Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Piwko i na moto !! ??


berni71

Rekomendowane odpowiedzi

A jo jak na prawdziwego "szaleĂąca na motocyklu"przystaÂło ,jak nie walna 12 piw na odwaga to wogĂłle do motora nie podÂłaÂża.Potem jejÂżdza po mieÂście na jednym kole do czecij w nocy ,nawet zakrencom na skrzyÂżokach na gumie. Stary!!! JesteÂś bardzo ciekawski w tym temacie! Masz jakiÂś problem z tym jednym piwkiem :?: czy co.KaÂżdy kto troche jeÂżdzi ,wie ,ile moÂże bezpiecznie chlapn¹Ì ,Âżeby mu sie w baĂące jeszcze dobrze ukÂładaÂło,A jeden browar raczej znaczÂąco ÂświadomoÂści nie zmienia.To Âże w bardziej cywilizowanych od Katolandu krajach sÂą normy wyÂższe o czymÂś tam Âświadczy chyba.Wed³óg mnie najlepiej jest to rozwiÂązane w Stanach.Tam Policman robi ci maÂły teÂścik na kumatoœÌ .Bo kaÂżdy ma innÂą baĂąke i traktowanie wszystkich rĂłwno to bezsens.PAMIĂTAJ !!! CIEKAWOÂŚĂ TO PIERWSZY STOPIEĂ DO PIEKÂŁA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze w takich ilosciach o ktorych piszecie nic zlego, ale sprawa zupelnie komplikuje sie jesli nie jedziemy sami.Ja czesto jezdze z plecakiem i w zyciu nie darowalbym sobie w razie jakiegos "W" bo wiem ze mimo wszystko jakos ten maly browarek wplywa na moja glowe, nawet jesli minimalnie. Po paru doœwiadczeniach stwierdzi³em ze na prawde wolê byÌ skoncentrowany oraz 100% pewien swoich reakcji i nie chodzi o odwage, prawo, czy moralnoœÌ. :wink: PO PROSTU LUBIE UFAC SOBIE W 100% 8) i na prawde nie piszcie bzdur ze po browarze poprawia sie koncentracja bo to zenujace...Reasumuj¹c jestem PRZECIW, ale nie dyskryminuje tych, co jeszcze nie doszli do tego dlaczego lepiej jest "bez". :mrgreen: Jesli jezdzi sie na krawêdzi to lepiej nie ponosic dodatkowego ryzyka, chyba ze ktos w ten sposob rekompensuje sobie "s³ab¹: jazdê i potrzebuje wspomagacza...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze w takich ilosciach o ktorych piszecie nic zlego, ale sprawa zupelnie komplikuje sie jesli nie jedziemy sami.  Ja czesto jezdze z plecakiem i w zyciu nie darowalbym sobie w razie jakiegos "W" bo wiem ze mimo wszystko jakos ten maly browarek wplywa na moja glowe, nawet jesli minimalnie.  Po paru doÂświadczeniach stwierdziÂłem ze na prawde wolĂŞ byĂŚ skoncentrowany oraz 100% pewien swoich reakcji i nie chodzi o odwage, prawo, czy moralnoœÌ.  PO PROSTU LUBIE UFAC SOBIE W 100%  i na prawde nie piszcie bzdur ze po browarze poprawia sie koncentracja bo to zenujace...  ReasumujÂąc jestem PRZECIW, ale nie dyskryminuje tych, co jeszcze nie doszli do tego dlaczego lepiej jest "bez".  Jesli jezdzi sie na krawĂŞdzi to lepiej nie ponosic dodatkowego ryzyka, chyba ze ktos w ten sposob rekompensuje sobie "sÂłabÂą: jazdĂŞ i potrzebuje wspomagacza...pozdro
jestem tego samego zdania....dodam jeszcze tylko ze pij¹c jedno piwko robimy sobie smaka na 2....itdlepiej cole waln¹Ì :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale pij¹c i wsiadaj¹c potem na moto przyczyniacie siê tylko do starej jeszcze siêgaj¹cej czasów WS'ek i JAW opini, ¿e motocykliœci pij¹i jad¹ jak szaleni a potem i zabijaj¹ siebie i innych.Tak jak w³aœnie autor postu zwóci³ na to uwagê. A póŸniej siê dziwimy, ¿e media na nas naje¿d¿aj¹ pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiœcie zgadzam sie w 100% a nawet w 110% :wink: ¿e jazda pod wp³ywem alkoholu to jest zupelne nieporozumienie a zaw³aszcza jeszcze jakaœ ostrzejsza jazda. Nigdy na motocykl pijany nie wsiad³em i nie zamierzam tego robiÌ ale przecierz temat by³ o wypicu piwka a nie jeŸdzie po pijanemu a dla mnie jest to znaczna ró¿nica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.