Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wrazenia z jazdy na GSXR1000 z 2005r. :)


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

No i wkoncu sie doczekalem,mam na weekend nowego GSXR1000 K5 8) Dzis zdarzylem zrobic tylko 30km ale jutro zamierzam zrobic min.250km.Pierwsze wrazenia sa niesamowite,czyms takim jeszcze nie jezdzilem Np. na 1 biegu osiaga 170km/h,przy 200km/h na 3 biegu idzie z gazu na gume Na razie jechalem nim 280km/h i do tej predkosci doszedl w mgnieniu oka i wystarczylo mu na to niecaly kilometr Prowadzenie,hamulce,porecznosc i osiagi to najwyzsza liga.Silnik w kazdym zakresie obrotow ciagnie jak opetany,nie trzeba wachlowac dzwignia zmiany biegow.Jest elastyczniejszy od mistrzyni w tej dyscyplinie czyli od Hayabusy.A teraz male porownanie z moim GSXR z 2002:lepsze osiagi,hamulce i minimalnie lepsze prowadzenie (ale tu moge sie mylic bo w swoim GSXR mam juz lysa opone a K5 sa nowe gumy).Za to w moim K2 mam wiekszy schowek pod siedzeniem :wink: Porownujac go np. do R1 2004/2005 ma lepsze osiagi i duzo lepiej ciagnie z niskich obrotow.K5 ma tez lepsze hamulce.No i GSXR duzo lepiej idzie na gume.Prowadzenie i porecznosc wg mnie porownywalne.Reasumujac:K5 rulez!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

OK to na Bielanach :!: A ja dzisiaj jechalem kolo ciebie z chlopakami co zawsze smigamy razem i podjechalismy do pszczyny ogladnac tego GSXF 750 z 93 kurde i zglupielismy chce za niego 5 tys caly do lakieru ale co do silnika to dobrze by bylo zeby go posluchal ktos ze sluchem muzyka np TY jak bys mogl wiem ze ich znasz i nie wypada ale co ty bys powiedzial na temat tej maszynki bo juz mnie meczy to zostawanie z tylu na trasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za bardzo nie mam jak bo to i kumple i tez maja otwarty sklep w tych godzinach co my wiec nie mam kiedy tam podjechac.Najlepiej jakbys go wzial od nich np. do busa lub na przyczepke i przyjechal z nim do nas (napewno Ci go daja jak dasz im jakas zaliczke) i go wtedy poogladamy z mechanikami.Bo jak za rok 1993 5 tys.zl to dobra cena.A ja dzisiaj jechalem kolo ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZAZDROSCIC!!!! Szkoda, ze ja w pracy nie mam takich mozliwosci :-( Wrazenie musi byc oszalamiajace. to wiadomosc jakby z innego (lepszego0 swiata, w ktorym motocyklisci moga sobie jezdzic motocyklem jaki sobie wymarza.Jestem ciekaw jak gsxr K5 wypada w bezposrednim porownaniu z zx10r slyszalem, ze to tez okrutne smoczysko.jazda na drz400sm hmmmmm, bandit 650 hmmmmmmmmmmmmmmmszczegolnie interesuje mnie drz sm - podobaja mi sie supermoto! ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR-Z400SM kosztuje 25300zl Dzis na K5 zrobilem 280 km i nadal jestem zszokowany mozliwosciami tego sprzetu Na krotkiej prostej z Czechowic do Pszczyny doszedl bez problemu do 299km/h,zeby na moim osiagnac taka predkosc musialem go dobrze rozkulac na A4.Na pierwszym biegu dokladnie idzie 166km/h,na dwojce jechalem 205km/h i jeszcze nie odcial,mysle ze ok.215 pojdzie na tym biegu,na 3 biegu odcina przy 250km/h,dalszych biegow nie probowalem.Przy normalnej jezdzie trzeba bardzo uwazac przy przyspieszaniu bo przy tej mocy nawet przy 200 mozna stracic przyczepnosc.Ogolnie jestem nim bardzo zachwycony tylko jedna rzecz jest gorsza niz w moim K2:zuzycie paliwa... Wzial mi srednio 8.5l na 100km,w takich samych warunkach moj wzialby mi 6.5l... No ale porownujac do innych motocykli np.600RR czy R6 to i tak malo pali a 185KM trzeba czyms w koncu nakarmic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus,zabie skoki to on robi na 4 przy 240,na 3 przy 200 idzie normalnie na gume i mozna sobie tak ciagnac do 250 (jak ma sie odwage,moja sie skonczyla przy 230 :wink: ).Aha,na koniec wzialem od kumpla R1 z 2004r. zeby sobie porownac te motocykle i bardzo bylem rozczarowny jazda na R1 Gorzej ciagnie z nizszych obrotow no i wogole osiagi sa gorsze,hamuje tez gorzej a najwieksza roznica jest w prowadzeniu:w porownaniu z K5 R1 prowadzi sie jak taczki A co do stawiania na gume to R1 tez ma na noc,z bieda ja stawialem na 2 z gazu,K5 lepiej z trojki idzie.Zreszta moj K2 tez lepiej idzie na gume od tej R1 8) Wszystkim ktorym sie dalem dzis przejechac na nim byli w takim szoku po przejazdzce ze najpierw z wrazenia nie mogli slowa wypowiedziec a pierwsze jakie wykrztuszali to "o ku**a" a potem kombinowali skad wziasc kase zeby sobie takiego kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.