Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowa naszywka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam teÂż jestem za pierwszym projektem. ZwÂłaszcza za tym, ktĂłry zarzuciÂł Ros Nie chcĂŞ niczego innego oprĂłcz zwykÂłej, prostej naszywki z napisem YNO JAZDA itd.Gadamy tutaj juÂż dÂługo, kilkanaÂście projektĂłw, a nic z tego nie wychodzi.Mnie osobiscie nie obchodzi jakiÂś tam sponsoring i logo sponsora.Chce naszywkĂŞ forumowÂą, a nie logo Yamahy czy czegoÂś tam. Nie byÂło mowy o sponsoringu wiĂŞc takiej opcji nie bierzemy pod uwagĂŞ, no chyba,Âże ktoÂś chce, ja dziĂŞkujĂŞ.Kto chce zamawia, pÂłaci i naszywa.ChcĂŞ naszywkĂŞ, za ktĂłrÂą moge zapaÂłciĂŚ maksymalnie do 20 zÂł, co jest jak najbardziej osiÂągalne, bo zapewne tyle ona nie bedzie kosztowaĂŚ, o czym przekonali sie ludzie z ogĂłlnego forum i na ridersach.Darek, mĂłwiÂłeÂś,Âże miaÂłeÂś jakiÂś udziaÂł w edycji naszywek na ogĂłlnym forum - coÂś z wykonaniem.WidziaÂłem TwojÂą na bajzlu. Jest Âładna, prosta i dobrze wykonana. Taka Nam jest potrzebna, Âżadne wyszukane projekty i kosmiczne technologie wykonania.Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-tka teÂż jest moim faworytem Brakuje jeszcze napisu YNO JAZDA, ale nie mam Âżadnych zastrzeÂżeĂą, co do projektu nr 10.Fajnie gdyby jeszcze byÂło czarne tÂło, a nici biaÂłe(to tylko taka moja maÂła propozycja)TakÂą naszywkĂŞ mogĂŞ ÂłyknaĂŚ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Âże moje projekty znikÂły w pomroce dziejĂłw...Postaram siĂŞ dziÂś wysÂłaĂŚ do Admina Âżeby wrzuciÂł.Zaznaczam Âże sylwetka motocykla nie jest plagiatem lecz skanem ze starego zdjĂŞcia poddanÂą retuszom, moÂżna sprĂłbowaÂś wkopiowaĂŚ sylwetkĂŞ motonity.Srubki moÂżna wywaliĂŚ i oczywiÂście wrzuciĂŚ inne kolorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ju¿ wybierzecie projekt dajcie mi znaÌ lub podeœlijcie mi go to chêtnie przygotujê do druku lub itp. Podes³a³em Pcheli uproszczone wersje jego pomys³u w czerni i bieli. Na czarnym lub ciemnym tle trzeba by by³o nieco zmieniÌ motocykliste bo kto jezdzi w bia³ym kombinezonie lub z bia³¹ szybk¹...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.