Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fotoradar koło Pszczyny - obrĂłcony


mareo

Rekomendowane odpowiedzi

Zadza siê, co chwilê go obracaj¹. A raz widzia³em nawet, jak by³ obrócony na jad¹cych z Katowic, a ch³opaki z lotnej ustawili pomiêdzy jezdniami przenoœny fotoradar na jad¹cych od Pszczyny. Innym razem widzia³em, zaraz za fotoradarem (w kierunku Pszczyny jest nastêpne ograniczenie) stali ch³opaki z suszark¹ no i mieli dwóch kolegów na bikach.To ich ulubione miejsce, zalecam ostro¿noœÌ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu Na nastepnym skrzyzowaniu ( w strone Tychow) postawili takiego slupa dlugiego z kamera na gorze. Nie wiem co to robi ale dziwne - moze tylko robi zdjecia z przejscia dla pieszych a moze jest jakos powiazane z tamtym fotoradarem? Macie jakies pomysly? Tak czy siak radze tam uwazac :wink: PZDRWafers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez ten temat chyba juÂż byÂł! jesli nie widac twarzy kierowcy to co moga zrobiĂŚ? wydaje mi sie Âże nic. KaÂżdego z nas odwiedza Gruzin raz w tygodniu jeÂździ motocyklem bo tak siĂŞ czasem lubi przejechac! :wink: miaÂł kupiĂŚ ten motocykl ale siĂŞ rozmyÂśliÂł! co robiÂł jak jechaÂł to nie wiem! ale nie byÂło go ze 20 min! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu  :D  Na nastepnym skrzyzowaniu  ( w strone Tychow) postawili takiego slupa dlugiego z kamera na gorze. Nie wiem co to robi ale dziwne - moze tylko robi zdjecia z przejscia dla pieszych a moze jest jakos powiazane z tamtym fotoradarem? Macie jakies pomysly? Tak czy siak radze tam uwazac  :wink:  PZDRWafers
Podobno to jest monitoring tego przejscia w strone Pszczyny.A co do fotoradaru niewiem w jaki sposob on namierze predkosci pojazdow ktore sie od niego oddalaja :?: Φ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak o fotoradarach dziœ pokonywa³em pewn¹ trase i na odzcinku Brzeszcze- prszczyna zaraz a brzeszczami jest miejscowoœc Góra tam tez jest szko³a przy g³ównej drodze i postawili foto radar namierzaj¹cy ludzi jad¹cych z Pszczyny.Ale ku mojemu Ÿdziwieniu wracaj¹c ta drog¹ oczywiœcie wiedzia³em gdzie fotoradar ( japierw dupne pomaraùczowe tablice,a potem on) zwolni³em do prêdkoœci 50km,a tu mnie wypszedza jakieœ autko,myœle sobie bedzie mia³ niespodziane ico..... jakie by³o moje zdziwienie jak okaza³o isoê ¿e w miejscu obiektywu i lamy jest bia³a zaœlepka :wink: czyzby atrapa, która w nie oczekiwanej chwili zmieni isê w dzia³ajace pude³ko??. :roll: Wiêc uwarzajcie na tej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.