Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie - prośba


bakteś

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nie przyjedziesz tam gdzie wszyscy?
Jest kilka powodów - jeden powód jest taki, ¿e od miejsca, w którym bêdziemy jeŸdziÌ do mojego domu jest piêÌ minut. Dwa - nie bêdê Was opóŸnia³ swoimi 80km/h..Pawe³ - no to wpadnê pod M1 i powleczemy siê razem ^^ I szybsz¹ drog¹
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bilek, kiedyÂś wkoĂącu cza sie poznaĂŚ, a kazda sytaÂłacja do spotkania jest dobra. Ze mnÂą bĂŞdzie kumpel (narazie ma niezarejstrowanÂą DT125, niektĂłrzy z Was mogli go poznaĂŚ na MBSie) to najwyÂżej wrzuce go do Ciebie Âżeby mi zbĂŞdnego balastu nierobiÂł. Mocy w MTku jest i tak za maÂło na 1 osobe Pod M1 bĂŞde ok. 15:45, bĂŞde na parkingu zaraz po prawej stronie (tam gdzie byÂł punkt zbiĂłrki do Sarnowa)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur******** mac :[[[[[jestem prawie pewny ze na dzisiaj wieczor nie bede mial GS'a ((((((Wiec pewnie bede zmuiszony zjawic sie samochodem mam nadzieje ze przyjmiecie mnie jak motocykliste Wczoraj bylismy na kompostowni i powiedzielismy 5 kolesia na CBR'kach zeby dzisiaj wpadli, powiedzieli ze powinni sie wyrobic Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe. wyjezdzam z gliwic o 15,00 jade prosto do M1. w razie nie pojawienia sie czerwonej renĂłwki, prosze zaczekajcie chwilke, albo napiszcie mi jakis nr telefonu to jak sie nie wyrobie na 16 to zadzwonie i powiem gdzie jestem i czy jest sens na mnie czekac z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA na 99% bĂŞde. 1% zostawiam na zaÂłamanie pogody
nie chcê nic mówiÌ, ale z okna widzê niez³e o³owiane chmurki w stronê M1 :? a¿ mi siê humorek popsu³chmureczki id¹ od Piekar, a to nigdy nie wró¿y najlepiej takie œwiete miasto, a pogodê z³¹ przynosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mĂłwiÂąc myÂślaÂłem Âże wiecej osĂłb bĂŞdzie jezdziĂŚ na kole...............wsumie to uczyĂŚ siĂŞ .............Âżal mi tylko tych kolesi co na RR podachowali .................. no ale jeden koleÂś to byÂł gigant szedÂł na gumie jak przecinak.......podobno mial 180km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.