Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piwko i na moto !! ??


berni71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!!PozwĂłlcie Âże spytam o takÂą rzecz : czy jak sie spotykacie gdzieÂś na motkach ( nie zloty)powiedzmy co tydzieĂą raz w tygodniu macie spodkanie w jakimÂś lokalu , to czy jest w zwyczaju picie piwka , czy teÂż jak sie jest na moto to sie piwka nie pija . ???Pozdro BERNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!!!PozwĂłlcie Âże spytam o takÂą rzecz : czy jak sie spotykacie gdzieÂś na motkach ( nie zloty)powiedzmy co tydzieĂą raz w tygodniu macie spodkanie w jakimÂś lokalu , to czy jest w zwyczaju picie piwka , czy teÂż jak sie jest na moto to sie piwka nie pija . ???Pozdro BERNI
Dziwne pytania zadajesz.PIÂŁEÂŚ NIE JEDÂŻ,NIE PIÂŁEÂŚ WYPIJ.....i teÂż nie jedÂż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu pytam bo koÂło mnie (w Rybniku na HAJDZIE ) widze takie obrazki , Âże wpada kilka motkĂłw na parking , wszyscy idÂą do lokalu i wychodzÂą z zÂłocistym napojem kaÂżdy , wupijajÂą szybko (bo jest ciepÂło ) , wchodzÂą na motki i RRRRRURA !!!! (odrazu zaznaczam Âże nie wszyscy motocykliÂści odwiedzajÂący ten lokal tak robiÂą , tych , ktĂłrzy tak robiÂą jest bardzo maÂło , ale jak to widze , to sie NĂÂŻ W KAPSIE OTWIYRO )Pozdro BERNI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie pije jeak jezdze, ale zdarzylo mi sie machnac piwko, albo i dwa na jakiejs imprezie czy zlocie ale co w tym zlego jesli jedzi 50 motocykli i kazdy sobie machnie piwko

(odrazu zaznaczam Âże nie wszyscy motocykliÂści odwiedzajÂący ten lokal tak robiÂą , tych , ktĂłrzy tak robiÂą jest bardzo maÂło , ale jak to widze , to sie NĂÂŻ W KAPSIE OTWIYRO )
Lepiej niech ci sie schowa Bo pijani motocyklisci sa duzo gorsi niz trzezwi Niech kazdy dba o wlasne glowe.....Ja nie zqamierzam sie bawic w nianke wyglaszac jakies kazania lub okazujac niezadowolenie....Pozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie ³¹czê tych przyjemnoœÌi, nawet jek jestem "wczorajszy" to te¿ nie je¿d¿ê, argumentów jest wiele (przestêpstwo, s³absza koncentracja, troska o w³asne zdrowie itp. itd), a jeœli ktoœ uwa¿a, ¿e jedno nie wyklucza drugiego, to uwa¿am, ¿e jego kariera motocyklowa nie potrwa zbyt d³ugo, i nie jest to tylko jego rzecz, bo stwarzanie zagro¿enia dla innych nie jest czyj¹œ osobist¹ spraw¹

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¿e jego kariera motocyklowa nie potrwa zbyt d³ugo, i nie jest to tylko jego rzecz, bo stwarzanie zagro¿enia dla innych nie jest czyj¹œ osobist¹ spraw¹
Ale oddzielmy dwie sprawy! Kiedy na moto wsiada ktos kto ledwo sie trzyma na nogach bo strzelil tylko "laaampkeee wiiiinaa", a jak sie podjezdza z kumplami gdzies w letni dzien wypija sie MALEGO browara, gawedzi jeszcze z godzinke, a nastepnie jedzie do domu....To nie jest zagrozenie dla nikogo, a jesli ktos mysli inaczej to jest chyba nienormalny.Bo wieksze zaburzenia konentracji to sie ma po przedawkowaniu VIT C lub wypiciu szkanki FERVEXU.A czasami wieksze zagrozenie dla innych na drodze moze spowodowac jazda trzezwego miedzy autkami na gumie, itd.Temat jest bez sensu......ja wiec uwazam, ze kazdy ma swoj rozum i niech robi co chce - sam ewentualnie poniesie odpowiedzialnosc Ja nie zamierzam byc moralizatoremPozdrawiam,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu pytam bo koÂło mnie (w Rybniku na HAJDZIE ) widze takie obrazki , Âże wpada kilka motkĂłw na parking , wszyscy idÂą do lokalu i wychodzÂą z zÂłocistym napojem kaÂżdy , wupijajÂą szybko (bo jest ciepÂło ) , wchodzÂą na motki i RRRRRURA !!!!
no i co w tym dziwnego??? za kaÂżdym razemsie tak robiu i nie tylko w knajpach motocyklowych 8) tak jak Timac pisze po jednym piwku zajebiÂście sie czÂłowiek koncentruje i pobudza i jakos szybciej i ostrzej na sprzecie sie wymiata i tak jakby ciut odwaÂżniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden browar powinien byc dozwolony - niestety nie jest , popija sie i to nieraz sporo , kiedys jak byÂły zloty w myslcu kolo nowego sacza to policjanci przed paradÂą zatrzymali przeszÂło 30 prawek . szkoda kolesiĂłw ale byli wczorajsi , a co niektĂłrzy nawet dzisiejsi , ja piane jednÂą wale . i jade po jakims czasie, 90 kg i jeden browar przeleci , choc wiem ze powyzej normy jest ,pozdrowka dla slÂąskich przelotowcow ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam jak gdzieœ jedziemy to browarka sobie walnê, znam swoje mo¿liwoœÌi i wiem ze jeden browar nie ma mo¿liwoœÌi wpn¹Ì na mój sposób prowadzenia motonie mówiê ¿e jest to postawa godna naœladowania ale ja browarka sobie wypijam bo lubiê :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle, ze browarka spokojnie mozna sobie zapodac, potem troche odpoczac i mozna jechac, ale jak spider mowi, kazdy wie jak sie czuje po takim browarku, a i z ryzyka zatrzymania przez niebieskich tez kazdy zdaje sobie sprawe. Co innego moja kochana zona oj nigdy z nia nie wygram w tym wzgledzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie jak wiêkszoœÌ, staram sie nie piÌ, gdy gdzieœ muszê jechaÌ, czy to samochodem, czy na moto. Mo¿e ze dwa razy mi siê zda¿y³o, ¿e pi³em gdy gdzieœ jecha³em, ale wtedy robi³em przerwê, a nie wsiada³em na moto zaraz po spo¿yciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiem, Âże na moto siÂądĂŞ za 1-2 godziny to maÂłego browarka wypijĂŞ. Ale jak robie przystanek tylko na moment to nawet maÂłego nie pijĂŞ. Nie chce mi siĂŞ zastanawiac czy to duÂżo czy maÂło, czy norma przekroczona czy nie. Po prostu rezygnuje i mam problem z gÂłowy. [ Dodano: 2005-08-01, 22:42 ]poza tym mam w pamiĂŞci mojego kuzynka, ktĂłremu zabrali prawko na rok bo po browarkach jechaÂł na rowerze. WidzĂŞ jak siĂŞ borok mĂŞczy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g³upi temat... ka¿dy wie ile mo¿e chlapn¹Ì ¿eby nie przegi¹Ì.Ja np po jednym browa¿e mam totaln¹ banie na przynajmniej 30min , a to temu ¿e od jakiœ 5 lat nie by³em na b¹ku (¿rem leki, browara to góra raz na miesi¹c trzasne)Ale chêtnie bym zrobi³ numer niebiskim jak by stali ko³o knajpy, ktoœ by mnie móg³ posadziÌ na moto, zapaliÌ silnik, popchnac co bym równowage z³apa³... i dalej pojech¹Ì samemu- ciekawe czy by sie puœcili? i czy bym dosta³ mandat za brak niebiskiego szkie³ka przy kontrolce d³ugich za to ¿e nadmucham 0 pro-pro-proo-promilów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.