Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dajcie mi jeszcze czas do 27 czerwca, musze wiedzieĂŚ ile kasy zdoÂłam wyÂłudziĂŚ od babci Narazie jestem na tak, tylko pojawia sie problem z transportem. Wybiera sie ktoÂś z okolic BĂŞdzina, Sosnowca, no ewentualnie z Katowic kto bĂŞdzie miaÂł jakieÂś wolne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez proszĂŞ umieÂściĂŚ na liÂście. Zawsze marzyÂłam o takiej zabawie
Oki, zostaÂłaÂś wpisana na listĂŞ straceĂącĂłw
Wicher napisaÂł/a:Iniemaboy, Tobie jako zawodowcowi bawiÂącemu siĂŞ w tÂą zabawe, zostanie komisyjnie ograniczona iloÂśc kulek  Maksymalnie dwie kulki na jednego osobnika  protestuje !!!  jestem amatorem!!!  nie umiem sie wogĂłle posÂługiwaĂŚ tÂą broniÂą!!! zresztÂą Bronia to potwierdzi!!!
Musimy komisyjnie przedyskutowaĂŚ twĂłj udziaÂł :mrgreen: Co to bedzie za zabawa, jak zaraz na wstĂŞpie powystrzelasz nas wszystkich jak kaczki :mrgreen: Nie no oczywiÂście ÂżartujĂŞ, bĂŞdziesz mĂłgÂł nam ewentualnie poradziĂŚ co i jak i udzielic kilku wskazĂłwek
Wicherku!!! Ten Jacek z Bumeranga teÂż chce jechaĂŚ, dopisz go na liste!  Sam niestety nie moze napisac bo mu komp padÂł  
Dobrze, bĂŞdziecie jako para :mrgreen:
jestem amatorem!!!ludzie ja tylko znam tych co grajÂą w lidze a sam nie gram. tylko kilka razy byÂłem na poligonie, na wojnie miedzynarodowej, na prywatnych bitwach, na polu paintbalowym. nie graÂłem w to duzo. skÂąd wogĂłle pomysÂł ze ja sie na tym znam?mĂłj kuzynek pracuje w www.paintball.com.pl i to wszystko. czĂŞsciej na strzelnice ÂłaziÂłem niz na paintballa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]mĂłj  kuzynek pracuje w www.paintball.com.pl i to wszystko.  
To jest ta sama firma co Wicher sie z niÂą kontaktowaÂł?? JeÂżeli tak to pogadaj z kuzynem co do rabatu jakiegoÂś DoszedÂłem do wniosku Âże Âżyje sie raz wiĂŞc raczej moÂżesz mnie dopisaĂŚ MichaÂł. Teraz problem transportu.... kto jedzie i moÂże zabraĂŚ pasaÂżera?? powiedzmy z do Katowic mĂłgÂłbym dojechaĂŚ.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi jeszcze czas do 27 czerwca, musze wiedzieĂŚ ile kasy zdoÂłam wyÂłudziĂŚ od babci Narazie jestem na tak, tylko pojawia sie problem z transportem. Wybiera sie ktoÂś z okolic BĂŞdzina, Sosnowca, no ewentualnie z Katowic kto bĂŞdzie miaÂł jakieÂś wolne miejsce?
JeÂżeli pasuje ci wyjazd z Bytomia to idz pare postĂłw wstecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iniemaboy, co do www.paintball.com.pl, to wÂłasnie z ich usÂług bĂŞdziemy korzystac Chris i PaweÂł, oczywiÂście dopisaÂłem Was do listy straceĂącĂłw Na dzien dzisiejszy mamy 20 osĂłb. nie spodziewaÂłem sie takiej frekwencji To bĂŞdzie straszna wojna [ Dodano: 2005-06-11, 00:43 ]

jestem amatorem!!!  ludzie ja tylko znam tych co grajÂą w lidze a sam nie gram. tylko kilka razy byÂłem na poligonie, na wojnie miedzynarodowej, na prywatnych bitwach, na polu paintbalowym. nie graÂłem w to duzo. skÂąd wogĂłle pomysÂł ze ja sie na tym znam?  mĂłj kuzynek pracuje w www.paintball.com.pl i to wszystko.  czĂŞsciej na strzelnice ÂłaziÂłem niz na paintballa...
Spokojnie, przecieÂż widzisz, Âże zartowaÂłem z tym komisyjnym gÂłosowaniem itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiĂŞc myÂśle ze juz trzeba zatwierdziĂŚ - bez serii tylko ustawienia (jak to sie ustawia ?? ) na pojedyncze strzaÂły. I jeÂżeli moÂżna wczeÂśniej to dla niedowidzÂących juz z dwie maski sÂą potrzebne JEDZIE KTOS Z BIELSKA ?? BO NIE WIEM CZY BĂDE MIAÂŁ JAK DOJECHAĂ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wpadÂłem jak siĂŞ zdaje na tego posta na sam koniec ?  kiedy macie zamiar sie wystrzelaĂŚ i czy sa wolne miejsca i jakie koszty ??  pozdrawiam AL  
AL mamy zamiar postrzelac gdzies na poczatku lipca i wolne miejsca oczywiœcie sa Nie chce mi sie juz pisac co i jak, ale koszt na jedna osobe to jakies 35 z³+mozliwoœc rabatu.Jak chcesz poczytac nieco wiêcej, to zapraszam do pierwszej i drugiej podstrony tego w¹tku [ Dodano: 2005-06-11, 09:46 ]Aha, s³uchajcie co do tych strza³ów(pojedyncze lub serie), to jest jeszcze do obgadania, ale weŸcie pod uwage to, ¿e mozemy utworzyÌ cztery dru¿yny i rozegrac po dwa scenariusze, wiêc gdybyœmy strzelali pojedynczymi kulkami i prze³adowywuj¹c, to zabawa mog³aby sie niebezpiecznie przed³u¿yÌ Chyba, ¿e utworzymy dwie du¿e dru¿yny i wtedy bêdziemy sie wzajemnie wybijac Wszystko jest do obgadania. narazie trzeba zebrac wystarczaj¹c¹ iloœÌ osób, zamknac liste chêtnych i obgadaÌ szczegó³y z Wami i firm¹ msg-4491-1173285579.jpgmsg-4491-1173285586.jpgmsg-4491-1173285593.jpgmsg-4491-1173285600.jpgmsg-4491-1173285611.jpgmsg-4491-1173285620.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak AL, 2-3 lipiec jest terminem wstĂŞpnym i pĂłki co aktualnym, bo nie byÂło Âżadnych sprzeciwĂłw co do tej daty OczywiÂście juÂż dopisujĂŞ CiĂŞ do skÂładu Naszej armii PoniÂżej zamieszczam listĂŞ osĂłb, ktĂłre zgÂłosiÂły chĂŞĂŚ udziaÂłu w zabawie 1.Wicher 2.Pacza+osob. tow.3.Saint 4.Anushka 5.Ros 6.Skalar 7.Mareo+osob.tow.8.Zboq 9.Chamsin 10.GSXR 750 11.TePe 12.Nico Drag 13.Accord 14.Danielos 15.Iniemaboy 16.Pinki 17.Jacek 18.Chris 19.PaweÂł-PRC20.AL+osob. tow.21.Maciek XTZ750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze scenariusze wojny ustalimy na miejscu ile druzyn i co i jak juz sie ciesze na ta zabawe ubaw bedzie po pachy he he he Wicher prosba jak juz bedzie wiadomo na 100% gdzie jak i co to napisz o tym dokladnie pozdrowka [ Dodano: 2005-06-11, 10:42 ]Acha bede jechal autem z katowic wiec po drodze moge kogos wziac mam 3miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Chamsin. Jak juz zamkniemy liste chetnych, a myœle ze bedzie to oko³o 20-25 czerwca, to jak zadzwoniê do tej firmy i przedysktuje szczegó³y, to napisze w tym w¹tku co i jak Tak¿e nic sie nie martwiÌ, wszyscy bed¹ poinformowani wczesniej, ¿eby nikt nie musial sie goniÌ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje nieœmia³¹ co by BITWA odby³a siê 3-go w niedziele , bo 1-2 gi jest motobajzel w ³odzi i niestety bêde tam musial pojechaÌ. Ale oczywiœcie nie chcê wywieraÌ nacisków - najwy¿ej spotkawy siê nastêpnom razom. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do doswiadczenia Iniemaboy'a to mam propozycje: jeÂżeli jako pierwszy odstrzeli 3 zawodnikĂłw, to zabierzemy mu giwere i bĂŞdzie musiaÂł rzucaĂŚ tymi kulkami. :wink: Jakby co to ja moge jechac puszkÂą z Bytomia i 4 miejsca bede miaÂł tez wolne. Poza tym, musielibyÂśmy siĂŞ umĂłwic gdzies w centrum Gliwic, bo ja niewiem czy trafie na pole walki. Pozdrawiamps. mam tez propozycje co do udziaÂłu kobiet w walce, moÂże stworzyÂły by jakiÂś oddziaÂł pierwszej pomocy, i robiÂły okÂłady na siniaki powstaÂłe na polu walki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje nieœmia³¹ co by BITWA odby³a siê 3-go w niedziele , bo 1-2 gi jest motobajzel w ³odzi i niestety bêde tam musial pojechaÌ.
Dla Ciebie wszystko Powiedzmy,Âże bitwa bĂŞdzie 3-go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher koÂło mareo dopisz + siostra (jak na razie siĂŞ zgodziÂła, ale jeszcze nie wie na co :mrgreen: ) jak pogoda dopisze to ja jestem na 100% bo w ulewie 120 km nie chce mi siĂŞ jechaĂŚ. (lekki deszczk jeszcze przejdzie) a siostra to na 90%termin - obojĂŞtnie 2 albo 3, byle tylko pogoda byÂła :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.