Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wrazenia z jazdy na GSXR1000 z 2005r. :)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem bezstronny Juz duzo lepiej od R1 2004 chodzi ZX10R.A jak chcesz sobie poczytac test porownawczy to kup sobie najnowszy nr "Motocykla".No i zobacz co wygrywa teraz w wyscigach SBK i z jaka przewaga :wink: A na gume naprawde lepiej idzie moj K2 niz R1 2004,stwierdzil to nawet moj kumpel,uzytkownik tej R1 2004 W tej chwili K5 nie ma zadnej konkurencji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rezultatow w ostatnim wyscigu SBK w Walencji Race 1: 1 Troy Corser (Aus-Alstare Suzuki Corona Extra), 2 Vermeulen (Aus-Honda), 3 Yukio Kagayama (J-Alstare Suzuki Corona Extra), 4 Walker (GB-Kawasaki), 5 Haga (J-Yamaha), 6 Gimbert (F-Yamaha), 7 Chili (I-Honda), 8 Toseland (GB-Ducati), 9 Fuertes (E-Suzuki), 10 Checa (E-Yamaha).Race 2: 1 Troy Corser (Aus-Alstare Suzuki Corona Extra), 2 Vermeulen, 3 Walker, 4 Haga, 5 Abe (J-Yamaha), 6 Bostrom (USA), 7 Yukio Kagayama (J-Alstare Suzuki Corona Extra), 8 Pitt (Aus-Yamaha), 9 Checa (E-Yamaha), 10 Chili.World Superbike Points (after 3 rounds): 1 Troy Corser 141, 2 Yukio Kagayama 110, 3 Vermeulen 90, 4 Laconi 54, 5 Abe 44, 6 Neukirchner 41, 7 Haga 40, 8 Pitt 39, 9 Walker 38, 10 Toseland 30.Ducaty w odwrocie, atakuja japonczycy in-line four power!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bezstronny  :lol:  Juz duzo lepiej od R1 2004 chodzi ZX10R.A jak chcesz sobie poczytac test porownawczy to kup sobie najnowszy nr "Motocykla".No i zobacz co wygrywa teraz w wyscigach SBK i z jaka przewaga  :wink:  A na gume naprawde lepiej idzie moj K2 niz R1 2004,stwierdzil to nawet moj kumpel,uzytkownik tej R1 2004  :lol:  W tej chwili K5 nie ma zadnej konkurencji  8)
co suzuki to suzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi siê wydaje ¿e wszystkie nowe sprzêty s¹ do siebie bardzo podobne. Ja nieznam siê zbytnio na mechanice, ale jak¹ ¿ywotnoœÌ mo¿e mieÌ silnik 1000 cm3 który ma 180 koników. Czy przebiegi rzêdu 100 tyœ s¹ wogóle mozliwe dla takich maszyn ? Co gorsza z tego co s³ysza³em wiêkszoœÌ producentów nie zna pojêcia remont silnika, dla nich znana jest tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem kawasaki zx-12r (2003) i kawasaki zx-636r (2003) Powiem wam tyle przejedzicie sie kawa 12 a pozniej mowcie jak motor chodzi zaÂłoze sie ze gsx-r 1000 K5 by odpadÂł by w przedbiegach z kawa 12 a 6 by mu siedziaÂła na tyÂłku ale chetnie tam do was wpadne i sie przejade k5 moze zmienie 6 zobaczymy .......... pozdropost-689-1148226488.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Sebastian... Jezdzilem tez ZX12R i nie ma podejscia do K5,zreszta pomysl sam:moc ta sama a masa o 50kg mniejsza :roll: A jak dalej uwazasz ze ZX12R dokopie K5 to poczytaj testy np. w Motocyklu.K5 ma takie osiagi (przyspieszenia,elastycznosc) ze nie ma w tej chwili szybszego sprzeta od niego 8) A to ze 6 by mu siedziala na tylku to mnie rozsmieszyles,moze by mu siedziala ale chyba na torze gokartowym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.