Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wjazdu prawdopodobnie nie ma bo nigdy tam zadnego nie bylo.I wazna wiadomosc:W sobote moj szef ma wesele i organizujemy mu orszak motocyklowy do kosciola.Slub jest o 15.00 w Rybarzowicach k/Bielska.I mam w zwiazku z tym propozycje ze jak sie spotkamy o 13.30 na McDonaldzie w Czechowicach to najpierw obstawimy to wesele a potem na zlot.Bo moj szef to stary motocyklista i cos takiego mu sie nalezy.Co Wy na to??? Pojedziecie ze mna na to wesele???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja sie Gixer niewypowiem bo kurw... niewiem czy bede na 100%ale wszystkich pozostalych goraco namawiam !!!!sam chcialbym aby 2oo obstawily moje wesele wiec mam nadzieje ze Ci co jada na zlot podskocza z Gabrysiem p.s.... nosz kurna moze ktosc chce kupic drukarke OLYMPUS P 400 !!!!malo uzywana (ok 100 wydrowkow) cena ok 1000zl (nowa kosztuje 1600)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronx, co ty tu z aogloszenia zapodaesz :bann1: gixerja bym zmilo checio pojechala na weselisko ale niestety..... ale mam nadzieje ze gdy ty bedziesz sie zenic to bed ejuz miaÂła masyzne i pojade napewno ......no tak wiec biercie sie ludzie zbierajcie i smigajciee nalezy sie szefowi:)...Gixer zas bede miala do ciebie interesik:):)ale to juz na priv...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie to co,Robimy mala zmiane planow???? I z Chechowic jedziemy na weselisko?Ja jestem za!Mysle, ze moi kumple nie beda miec nic przeciwko:)A jak dobrze obstwimy to weselisko to moze jakas flaszke sie uda wyrwac Gixxer to o ktorej wrocimy na zlot???Pytanie do reszty kto zostaje na noc??? Bo nie wiem czy sie oplaca namiot taszczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dobrze obstwimy to weselisko to moze jakas flaszke sie uda wyrwac
Mysle ze flaszka albo browary beda na 100%
Gixxer to o ktorej wrocimy na zlot???
Slub w kosciele jest o 15.00 wiec po mszy odprowadzimy ich na sale i potem na Bestwinke.Czyli najpozniej bedziemy na zlocie o 17.00
Pytanie do reszty kto zostaje na noc???
Ja zawsze zostaje na noc na zlotach 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te gixer parĂłwo jak jedziecie do rybarzowic to poprostu zachaczcie o mnie niebede specjalnie do maka gnaÂł
Zadzwon jutro do mnie popoludniu to ustalimy wszystko.Bo jutro bede sie umawial z Forever Young i popoludniu bede juz wszystko wiedzial.
Âłoka 8) te zaÂłatw DRZ bo mi szkoda moich metzelerĂłw na asfalcie no chyba Âże szef da quada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bĂŞdĂŞ sprawdzaÂł czy sÂłusznie mi dali dyplom mechanika :mrgreen: jak na razie silnik mam rozebrany doszczĂŞtnie ale jak zÂłoÂże jade z wami.A jeÂśli nie bĂŞdziecie mi uciekaĂŚ to orszak weselny teÂż chĂŞtnie obstawie jeszcze nie braÂłem udziaÂłu w czymÂś takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chlopakami z Forever Young i innymi znajomymi jestem umowiony na 14.30 na stacji benzynowej w Rybarzowicach.takze z McDonalda z Czechowic jak wyjedziemy o ok. 13.30-13.45 to spokojnie zdarzymy.No i po weseleu na zlot.
ustawmy sie o 14.10 na aralu ponizej mego osiedla tam zaczekom na was , Âładujcie przez caÂłe centrum na szczyrk a potem odbijem w Rybarzowicach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij!Nie bedziemy przez Ciebie cala grupa meczyc sie przejazdem przez centrum Bielska.Czekaj na nas na stacji w Rybarzowicach o 14.30 z innymi.A trafic na ta stacje bardzo prosto:jedziesz z Bielska na Zywiec glowna droga i w Wilkowicach przejezdzasz przejazd kolejowy i 1km za tym przejazdem jest po lewej ta stacja.Prawdopodobnie jest to stacja Petrochemii.A reszta pamietajcie:13.30 McDonald Czechowice!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z okolic Pszczyny .......spotykamy siĂŞ przy Hotelu, ktory znajduje sie za ÂświatÂłami po prawej stronie bodajÂże jest tam teÂż stacja shell.albo jakaÂś inna nieiwem przy dwupasmĂłwce.(JadÂąc w kierunku Bielska)........tam podjedzie ekipa z Rybnika......i razem ruszymy dalej .............aha zbiĂłrka o 13.00 !!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.