Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy sposĂłb Policji na "szalonych motocyklistĂłw"


ziobu

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno na forum porzuszane byly tematy fotoradarow i kwestia mozliwosci identyfikacji motocyklisty, ktora jest z tym zwiazana.Dzisiaj jade sobie i slysze w radiu, ze Policja z ...i tu mam maÂły problem albo Rybnik albo Raciborz ( nie doslyszalem ) znalazla sposob na motocyklistow lamiacych ograniczenia predkosci. Mianowicie stwierdzili, ze kombinezony motocyklowe sa na tyle niepowtarzalne, ze moga sluzyc do identyfikacji W zwiazku z tym Policja stowryzla baze danych kombinezonow i przypisala do nich konkretne osoby ! Teraz juz jak na radarze kombi widza to wiedza kto jedzie Obecnie w bazie znajduje sie okolo 35 osob - no i te osoby nie moga sobie tak bez zadnych skrupulow szalec ;(Jesli to rozwiazanie sie sprawdzi to bedzie stasowane w calym woj. Slaskim.W kazdym razie wspolczuje temu kto sprzeda kombi na bajzlu ( a jest w bazie), a ten nowy bedzie smigal przed fotoradarami to tamten koles, ktory jest w bazie moze sporo dolozyc do interesu. No chyba ze pojdzie na komisariat i zaktualizuje swoje dane na Policji He He He.Albo jak ktos kupi takie "slawne" na Policji kombi Super , ciekawe ile nad tym mysleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki pierd... pomysÂł wpadÂła policja z Raciborza. cala sprawa jest dokladnie opisana w Nowinach rybnickich z zeszÂłej Âśrody.Jak dla mnie to kompletna paranoja jak czytalem ten artukuÂł to o maÂło z krzesÂła nie spadÂłem. temat stary jak swiat wiec na darmmo sie rozpisywac pozdrĂłwka hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.