczasie koles postawil GS'a na podnosnik i odkrecil prawie bak....Powiedzialem ze biore GS'a bo mnie nie stac na naprawe u nich..a wtedy zaczely sie wyzwiska, powiedzial ze trzeba bedzie zaplacic za jego cenny czas :| (policzyl ze stracil na nas 1,5 h) i cos tam gadal...skrecilem go razem z nim i sciagnelismy z podnosnika....wyprowadzilem GS'a przed warsztat i przeprosilem kolesia(zaluje tego:|) a ten mowi: ,,gdzie ci sie tak spieszy'' chcial mnie wziasc na salon i podliczyc mnie...ja powiedzialem ze moge zaplac jedynie za odkrecenie 2 srubek od baku z lekkim usmiechem na twarzy, ten bez slowa mnie prowadzi do recepcji!! ja cos tam gadam i nagle zaczol drzec na drobne kawaleczki ,,potwierdzenie przyjecia motocykla'' i powiedzial do nas : ,,WYPIERDALAC STAD, NA PRZYSZLY RAZ SIE ZDECYDUJCIE SZYBCIEJ, ZEBYM WAS WIECEJ NA OCZY NIE WIDZIAL....SPIERDALAC...''. Bez slowa wziolem motor i poszedlem z stamtad!Mozna podac gdzie to bylo?sory za bledy, ale jestem zmeczony i wkur***!!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mi u Olków powiedzieli bodaj¿e 150zeta + ewentualne p³ytki (20...40³) skoùczy³o siê tak ¿e sam sobie zrobi³em po¿¹dek z luzami, a u olków wymieni³em tylko 1 p³ytke. Koszt regulacji: 15z³ i nauczy³em sie regulowac zaworkiw sumie spoko goscie, bo doradz¹ jak sie samemu chce coœ zrobiÌ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo niekedy to s¹ czubki w tych warsztatach ale jesli chcesz za naprawe motorka naprawde tanio to polecam ci TOMEK MOTOR Katowice ul.Pstr¹gowa 7b telefon 202 94 99 u nich naprawia³ê mduzo razy i naprawde very friendly bo jest napaprawde spokooo [ Dodano: 2005-09-04, 23:03 ]i TANIOOOOOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie -kumpel w Zawierciu moÂże nie ma piĂŞknego warsztatu ale ma gÂłowe na karku i w dodatku niÂą myÂśli.Zna siĂŞ na rzeczy. Robi prawie wszystkie motocykle w Zawierciu- od regulacji poprzez wymianĂŞ caÂłego silnika i....... Terminy takie- Âże przywieÂżiesz moto rano ,dasz czas aby silnik wystygÂł i wieczorkiem odbierasz odmienionego sprzĂŞta. OczywiÂście ceny teÂż nie sÂą jak z salonu.Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.