Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

suzi, z tamtego tematu nic nie wiem, bo Arczi tak spamuje ze nie wiadomo o co chodzi  wiec, tak... nadal chce  
sory za :Off-Topic: SKALARKU em nie tylko On spamuje.. :? az mi wstyd obiecuje ze juz nie bede... co do zabawy WICHERKU to ja bym tez sie na to pisala ale mi pasuje tylko ten weekend po pozniej wesela nie wesela i inne takie... :| no i w ogole to dajcie mi ostatecznie znac co sobie pociagi jakos znajde aby sie tam dostac no chociaz ten poczatek lipca tez nie jest zly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

suzi, kordee ja bym byla zainteresowana ale musze zna cdokladny terpin bo teraz sesja i zawody no i kontuzja wie cja jedynie moge patrzec bo nie pobiegne wiecej jak 20 cm:(
MANKA jako ze solidarnosc jajnikow to bede obstawiac za Twoim terminem i ewentualnie znajdzie sie kogos kto Cie bedzie nosil a Ty bedziesz tylko robic pif paf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to moÂże co do terminu to wstĂŞpnie ustalamy poczÂątek lipca. Przyznam szczerze, Âże termin, ktĂłry zaproponowaÂł Arek,czyli 2-3 lipiec, jest dobry WstĂŞpnie chĂŞtny jest: Pacza+kobieta; Saint: Anushka: no i Jo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam CS America's Army :cool2: - najlepszy symulator pola walki i za darmo co do mnie to bym sie przejechal z tym ze dzisiaj dopiero 8.6 i duzo czasu i nei wiem jak bedzie .. :> 2 to szukam transportera opancerzonego by sie tam dosctac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]W zaleÂżnosci od tego ilu Nas bĂŞdzie, to taka cena Gdyby byÂło Nas np.30 osĂłb, to koszt takiej zabawy na osobnika to jakies 35 zÂł, a nawet i mniej W tej cenie jest "gun", strĂłj ochronny, czyli moro i do tego maska.Pierwsze sto kulek w normalnej cenie czyli 35 gr. Na kaÂżde kolejne sto kulek dostaniemy rabat, czyli jedna sztuka bĂŞdzie kosztowaÂła juÂż 25 gr.[...]
Je¿eli dobrze zrozumia³em to 35 z³ to wypo¿yczenie stroju, maski i guna, a póŸnie drugie tyle na 100 kulek?Kurde z jednej strony pisa³bym sie na to ale z drugiej kasa...Musze jeszcze pogadaÌ z kumpelem co sie bawi troche w paintballa, zdajsie ¿e nale¿y do jakiegoœ klubu w Tarnowskich Górach, zapytam sie czy da³o by sie coœ za³atwiÌ i w jakich cenach.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂżeli dobrze zrozumiaÂłem to 35 zÂł to wypoÂżyczenie stroju, maski i guna, a póŸnie drugie tyle na 100 kulek?  Kurde z jednej strony pisaÂłbym sie na to ale z drugiej kasa...  Musze jeszcze pogadaĂŚ z kumpelem co sie bawi troche w paintballa, zdajsie Âże naleÂży do jakiegoÂś klubu w Tarnowskich GĂłrach, zapytam sie czy daÂło by sie coÂś zaÂłatwiĂŚ i w jakich cenach.
35 zÂł, to "gun", strĂłj ochronny i zapas 100 kulek ( na poczatek).Narazie dzwoniÂłem tylko siĂŞ zorientowaĂŚ stĂŞpnie, co i jak. Jednak im nas bĂŞdzie wiĂŞcej tym lepiej i kolejna porcja kulek, bĂŞdzie juÂż tansza. jako grupa osĂłb zrzeszonych na tym forum mozemy liczyĂŚ jeszcze na jakiÂś rabat, wiĂŞc nie podÂłamujcie sie pĂłki co :mrgreen:
Wicher a mnie to zjadles   ja tez sie pisze, tylko termin koliduje mi z urodzinami kumpla, ktore jedziemy oblewac nad jezioro  ale postaram sie go aklonic by zrobil je tydzien wczesniej
Wybacz mistrzu , juz zapisujĂŞ Cie na liste chetnych Powiedz koledze, Âże zamiast pic nad jeziorem (jeszcze sie utopi) , to niech lepiej wyda tÂą kasĂŞ na strzelaninĂŞ WstĂŞpna lista chĂŞtnych osĂłb:1.Wicher2.Pacza+kobieta3.Saint4.Anushka5.Ros6.Skalar7.Mareo8.Zboq9.Chamsin10.GSXR 75011.TePe12.Nico Drag13.Accord14.Danielos15.Iniemaboy16.Pinki17.Jacek18.Chris19.PaweÂł-PRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka ----> to moÂże warto troche kompa podrasowaĂŚ.Ostatecznie 1.6 jest lepszy niz stare dobre 1.5:P  Pchela-----> Americans Army owszem jest dosc realistyczne jednak nie dostarcza tyle adrenaliny co rasowa rozgrywka w CS'a w prawdziwym trybie TeamPlay:P
Hehe gdybym miala kase to jasne, ze podrasowaÂłabym, ale nie stac mnie. GraÂłam w dosyc dobrym klanie, bylismy w CB, ale ze wzgledu na komputer musialam zrezygnowac a ta sie pieknie gralo... aztec... militia... dusty oj ;( stare czasu az sie lezka w oku kreci....... Nawet bylam adminem na pewnym serwerze.... mamo fire in the hole!! !roger that !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.