Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowa naszywka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tytus spoko wysz³o mi siê podoba tylko co na to ludzie uje¿d¿aj¹cy chopery, wzór tego motocykla to tatua¿, œci¹gn¹³em go od kogoœ dajrektem, nie wiem czyje to ani sk¹d, wiêc chyba nikt swoich praw nie bêdzie dochodzi³.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba wlasnie ten szkic motorka (jak dla mnie jest uniwersalny ), ale niech inni sie wypowiedza na ten temat... [ Dodano: 8 Luty 05, 01:31 ]Jeszcze jedna versja... [ Dodano: 8 Luty 05, 01:59 ]juz nic wiecej nie jestem wstanie wymyslic, teraz innych kolej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus spoko wysz³o mi siê podoba tylko co na to ludzie uje¿d¿aj¹cy chopery, wzór tego motocykla to tatua¿, œci¹gn¹³em go od kogoœ dajrektem, nie wiem czyje to ani sk¹d, wiêc chyba nikt swoich praw nie bêdzie dochodzi³.
Jako jeden z tych ujezdzajacych choppery to stwierdzam ze mi to nie przeszkadza. Projekt jest pierwsza klasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocia¿ najbardziej lubiê klimaty H-D itp. to mam œwiadomoœÌ, ¿e nie ka¿dy lubi to samo- ktoœ wczeœniej wspomnia³, ¿e najbardziej neutralne s¹ naked'y, co wydaje mi siê w porz¹dku (sorry, ale koszulki ze œcigaczem nie ubiorê).jeszcze siê trochê pobawi³em (tym razem naked'em ) : [ Dodano: 2005-02-08, 20:50 ]i dalej (naszywka) : [ Dodano: 2005-02-08, 20:51 ]i dalej (naszywka) : [ Dodano: 2005-02-08, 20:54 ]cholera-naszywka nie chce sie za³adowaÌ :x [ Dodano: 2005-02-08, 21:00 ]... [ Dodano: 2005-02-08, 21:02 ]jeszcze tu wrócê !!! [ Dodano: 2005-02-08, 21:20 ]??? [ Dodano: 2005-02-08, 21:25 ]!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyszycia to siê raczej nie nadaje. zreszt¹- trzymam siê tego co powiedzia³em wczeœniej- nie mo¿na robiÌ czegoœ "od koùca". najpierw znaÌ technikê wykonania, póŸniej ewentualne kolory (sponsor?) i wszelkie propozycje "co i jak", które i tak bêd¹ zweryfikowane przez technikê wykonania itp. (tak jak w powy¿szym przyk³adzie- projekt nie nadaje siê do wyszycia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na mĂłj gust tu tych naszywek nigdy nie bĂŞdzie....Albo ktoÂś siĂŞ za to porzadnie weÂźmie i doprowadzi pod swojÂą kontrolÂą sprawe do koĂąca albo tak bĂŞdziemy wymyÂślaĂŚ bez koĂąca. Wg mnie projekt sciagniety z netu to nie to samo co zrobiony przez nas samych (trybko ktĂłre bylo na poczÂątku, YNO JAZDA itd.)..Rozumiem Âże chcemy Âżeby byÂło to jak najlepsze, ale im wiĂŞcej moÂżliwoÂści tym wiĂŞkszy chaos i trudnoÂści w podjĂŞciu decyzji.Mnie sie podobaÂł stan rzeczy zanim padÂł serv. tzn. te projekty ktore tam byÂły. P.S. Wiem Âże Âłatwo jest mĂłwiĂŚ Âże trzeba coÂś zrobiĂŚ ale z dnia na dzieĂą mam coraz wiĂŞksze wÂątpliwoÂści czy bĂŞdzie zakonczenie tego tematu. Ja jestem za zakonczeniem, zebraniem projektĂłw do kupy, zrobieniem ankiety i zajĂŞciem siĂŞ juÂż wykonaniem.. to teÂż troche potrwa jeszcze (razem z rozesÂłaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moÂże by PcheÂła wrzuciÂł ze cztery maksimum tygodniowe ankiety:- chemy YNO JAZDA czy nie ?- chcemy motorek czy trybiki?- chcemy kolorki takie czy siakie?- chcemy nicka czy nie?- chcemy motyw ÂślÂąski czy se darujemyi potem kilka szybkich projektĂłw sprecyzowanych i ostateczne gÂłosowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ze sponsorem (yamaha chorzów)???przecie¿ jak ktoœ daje kase na koszulke na której widnieje jego adres, to g³ówny motyw na koszulce powinien mu odpowiadaÌ, tzn. jak sponsor uzna wybrane przez was logo za "byle co" i nie zechce siê podpisaÌ pod "byle czym" to po jakiego grzyba te ca³e zamieszanie ? moim zdaniem nie nale¿y œci¹gaÌ z netu gotowych projektów, bo pod "ukradzionym" projektem to siê chyba sponsor nie podpisze i kasy nie do³o¿y do plagiatu. dopuszczalne jest œci¹gniêcie czegoœ (zdjêcia czy rysunku) i nastêpnie przerobienie tego tak, aby nikt ne dopatrzy³ siê w tym pierwowzoru (prawa autorskie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapadÂła gdzieÂś decyzja o sponsoringu? Bo nie zauwaÂżyÂłem.ZresztÂą to tylko powinno byĂŚ kolejne zapytanie w ankietach: czy chcĂŞ wyraÂżam zgodĂŞ na logo sponsora w zamian za pokrycie kosztĂłw wykonania naszywki czy koszulki.Ja osobiÂście chĂŞtnie wrzucĂŞ sobie osobnÂą naszywkĂŞ serwisu czy producenta ale uwaÂżam Âże naszywka (czy teÂż koszulka) forumowa powinna byĂŚ bez napisĂłw reklamowych. ZwÂłaszcza Âże koszty sÂą relatywnie niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.