Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie - prośba


bakteś

Rekomendowane odpowiedzi

bananoo, z twojego opisu wydaje mi siê ¿e poprzedni w³aœciciel za³o¿y³ mniejsza zêbatke tak ¿eby v-max by³a wiêksza. St¹d moga wynikaÌ twoje problemy z pójœciem na ko³o, i z tym ze objecha³ cie GSX-600F. Co do miejsca opisanego przez Paw³a to ja jestem za ¿eby sie kiedys tam spotkac i mo¿e cóœ pokombinowaÌ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczymy...moÂże siĂŞ dzisiaj wybiore wieczorem... jak bede wyjezdzaĂŚ dam znaĂŚ... [ Dodano: 2005-06-02, 23:24 ]No i tak....WypiÂłem sobie piwko do obiadu i mi baba schowaÂła kluczyki...PowiedziaÂła Âże sobie moge pojeÂździĂŚ dupÂą po piasku WiĂŞc jeÂśli nie bĂŞdzie padaĂŚ to w sobote dopoÂłudnia na torze opisanym wyÂżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, pon 18 mo¿e byÌ pod M1Ja jade jutro ok 10-11 coœ juz pomodziÌ....Adi !!! cholera ta fotka nie doda³a mi odwagi.... Ale twardym trzeba byÌ nie miêtkim .... [ Dodano: 2005-06-04, 11:06 ]Ha !!!Tor rewelacja, na takim zadupiu ¿e nic nie jeŸdzi i nic nie widaÌ z jakiejœ g³ównej drogi....A teraz o moich popisach....PO 20 min prób stoppie stwierdzi³em, ¿e to chyba cisnienie w oponach.Zrzuci³em ze 1,5 atm (pal¹c rêkê o tarcze które mia³y chyba ze 100 stopni) i..... hurraaaaa.....Uda³o mi siê nawet zobaczyÌ przednie ko³o... z góry. Wra¿enie niesamowite....Postawi³em ze 40 razy... kilka razy nawet dobre xx metrów a¿ mi siê motor ³ama³ miodzio...Wiêc tutaj daje sobie 3. (skala akademicka)No a wheelie....No najwyraŸniej ja jestem za cieùki a motor za d³ugi bo z gazu nie idzie za ch........Ale ze sprzêg³a uda³omi siê go dwa razy poderwaÌ (wow, ale wyczyn, chris by pewnie ruszy³ od razu na jednym ) ....POtem zagotowa³a siê woda, œmierdzia³o sprzêg³o, ja by³em mokry (z emocji albo ciep³a)...Da³em se spokój.... ocena 2+. (plus bo coœ drgnê³o)Trzeba ÌwiczyÌ....Wiêc w poniedzia³ek o 18 pod M1....Aha...ciekawostka....przendia opona zu¿y³ami siê mniej przez poprzednie 3000km ni¿ dzisiaj przez 30 km !!!!!!! - jakaœ taka poszarpana !Oj drogi to sport Czekam na komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde pojechaÂłbym z wami bo tez mnie korci zeby postawiĂŚ mojego sprzĂŞta na gumie, podobno cbry siĂŞ do tego nadajÂą znakomicie, pare razy juÂż mi sie koÂło oderwaÂło od asfaltu jak za mocno odrĂŞciÂłem na 1 czy 2 biegu szczegulnie z plecaczkiem:), takÂże jak dobrze pujdzie przyjade na szkoÂłe do Crisa KwaqPs.Ile skrzynek browaru zabrac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENO TEZ BYM WPADÂŁ COSIK PODEJÂŻEĂ I SPRAWDZIC CZY TA MOJA VFR-ka SIĂ PODNIECI I STANIE DĂBA ........A CO DO DATY 11.06.05 TO MOZE PRZEÂŁOÂŻYMY I SIE WSZYSCY RAZEM NA ZLOT DO TURAWY WYBIEZEMY NA 3 DNI ......MOZE TAM TEZ GDZIE BEDZIE POSZALEĂ ... NO I POPIĂ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.