Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZLOT FORUMOWICZ�W W SARNOWIE ?!


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W kwesti policji to na poczatku by³ tylko jeden policjant, który ³adnie pomacha³ jednym paluszkem jak przeprowadza³em nauke jazdy na Jawasaki, I oficjalnie og³aszam nabór kolejne jazdy,ceny promocyjne dla forumowiczów i p³atne przelewm.Najbli¿szy kurs odbêdize siê podczasn kolejnej wspó³nje imprexie Oczywisice moge tez zrobiÌ wyj¹tki i nauki indywidualne :D:D Poprostu by³o zajebiœcie i mam pomys³a moze ca³¹ ekip¹ gdziêœ na kilka dni siê wybraÌ moze w bieszczady,albo gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maisha trzeba by³o adoptowaÌ t¹ ma³¹ :mrgreen: nie tylko Ty j¹ polubi³as wiêc pewnie znalaz³abyÌ chêtnych facetów do wychowania jej Pche³a ja nigdzie takiego kokona nie zauwa¿y³em, chyba ¿e by³eœ w namiocie :roll: Chris po filmik skoczymy do miejscowych, oni powinni to mieÌ Chris ile miejsc dla pasa¿erów masz napisane w dowodzie rejestracyjnym? Bo by³o nas 5 :mrgreen: Miêsko: chyba miejscowi urz¹dzili sobie na tym kocyku piknik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... WidzĂŞ, Âże kilka fotek jest mojej produkcji, jak dorwaÂłem ten aparat. M.in. Pana od puszek i dziewczyn. Imprezka mi siĂŞ podobaÂła, jedynie minimalnie za wczeÂśnie siĂŞ zaczĂŞÂła i przez to zanim przyjechaÂły zespoÂły byÂło trochĂŞ za spokojnie NastĂŞpnym razem, oprĂłcz konkursu na wolnÂą jazdĂŞ proponujĂŞ konkurs na 1/4 mili A w sobotĂŞ Czechowice- juÂż siĂŞ bojĂŞ Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.P.SMa ktoÂś moÂże zdjĂŞcia z trasy M1-SarnĂłw. A ma ktoÂś moÂże zdjĂŞcie/filmik jak z DavkÂą jechaÂłem na Fazerze??
Ja mam wszystko, tylko tak jak mĂłwiÂłam jutro wrzuce, niestety na zdjĂŞciu z DavkÂą sÂłabo CiĂŞ widaĂŚ, bo siĂŞ schowaÂłeÂś za kierowcÂą, ale po niebieskich kolorach idzie poznaĂŚ, Âże to Ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan, pi pierwsze to zapomniales dodac z erano to jeszcze GSXR i malacz P hihi medla no coz nie ukrywam z ejestem dosc robita po tym(psychicznie) bo dla mnie medal inny niz z³oto ma juz inne znacze nie:9 no coz za wysoko mierze ale to kiedys wam wyjasnie jak to jest z emno i z ytm moim sportem ale medal z MP jest:)imprezka udana dosc no moze za wyj¹tkiem zespo³ów no i tubulcówzamieszczma kilka zapamietanych mi hase³:ZDENERWUJ MNIE!!!ZDENERWUJ MNIE!!!ZDENERWUJ MNIE!!!......ZDENERWUJ GO!!!...............(dup polecia³y flaszki)...TY SIE SMIEJ ALE CZASME I GADGED SIE BOI..........DO PIEK£A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CUKIER PUDER ja se wspomne cus to dodam:)powtórka na invadersahc ;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alan, pi pierwsze to zapomniales dodac z erano to jeszcze GSXR i malacz P hihi medla no coz nie ukrywam z ejestem dosc robita po tym(psychicznie) bo dla mnie medal inny niz z³oto ma juz inne znacze nie:9 no coz za wysoko mierze ale to kiedys wam wyjasnie jak to jest z emno i z ytm moim sportem ale medal z MP jest:)imprezka udana dosc no moze za wyj¹tkiem zespo³ów no i tubulcówzamieszczma kilka zapamietanych mi hase³:ZDENERWUJ MNIE!!!ZDENERWUJ MNIE!!!ZDENERWUJ MNIE!!!......ZDENERWUJ GO!!!...............(dup polecia³y flaszki)...TY SIE SMIEJ ALE CZASME I GADGED SIE BOI..........DO PIEK£A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CUKIER PUDER ja se wspomne cus to dodam:)powtórka na invadersahc ;d;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moglem byc na zlocie w tak doborowym towarzystwie Akurat w ten dzien do pracy trza bylo jechac... ale po dorodze do Czestochowy (na wysokosci salonu mercedesa w sosnowcu) natknalem sie na jadacych chyba pod M1 gsxra Timaca i kilka innych sprzetow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moglem byc na zlocie w tak doborowym towarzystwie Akurat w ten dzien do pracy trza bylo jechac... ale po dorodze do Czestochowy (na wysokosci salonu mercedesa w sosnowcu) natknalem sie na jadacych chyba pod M1 gsxra Timaca i kilka innych sprzetow...
Pewnie niebyles na swoim rumaku bo napewno bym Ciebie zauwazyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dzisiaj dol¹cze moj¹ wypowiedz,bo wczoraj jeszcze umiera³am ,moze zaczne od podziekowan,chociaz trudno mi tu wyszczegolnic osoby,bo chcia³abym wszystkim podziekowac za zajebist¹ impreke 8) ale postaram sie nikogo omin¹c :wink: A wiec na pocz¹tku chcia³abym podziekowac Gadgedowi dzieki,któremy sie pojawilam na tej imprezce bo byl tak uprzejmy i zabra³ mnie ze soba :up: ,jestes kochany Saintowi ktory próbowal mnie nauczyc jazdy na motorku 8) ale niestety jakos mi nie wychodzilo,a to z powodu malego upadku oraz interwencji policji ,Saint mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej Skalarowi za droge powrotna :cool: Sargonowi za druga polowe drogi powrotnej i podwoz pod sam domek Spunowi za przyspieszenie :wink: poprzez które o malo nie zlecialam z motorku Basi i Miesku za to ze byli ze mna,Bacha dzieki ,wiesz za co,tylko szkoda ze sie nie pojawi³ :? ,Miecho a Tobie za przygrywanie na harmonijce 8) a oczko oki Piotrkowi za przejazdzke na Ninji i ma³¹ awarie :wink: gdzie wszyscy Nas olali i zostalismy sami na polu walki 8) HehPiotrkowi z czarnej CBR-MALUCH(hehe) za techniawke :verycool: Oraz wsystkim,dzieki którym mia³am przyjemnosc pojezdzenia na swietnych maszynach 8) 8) 8) Organizatorom za pomys³,który naprawde im sie uda³ :!: :!: :!: Nio wiec chyba z podziekowaniam to by by³o na tyle A teraz:Motomanka gratuluje medalu :!: :!: :!: nie wazne jaki on jest wazne ze jest :hooah!: ,sory Agata ze nie bylo mnie jak przyjechalas ale musialam wraca do domku :³eee: Maja prosze Cie o fotke co zrobilysmy sobie z tym kolesiem jeszcze jak bylysmy w Domu Dziecka I w³asnie koledze o ksywie o ile dobrze pamietamZnajda chcia³am "podziekowac" za przejazdzkê,której niestety nie bylo miejsca a mi obiecal,ale mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede miala okazje pojezdzic z koleg¹ 8) Chris mam nadzieje ze na nastepnej imprezie mnie przewieziesz na tym jednym kó³ku Ale wiecie co imprezka imprezka dla mnie najpiekniejsze w ci¹gu tego ca³ego dnia by³y usmiechniete twarze dzieciaków,przepe³nione radosci¹,ktorej pewnie nie maj¹ na codzien,jesteœcie wielcy ,bo w³asnie Wy daliscie tym dzieciakom t¹ radoœÌ :!: :!: A impreza naprawde swietna,tylko szkoda ze nie bylo mnie jak przebraliscie Gadgeda mam nadzieje ze ktos porobil jakies fotki :mrgreen: I szkoda ze sie nie za³apa³am na jedzenie ogórasa jJeszcze raz wszystkim dziekuje,jesli kogos omine³am to sorki,Bardzo mi by³o mi³o Was wszystkich poznaÌ 8) pozdrawiam [ Dodano: 2005-05-16, 14:20 ]I jeszcze jedno,jestem zawiedziona z powodu przejazdzki,któr¹ w³asnie pan o ksywie Znajda,który smiga na GSX-R mi obieca³,ale niestety nie dotrzyma³ s³owa,wiec ludziska mam do Was prosbe jesli go ktos zna niech mu przekaze ,ze go jeszcze dorwe i wyegzekwuje t¹ obietnice 8) i prosze o kontakt osob znaj¹cych tego cz³owieka Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczescie mimo wczesniejszych problemow dotarlem na imprezke, niestety musialem tego samego dnia znikac i byl to dlal mnie kolejny trzezwy zlot :? naszczescie z nie do konca trzezwymi forumowiczami Teraz kilka refleksji i przemyslen:Fajny byl pan od puszekCzarne zJawy (szczegolnie z te z nieograniczonym roll gazem )sa cholernie niebezpieczne i trzeba na nie uwazac :mrgreen: Glany nie nadaja sie do grania w pilke :? Przepraszam Pacze ze zdemolowalem jego piszczel i jednoczesnie dziekuje za pozyczanie mi nozyka :mrgreen: Mecz byl ustawiony, co zreszta bylo widac bo mimo zacieklosci Maishy ktora dzielnie strzegla naszej bramki nie udalo nam sie odniesc zwyciestwa :wink: Chce tez wszystkim podziekowac za dobra zabawe i ogolnie za wszystko.... do nastepnego 8) :!: :!: Juz sie nie moge doczekac nastepnych zlotow 4umowych na ktorych chyba moze byc tylko lepiej... ps. Kawabusa nie smutaj... jeszcze go kiedys zlapiesz.... pozdrawiam- Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne zJawy (szczegolnie z te z nieograniczonym roll gazem )sa cholernie niebezpieczne i trzeba na nie uwazac  :mrgreen:
noawet bardziej niebezpieczne niÂż CI siĂŞ wydaje a roll gaz to fenomen na skale swiatowÂą KaÂżdy siĂŞ na to nabiera no i oczywiÂście zapomniaÂłeÂś Âż ew druga strone tez jest nieskoĂączony moÂżna krĂŞciĂŚ ile siĂŞ che 8) tylko czy silnik wytrzyma :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa, nigdy nie jest za mocno fajnie sie tak w nocy jechalo... ja jestem tylko ciekawy co to machalas tym kierowcom puszek ktorych mijalismy bziumm bziiuummm bziiiuuuummm Saint spokojna glowa... Twoja jawa oswiecimska wszystko wytrzyma... na bramce tez sie dobrze sprawowala tylko mogles troszke dluzej bronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.