Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowa naszywka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jeÂśli moge dodaĂŚ coÂś od siebie - generalnie to naszywki mnie nie interesujÂą, ale szukajÂąc koszulek z motocyklowymi motywami to odkryÂłem JEDNÂĄ WIELKÂĄ PUSTYNIĂ. moÂże jestem zbyt wymagajÂący, ale serio bardzo trudno o fajnÂą koszulkĂŞco do projektu- powinien to byĂŚ projekt wykonany z myÂślÂą o tej koszulce (czy naszywce) a nie ÂściÂągniĂŞty z netu, poza tym rzeczywiÂście powinien to byĂŚ zaledwie zarys motocykla lub czegoÂś co jest z motocyklem w jakiÂś sposĂłb zwiÂązane, ale przede wszystkim powinno siĂŞ znaĂŚ technikĂŞ wykonania i pod niÂą robiĂŚ projekt - nie wszystko da siĂŞ zrobiĂŚ (a jeÂśli juÂż to koszty sÂą "kosmiczne")jak bĂŞdĂŞ miaÂł trochĂŞ czasu to moÂże popracujĂŞ nad tym i coÂś wyÂślĂŞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obawiam sie ze grafik poddal sie przy tym projekcie, podchodzil do tematu kilkanascie razy ale nie bardzo czuje temat.Zostajemy wiec sami z tematem Zgadzam sie z "jajo" co do motocykla w logo lecz widzialbym w tym jeszcze "cos" SlaskiegoCo do techniki haftowania naszywek: operujemy w prostych kolorach (kolorach nici) cos w formie kolorowanki :wink: , ilosc kolorow nie gra roli ale wazna jest ilosc nakluc i od tego uzalezniona jest cena jednostkowa.Mam propozycje aby zrobic najpierw logo, a pozniej bedziemy je modyfikowac pod potrzeby danej techniki i na koncu wyjda 2 oficjalne loga jedno na koszulke a drugie na naszywke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobmy najpierw naszywke a potem koszulke.Proponuje jeszcze tydzien na przysyÂłanie propozycji i ogĂłlnÂą dyskusjĂŞ a potem zrobic ankiete, wybrac jeden, zrobic liste, zamowic, zaplacic, odebrac, wyszyc nicka, przyszyc do czegokolwiek i sie cieszyc.. no i zamknac temat a zaczac nowy tylko dla koszulki:)Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie orientujê siê zbytnio w technice wyszywania, ale co do nadruków na koszulkach to zale¿y od techniki - bior¹c pod uwagê wiêksz¹ iloœÌ koszulek, to najtaniej powinno wyjœÌ sito, ale tam wszystko zale¿y od iloœci kolorów (2 razy wiêcej kolorów to 2 razy wiêcej pracy - ka¿dy kolor nanosi siê osobno, dopiero po wyschniêciu wczeœniej na³o¿onego), dlatego lepiej robiÌ logo pod dan¹ technikê wykonania.ale bior¹c pod uwagê, ¿e logo powinno byÌ jak najbardziej uproszczone (zarys, kontury) to mo¿na pokombinowaÌco do sponsora w postaci chorzowskiego salonu to spoko - zale¿y tylko jaki to mia³by byÌ napis, ¿eby nie wysz³a z tego "salonowa" koszulka , a gdzieœ tam na dole ma³e logo proponujê (¿eby by³o tanio i sensownie) logo z przodu koszulki, sponsor na rêkawie. w ten sposób jedno nie bêdzie szkodzi³o drugiemu.tutaj te¿ wysz³o przy okazji to o czym wspomnia³em wy¿ej- tzn. do czegoœ trzeba siê dostosowaÌ- w tym wypadku do sponsora. podejrzewam ¿e sponsor bêdzie na czerwono- wiêc dobrze by by³o, ¿eby w logo znalaz³ siê czerwony kolor. chodzi tu zarówno o estetykê, jak i o kasê :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku moje zamierzenie bylo takie (jak rozmawialem z Pchela) ze logo sponsora ma byc dyskretne i na pewno nie przewazajace na logo forumowym 8) . Jezeli chodzo co znajdzie sie w tym napisie to na pewno bedzie to napisane 2 kolorami czerwony (kamertony Yamaha) i czarny (reszta napisu) Cos mi sie wydaje ze bedzie trzeba sie spotkac i zrobic burze mozgow i najlepiej gdyby przy tym byl jakis rysownik-plastyk moze byc nawet policyjny byleby przelal na papier pomysly Chyba moja kumpel skonczyla plastyka :| :?: :!: :?: :!: :?: :!: Musze ja namierzyc, no chyba ze ktorys z forumowiczow jest wybitnie uzdolniony oj ! przepraszam przeciez wszyscy sa no wiece potrafi rysowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeÂśli o mnie chodzi to chĂŞtnie siĂŞ spotkam gdzieÂś przy okazji pogadaĂŚ o logo, ale (tak jak powiedziaÂłem wczeÂśniej) z czasem bardzo ciĂŞÂżko teraz i chyba nic nie "szkrobnĂŞ" (chyba Âże chcecie to logo na listopad-grudzieĂą 2005 :-))no ale pogadaĂŚ zawsze moÂżna- co do spotkania na lutowym bazarzae to teÂż niestety odpada -brak czasu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajo, z tego co piszesz, to wnioskujĂŞ,Âże jesteÂś cholernie zapracowanym czÂłowiekiem :wink: Kiedy znajdujesz czas na jazdĂŞ motocyklem :?: :mrgreen: ÂŻe tak nieÂśmiaÂło zapytam....z jakiej dzielnicy Zabrza jesteÂś??MoÂże siĂŞ znamy, chociaÂż to wÂątpliwe, bo nie znam nikogo, kto jeÂździ Marauderem ChociaÂż widywaÂłem kiedyÂś na ul.WĂŞgielnej w Zabrzu jednego Maraudera. JakiÂś kolo przyjeÂżdÂżaÂł do takiego RyÂśka na caÂłkiem Âładnym egzemplarzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CuÂś tam w Âżyciu porysowaÂłem, postawicie browara i mogĂŞ przelewaĂŚ pomysÂły na papier  :wink:  W razie czego zrobimy burzĂŞ mĂłzgĂłw na bajzlu w katowicach  :)
A tak konkretnie to co porysowaÂłeÂś :?: nie wiem dlaczego, ale mam wraÂżenie,Âże sÂąsiadowi gwoÂżdziem drzwi w gablocie . :tak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicher - to moÂże siĂŞ wydawaĂŚ bluÂźnierstwem dla wiĂŞkszoÂści forumowiczĂłw, al cieszĂŞ siĂŞ bardzo, Âże pogoda nie pozwala na jazdĂŞ, bo i tak bym teraz nie miaÂł kiedy jeÂździĂŚ i tylko bym siĂŞ wkurwiaÂł . Niestety czasami tak bywa i nie mam na to wpÂływu, ale mam nadziejĂŞ, Âże to siĂŞ wkrĂłtce zmieni :wink: A RyÂśka z WĂŞgielnej nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sk¹d dok¹³dnie jajo jestes??Ryœka z wêgielnej tez nie znam, ale kiedyœ pisali o nim w G³osie Zabrza. Czêsto wygrywa konkursy na najpiekniejszy motocykl na Zabrzaùskich festynach pod DMiT w Zabrzu Czêsto bywal u niego taki kolo na Marauderze, a ona sam jeŸdzi Magn¹.... no niewa¿ne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawalem po luku ale nie wygladalo to ok a co do kolorow to zawsze robie w 2 kolorach najczesciej czar-biale .. bo potem mozna latow je zminic ... :-) ale biolo-czarny [tu] akurat mi sie podoba zobaczymy co inni powiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnym tworca (z tego co ja wiem ) jest www.motocykle.pl (prawy dolny rog strony www)Dokladnie wedlug tego wzory mozna kupic u nas naklejki na samochod a w niektorych przypadkach nawet je rozdaje :wink: Wydaje mi sie ze nie bedzie problemu z uzysakniem zgody na wykorzystanie wzoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.